W35 Nakhon Si 2024 scoruri live, rezultate live

W35 Nakhon Si Thammarat live, $35K

femei simplu Hard Thailand W35 Nakhon Si seturi 1 2 3 4 5
18.02.24
Finală
Peangtarn Plipuech 2 2 6 6
Irina Fetecau 1 6 3 2
17.02.24
Semifinală
Peangtarn Plipuech 2 7 6
Antonia Schmidt 0 62 3
17.02.24
Semifinală
Irina Fetecau 2 6 6
Fangzhou Liu 0 4 3
16.02.24
Sfert de finală
Peangtarn Plipuech 2 6 4 6
Eri Shimizu 1 4 6 2
16.02.24
Sfert de finală
Fangzhou Liu 2 6 6
Yidi Yang 0 3 4
16.02.24
Sfert de finală
Irina Fetecau 2 7 6
Xinxin Yao 0 63 1
16.02.24
Sfert de finală
Antonia Schmidt 2 6 6
Naho Sato 0 4 1
15.02.24
a 2-a rundă
Peangtarn Plipuech 2 7 6
Lanlana Tararudee 0 64 3
15.02.24
a 2-a rundă
Fangzhou Liu 2 6 6
Ayano Shimizu 0 3 4
15.02.24
a 2-a rundă
Irina Fetecau 2 2 6 6
Wushuang Zheng 1 6 1 4
15.02.24
a 2-a rundă
Yidi Yang 2 7 6
Jiaqi Wang 0 65 1
15.02.24
a 2-a rundă
Eri Shimizu 2 6 3 7
Saki Imamura 1 4 6 67
15.02.24
a 2-a rundă
Antonia Schmidt 2 6 6
Anastasia Sukhotina 0 4 2
15.02.24
a 2-a rundă
Naho Sato 2 6 6
Shuo Feng 0 4 1
15.02.24
a 2-a rundă
Xinxin Yao 2 7 3 6
Dalila Jakupovic 1 5 6 3
13.02.24
1-a rundă
Fangzhou Liu 2 6 7
Zhibek Kulambayeva 0 1 5
13.02.24
1-a rundă
Irina Fetecau 2 6 6
Kaylah Mcphee 0 2 2
13.02.24
1-a rundă
Wushuang Zheng 2 6 6
Clara Vlasselaer 0 0 2
13.02.24
1-a rundă
Ayano Shimizu 2 7 6
Watsachol Sawatdee 0 5 1
13.02.24
1-a rundă
Anastasia Sukhotina 2 7 3 7
Xichen Zhao 1 5 6 5
13.02.24
1-a rundă
Eri Shimizu 2 6 6
Jia-Jing Lu 0 3 3
13.02.24
1-a rundă
Shuo Feng 2 6 6
Pimmada Thongkum 0 1 1
13.02.24
1-a rundă
Saki Imamura 2 6 7 6
Patcharin Cheapchadej 1 72 5 3
13.02.24
1-a rundă
Jiaqi Wang 2 6 7
Kamonwan Yodpetch 0 4 5
13.02.24
1-a rundă
Xinxin Yao 2 6 6
Thasaporn Naklo 0 3 2
14.02.24
1-a rundă
Dalila Jakupovic 2 6 7
Salakthip Ounmuang 0 2 5
14.02.24
1-a rundă
Peangtarn Plipuech 2 3 7 6
Nagi Hanatani 1 6 5 2
14.02.24
1-a rundă
Yidi Yang 2 6 6
Laura Cilekova 0 0 2
14.02.24
1-a rundă
Antonia Schmidt 2 6 4 7
Valentini Grammatikopoulou 1 3 6 62
14.02.24
1-a rundă
Naho Sato 2 6 6
Fang Ying Xun 0 0 4
14.02.24
1-a rundă
Lanlana Tararudee 2 6 6
Zeel Desai 0 3 1
12.02.24
Calificare
Nagi Hanatani 2 6 6
Meiqi Guo 0 3 3
12.02.24
Calificare
Fang Ying Xun 2 6 6
Wenfei Yu 0 1 3
12.02.24
Calificare
Yidi Yang 2 6 6
Pawinee Ruamrak 0 2 0
12.02.24
Calificare
Anastasia Sukhotina 2 7 6
Laura Cilekova 0 62 2
12.02.24
Calificare
Shuo Feng 2 6 3 10
Carolann Delaunay 1 2 6 5
12.02.24
Calificare
Antonia Schmidt 2 7 7
Yanan Hou 0 5 5
12.02.24
Calificare
Xichen Zhao 2 6 6
Kotistha Modak 0 2 4
12.02.24
Calificare
Pimmada Thongkum 2 6 6
Viera Deeperm 0 0 0
11.02.24
1-a rundă de calif.
Nagi Hanatani 2 2 6 12
Moeka Miyata 1 6 3 10
11.02.24
1-a rundă de calif.
Fang Ying Xun 2 6 6
Jennifer Luikham 0 1 0
11.02.24
1-a rundă de calif.
Yidi Yang 2 7 6
Sin Yu Che 0 5 1
11.02.24
1-a rundă de calif.
Anastasia Sukhotina 2 6 6
Cara Korhonen 0 1 4
11.02.24
1-a rundă de calif.
Shuo Feng 2 6 6
Tyra Lithiby 0 2 1
11.02.24
1-a rundă de calif.
Antonia Schmidt 2 6 6
Chenting Zhu 0 4 2
11.02.24
1-a rundă de calif.
Meiqi Guo 2 6 6
Ingrid Vojcinakova 0 4 1
11.02.24
1-a rundă de calif.
Viera Deeperm 2 6 7
Heerae Im 0 2 5
11.02.24
1-a rundă de calif.
Pawinee Ruamrak 2 3 6 14
Ashmitha Easwaramurthi 1 6 4 12
11.02.24
1-a rundă de calif.
Carolann Delaunay 2 3 6 10
Eunchae Kim 1 6 3 6
11.02.24
1-a rundă de calif.
Xichen Zhao 2 6 6
Yatawee Chimchum 0 3 3
11.02.24
1-a rundă de calif.
Kotistha Modak 2 6 6
Niditra Rajmohan 0 0 0
11.02.24
1-a rundă de calif.
Pimmada Thongkum 2 3 6 10
Kisa Yoshioka 1 6 4 2
11.02.24
1-a rundă de calif.
Laura Cilekova 2 6 6
Amittalai Prasutnawin 0 0 2
11.02.24
1-a rundă de calif.
Yanan Hou 2 7 6
Priyanshi Bhandari 0 62 1
11.02.24
1-a rundă de calif.
Wenfei Yu 2 6 6
Jennifer Dourado Zimermman 0 1 3
femei dublu Hard Thailand W35 Nakhon Si seturi 1 2 3 4 5
17.02.24
Finală
Peangtarn Plipuech/Naho Sato 2 6 4 10
Shuo Feng/Wushuang Zheng 1 1 6 7
16.02.24
Semifinală
Shuo Feng/Wushuang Zheng 2 6 6
Zhibek Kulambayeva/Lanlana Tararudee 0 2 4
16.02.24
Semifinală
Peangtarn Plipuech/Naho Sato 2 6 6
Yidi Yang/Xinxin Yao 0 1 4
15.02.24
Sfert de finală
Shuo Feng/Wushuang Zheng 2 6 6
Meiqi Guo/Jiaqi Wang 0 2 2
15.02.24
Sfert de finală
Zhibek Kulambayeva/Lanlana Tararudee 2 7 6
Ya Hsin Lee/Fangzhou Liu 0 64 2
15.02.24
Sfert de finală
Yidi Yang/Xinxin Yao 1 w/o
Ayano Shimizu/Kisa Yoshioka 0
15.02.24
Sfert de finală
Peangtarn Plipuech/Naho Sato 2 6 6
Tyra Lithiby/Kamonwan Yodpetch 0 1 4
13.02.24
1-a rundă
Ya Hsin Lee/Fangzhou Liu 2 6 6
Ashmitha Easwaramurthi/Fang Ying Xun 0 2 3
13.02.24
1-a rundă
Tyra Lithiby/Kamonwan Yodpetch 2 6 6
Sin Yu Che/Yanan Hou 0 3 2
13.02.24
1-a rundă
Zhibek Kulambayeva/Lanlana Tararudee 2 6 7
Zeel Desai/Anastasia Sukhotina 0 1 5
13.02.24
1-a rundă
Peangtarn Plipuech/Naho Sato 2 6 7
Laura Cilekova/Ingrid Vojcinakova 0 1 5
13.02.24
1-a rundă
Meiqi Guo/Jiaqi Wang 2 6 7
Watsachol Sawatdee/Pimmada Thongkum 0 3 5
14.02.24
1-a rundă
Shuo Feng/Wushuang Zheng 2 6 3 10
Antonia Schmidt/Clara Vlasselaer 1 0 6 7
14.02.24
1-a rundă
Yidi Yang/Xinxin Yao 2 6 5 11
Patcharin Cheapchadej/Nagi Hanatani 1 3 7 9
14.02.24
1-a rundă
Ayano Shimizu/Kisa Yoshioka 2 6 6
Viera Deeperm/Pawinee Ruamrak 0 1 2
<