W25 Santa Margherita 2023 scoruri live, rezultate live

W25 Santa Margherita di Pula live, $25K

femei simplu Zgura Italy W25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
30.04.23
Finală
Nikola Bartunkova 2 6 7
Ylena In-Albon 0 0 5
29.04.23
Semifinală
Ylena In-Albon 2 6 7
Anne Schaefer 0 2 63
29.04.23
Semifinală
Nikola Bartunkova 2 2 6 6
Kathinka Von Deichmann 1 6 1 3
28.04.23
Sfert de finală
Anne Schaefer 2 6 6
Federica Bilardo 0 1 1
28.04.23
Sfert de finală
Kathinka Von Deichmann 1 w/o
Weronika Falkowska 0
28.04.23
Sfert de finală
Ylena In-Albon 2 6 7
Dea Herdzelas 0 3 63
28.04.23
Sfert de finală
Nikola Bartunkova 2 6 6
Nadine Keller 0 0 3
27.04.23
a 2-a rundă
Anne Schaefer 2 7 6
Ella Seidel 0 5 4
27.04.23
a 2-a rundă
Kathinka Von Deichmann 2 3 6 6
Alessandra Mazzola 1 6 1 2
27.04.23
a 2-a rundă
Dea Herdzelas 2 6 6
Bianca Jolie Fernandez 0 3 3
27.04.23
a 2-a rundă
Ylena In-Albon 2 6 6
Jennifer Ruggeri 0 4 4
27.04.23
a 2-a rundă
Federica Bilardo 2 3 7 6
Sapfo Sakellaridi 1 6 5 3
27.04.23
a 2-a rundă
Weronika Falkowska 2 6 6 6
Denise Valente 1 72 3 0
27.04.23
a 2-a rundă
Nadine Keller 2 7 6
Marie Benoit 0 5 2
27.04.23
a 2-a rundă
Nikola Bartunkova 2 7 2 7
Lisa Pigato 1 65 6 65
25.04.23
1-a rundă
Kathinka Von Deichmann 2 6 6
Virginia Ferrara 0 3 4
25.04.23
1-a rundă
Marie Benoit 2 7 6
Chiara Scholl 0 67 0
25.04.23
1-a rundă
Dea Herdzelas 2 6 6
Eva Vedder 0 2 1
25.04.23
1-a rundă
Weronika Falkowska 2 7 7
Jessica Pieri 0 65 5
25.04.23
1-a rundă
Sapfo Sakellaridi 2 7 7
Julia Middendorf 0 5 63
25.04.23
1-a rundă
Bianca Jolie Fernandez 2 6 6
Beatrice Ricci 0 3 3
25.04.23
1-a rundă
Nikola Bartunkova 2 6 6
Alessandra Teodosescu 0 4 3
26.04.23
1-a rundă
Anne Schaefer 2 6 7
Camilla Rosatello 0 2 63
26.04.23
1-a rundă
Ylena In-Albon 2 6 6
Sara Cakarevic 0 1 3
26.04.23
1-a rundă
Federica Bilardo 2 7 6
Kajsa Rinaldo Persson 0 5 2
26.04.23
1-a rundă
Alessandra Mazzola 2 6 6
Ashley Lahey 0 2 4
26.04.23
1-a rundă
Lisa Pigato 2 6 6
Deborah Chiesa 0 4 0
26.04.23
1-a rundă
Nadine Keller 2 2 6 7
Aurora Zantedeschi 1 6 3 60
26.04.23
1-a rundă
Jennifer Ruggeri 2 7 6
Ikumi Yamazaki 0 5 1
26.04.23
1-a rundă
Denise Valente 2 7 6
Georgia Pedone 0 5 3
26.04.23
1-a rundă
Ella Seidel 2 6 6
Tessah Andrianjafitrimo 0 3 4
25.04.23
Calificare
Anne Schaefer 2 6 6
Tatiana Pieri 0 2 3
25.04.23
Calificare
Federica Bilardo 2 6 6
Barbara Dessolis 0 2 3
25.04.23
Calificare
Aurora Zantedeschi 2 6 7
Anastasia Abbagnato 0 2 5
25.04.23
Calificare
Alessandra Mazzola 2 4 6 10
Fiona Ganz 1 6 3 4
25.04.23
Calificare
Jennifer Ruggeri 2 6 6
Enola Chiesa 0 4 3
25.04.23
Calificare
Georgia Pedone 2 6 6
Federica Urgesi 0 2 4
25.04.23
Calificare
Denise Valente 2 3 6 10
Lisa Pigato 1 6 2 8
25.04.23
Calificare
Ella Seidel 2 6 6
Rachele Elisa Zingale 0 0 0
24.04.23
1-a rundă de calif.
Anne Schaefer 2 6 6
Katerina Petrova 0 0 0
24.04.23
1-a rundă de calif.
Tatiana Pieri 2 6 6
Margherita Marcon 0 2 3
24.04.23
1-a rundă de calif.
Federica Bilardo 2 6 6
Alessandra Pezzulla 0 2 3
24.04.23
1-a rundă de calif.
Fiona Ganz 2 6 6
Gaia Parravicini 0 2 2
24.04.23
1-a rundă de calif.
Enola Chiesa 2 6 6
Natalie Cinkova 0 1 0
24.04.23
1-a rundă de calif.
Aurora Zantedeschi 2 6 6
Versace Gatti 0 2 3
24.04.23
1-a rundă de calif.
Barbara Dessolis 2 6 2 10
Chiara Catini 1 0 6 5
24.04.23
1-a rundă de calif.
Alessandra Mazzola 2 6 6
Mariya Kostyuk 0 1 4
24.04.23
1-a rundă de calif.
Lisa Pigato 2 6 6
Beatrice Zucca 0 1 1
24.04.23
1-a rundă de calif.
Anastasia Abbagnato 2 6 6
Carolina Giua 0 0 1
24.04.23
1-a rundă de calif.
Rachele Elisa Zingale 2 2 7 10
Samira De Stefano 1 6 5 7
24.04.23
1-a rundă de calif.
Jennifer Ruggeri 2 7 4 11
Arianna Zucchini 1 62 6 9
24.04.23
1-a rundă de calif.
Georgia Pedone 2 6 6
Caroline Brack 0 3 4
24.04.23
1-a rundă de calif.
Federica Urgesi 2 6 6
Ireni Lucia 0 1 0
24.04.23
1-a rundă de calif.
Denise Valente 2 6 6
Ludovica Mazzucchelli 0 1 3
24.04.23
1-a rundă de calif.
Ella Seidel 2 6 6
Alessia Manca 0 1 4
femei dublu Zgura Italy W25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
29.04.23
Finală
Alessandra Teodosescu/Federica Urgesi 2 6 6
Marie Benoit/Dea Herdzelas 0 4 3
28.04.23
Semifinală
Marie Benoit/Dea Herdzelas 2 5 6 10
Virginia Ferrara/Georgia Pedone 1 7 4 7
28.04.23
Semifinală
Alessandra Teodosescu/Federica Urgesi 2 6 7
Barbara Dessolis/Margherita Marcon 0 4 5
27.04.23
Sfert de finală
Virginia Ferrara/Georgia Pedone 1 w/o
Weronika Falkowska/Camilla Rosatello 0
27.04.23
Sfert de finală
Marie Benoit/Dea Herdzelas 2 6 6
Anastasia Abbagnato/Gaia Parravicini 0 4 1
27.04.23
Sfert de finală
Barbara Dessolis/Margherita Marcon 2 6 6
Bianca Jolie Fernandez/Mariya Kostyuk 0 3 4
27.04.23
Sfert de finală
Alessandra Teodosescu/Federica Urgesi 2 2 7 10
Sapfo Sakellaridi/Chiara Scholl 1 6 5 7
25.04.23
1-a rundă
Barbara Dessolis/Margherita Marcon 2 6 7
Natalie Cinkova/Versace Gatti 0 4 61
25.04.23
1-a rundă
Alessandra Teodosescu/Federica Urgesi 1 w/o
Enola Chiesa/Samira De Stefano 0
26.04.23
1-a rundă
Virginia Ferrara/Georgia Pedone 2 5 6 10
Beatrice Ricci/Denise Valente 1 7 2 6
26.04.23
1-a rundă
Anastasia Abbagnato/Gaia Parravicini 2 7 5 12
Fiona Ganz/Ikumi Yamazaki 1 5 7 10
<