MECI
24.01.22 | 2-a rundă de calif. | Adrienn Nagy | Merna Refaat | 6-0, 6-3 | W25 Cairo | Zgura |
STATISTICI MECI
Adrienn Nagy | Merna Refaat | |
Prima administrare % | 29/48 (60%) | 26/45 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/29 (69%) | 13/26 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/19 (74%) | 5/19 (26%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 1/6 (17%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/45 (60%) | 14/48 (29%) |
Total puncte câştigate | 61/93 (66%) | 32/93 (34%) |
Greșeli duble | 2 | 8 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Adrienn Nagy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Merna Refaat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adrienn Nagy | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Merna Refaat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Adrienn Nagy | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Merna Refaat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Adrienn Nagy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Merna Refaat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adrienn Nagy | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Merna Refaat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Adrienn Nagy | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Merna Refaat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adrienn Nagy | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Merna Refaat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Adrienn Nagy | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Adrienn Nagy vs. Merna Refaat - meciuri reciproce
24.01.22 | 2-a rundă de calif. | Adrienn Nagy | Merna Refaat | 6-0, 6-3 | detaliu meci | W25 Cairo | Zgura |
Adrienn Nagy form & Merna Refaat form
Adrienn Nagy - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Koge - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.06.23 Calificare | vs. Dunja Maric | - | detaliu meci | |
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
31.05.23 a 2-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detaliu meci |
Merna Refaat - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Elizaveta Krokhina | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 0-6, - Merna Refaat - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Laura Samsonova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Ola Abou Zekry | 6-4, Ola Abou Zekry - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 7-62, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Victoria Kan | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Anna Jakovleva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-63, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 2-6, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Yuno Kitahara | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Carlotta Moccia | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Salma Drugdova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 4-1, Valeriya Strakhova - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Diana Yakovleva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Weronika Ewald | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Kristina Milenkovic | 4-1, Kristina Milenkovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-3 | detaliu meci |