W25 Santa Margherita 2023 scoruri live, rezultate live

W25 Santa Margherita di Pula live, $25K

femei simplu Zgura Italy W25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
16.04.23
Finală
Andreea Prisacariu 2 3 6 6
Miriam Bianca Bulgaru 1 6 2 2
15.04.23
Semifinală
Miriam Bianca Bulgaru 2 7 2 6
Alice Rame 1 64 6 3
15.04.23
Semifinală
Andreea Prisacariu 2 6 1 6
Sofia Costoulas 1 1 6 2
14.04.23
Sfert de finală
Alice Rame 2 6 6
Ayla Aksu 0 4 1
14.04.23
Sfert de finală
Miriam Bianca Bulgaru 2 6 0 6
Lisa Pigato 1 4 6 3
14.04.23
Sfert de finală
Andreea Prisacariu 1 6 3
Katharina Hobgarski retragere 0 2 0
14.04.23
Sfert de finală
Sofia Costoulas 2 6 6
Federica Bilardo 0 4 4
13.04.23
a 2-a rundă
Ayla Aksu 2 6 6
Carlota Martinez Cirez 0 1 2
13.04.23
a 2-a rundă
Katharina Hobgarski 2 6 6
Diletta Cherubini 0 3 4
13.04.23
a 2-a rundă
Alice Rame 1 w/o
Deborah Chiesa 0
13.04.23
a 2-a rundă
Miriam Bianca Bulgaru 2 6 6
Georgia Pedone 0 2 2
13.04.23
a 2-a rundă
Andreea Prisacariu 2 6 6
Maria Bondarenko 0 3 3
13.04.23
a 2-a rundă
Federica Bilardo 2 6 7
Sapfo Sakellaridi 0 4 5
13.04.23
a 2-a rundă
Lisa Pigato 2 6 3 7
Yuliya Hatouka 1 2 6 5
13.04.23
a 2-a rundă
Sofia Costoulas 2 6 6
Matilde Paoletti 0 1 3
11.04.23
1-a rundă
Alice Rame 2 6 6
Natalie Cinkova 0 0 0
11.04.23
1-a rundă
Yuliya Hatouka 2 7 6
Chiara Scholl 0 64 2
11.04.23
1-a rundă
Sofia Costoulas 2 7 6
Ikumi Yamazaki 0 67 2
11.04.23
1-a rundă
Georgia Pedone 2 1 6 6
Lucie Nguyen Tan 1 6 2 1
12.04.23
1-a rundă
Deborah Chiesa 2 6 0 6
Ekaterina Makarova (1996) 1 2 6 4
12.04.23
1-a rundă
Ayla Aksu 2 7 3 6
Stefania Rubini 1 5 6 2
12.04.23
1-a rundă
Katharina Hobgarski 2 6 6
Zhibek Kulambayeva 0 4 2
12.04.23
1-a rundă
Miriam Bianca Bulgaru 2 6 6
Anastasia Gasanova 0 3 1
12.04.23
1-a rundă
Andreea Prisacariu 2 6 6
Misaki Matsuda 0 4 1
12.04.23
1-a rundă
Federica Bilardo 2 6 6
Melania Delai 0 3 1
12.04.23
1-a rundă
Carlota Martinez Cirez 2 6 1 6
Lois Boisson 1 1 6 3
12.04.23
1-a rundă
Sapfo Sakellaridi 2 6 7
Aurora Zantedeschi 0 3 65
12.04.23
1-a rundă
Diletta Cherubini 2 7 3 7
Sofia Rocchetti 1 69 6 5
12.04.23
1-a rundă
Lisa Pigato 2 6 6
Lina Gjorcheska 0 3 0
12.04.23
1-a rundă
Matilde Paoletti 2 6 6
Maja Chwalinska 0 4 1
12.04.23
1-a rundă
Maria Bondarenko 2 7 6
Tatiana Pieri 0 5 1
11.04.23
Calificare
Stefania Rubini 2 6 6
Bianca Jolie Fernandez 0 1 3
11.04.23
Calificare
Ayla Aksu 2 7 6
Martina Spigarelli 0 63 1
11.04.23
Calificare
Dalila Spiteri 2 1 6 10
Tatiana Pieri 1 6 2 7
11.04.23
Calificare
Andreea Prisacariu 2 6 7
Anouk Koevermans 0 3 65
11.04.23
Calificare
Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Arianna Zucchini 0 2 4
11.04.23
Calificare
Aurora Zantedeschi 2 6 7
Melania Delai 0 3 5
11.04.23
Calificare
Lisa Pigato 2 7 6
Polina Leykina 0 5 1
11.04.23
Calificare
Lois Boisson 2 6 2 13
Mariana Drazic 1 2 6 11
10.04.23
1-a rundă de calif.
Polina Leykina 2 6 6
Ireni Lucia 0 3 4
10.04.23
1-a rundă de calif.
Stefania Rubini 2 7 6
Caroline Brack 0 5 3
10.04.23
1-a rundă de calif.
Mariana Drazic 2 6 6
Beatrice Stagno 0 2 3
10.04.23
1-a rundă de calif.
Martina Spigarelli 2 6 6
Yana Klimchuk 0 1 3
10.04.23
1-a rundă de calif.
Ayla Aksu 2 6 6
Martina Peretti 0 0 3
10.04.23
1-a rundă de calif.
Tatiana Pieri 2 6 6
Versace Gatti 0 1 0
10.04.23
1-a rundă de calif.
Dalila Spiteri 2 6 6
Jennifer Ruggeri 0 2 1
10.04.23
1-a rundă de calif.
Andreea Prisacariu 2 6 7
Barbara Dessolis 0 2 5
10.04.23
1-a rundă de calif.
Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Costanza Traversi 0 0 0
10.04.23
1-a rundă de calif.
Aurora Zantedeschi 2 6 6
Sara Baras Matei 0 0 0
10.04.23
1-a rundă de calif.
Melania Delai 2 6 6
Carlotta Lehner 0 1 1
10.04.23
1-a rundă de calif.
Lisa Pigato 2 6 6
Ludovica Mazzucchelli 0 1 2
10.04.23
1-a rundă de calif.
Arianna Zucchini 2 6 6
Nikita Uberoi 0 0 0
10.04.23
1-a rundă de calif.
Lois Boisson 2 6 6
Marcella Dessolis 0 2 2
10.04.23
1-a rundă de calif.
Anouk Koevermans 2 6 6
Alessandra Pezzulla 0 0 1
10.04.23
1-a rundă de calif.
Bianca Jolie Fernandez 2 7 7
Eleni Kordolaimi 0 5 5
femei dublu Zgura Italy W25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
15.04.23
Finală
Mariana Drazic/Anastasia Gasanova 2 7 6
Zhibek Kulambayeva/Sapfo Sakellaridi 0 5 4
14.04.23
Semifinală
Zhibek Kulambayeva/Sapfo Sakellaridi 2 7 6
Anouk Koevermans/Ikumi Yamazaki 0 63 3
14.04.23
Semifinală
Mariana Drazic/Anastasia Gasanova 1 w/o
Ayla Aksu/Melania Delai 0
13.04.23
Sfert de finală
Zhibek Kulambayeva/Sapfo Sakellaridi 1 w/o
Polina Leykina/Sofia Rocchetti 0
13.04.23
Sfert de finală
Anouk Koevermans/Ikumi Yamazaki 2 6 6
Matilde Paoletti/Lisa Pigato 0 4 2
13.04.23
Sfert de finală
Ayla Aksu/Melania Delai 2 7 6 10
Maria Bondarenko/Andreea Prisacariu 1 5 73 7
13.04.23
Sfert de finală
Mariana Drazic/Anastasia Gasanova 2 6 7
Georgia Pedone/Jennifer Ruggeri 0 4 5
11.04.23
1-a rundă
Matilde Paoletti/Lisa Pigato 2 6 6
Bianca Jolie Fernandez/Versace Gatti 0 3 0
11.04.23
1-a rundă
Polina Leykina/Sofia Rocchetti 2 6 6
Martina Peretti/Alessandra Pezzulla 0 0 0
11.04.23
1-a rundă
Maria Bondarenko/Andreea Prisacariu 2 6 6
Sara Baras Matei/Natalie Cinkova 0 1 0
11.04.23
1-a rundă
Georgia Pedone/Jennifer Ruggeri 2 6 6
Barbara Dessolis/Marcella Dessolis 0 4 2
11.04.23
1-a rundă
Mariana Drazic/Anastasia Gasanova 2 6 6
Aurora Zantedeschi/Arianna Zucchini 0 4 2
12.04.23
1-a rundă
Zhibek Kulambayeva/Sapfo Sakellaridi 2 6 6
Lucie Nguyen Tan/Chiara Scholl 0 2 2
12.04.23
1-a rundă
Anouk Koevermans/Ikumi Yamazaki 2 6 6
Katharina Hobgarski/Ekaterina Makarova (1996) 0 4 3
12.04.23
1-a rundă
Ayla Aksu/Melania Delai 1 w/o
Diletta Cherubini/Sofia Costoulas 0
<