MECI
28.06.19 | Sfert de finală | Eva Vedder | Lexie Stevens | 6-3, 6-0 | W15 Alkmaar | Zgura |
STATISTICI MECI
Eva Vedder | Lexie Stevens | |
Prima administrare % | 29/48 (60%) | 16/36 (44%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/29 (69%) | 7/16 (44%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/19 (58%) | 7/20 (35%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 22/36 (61%) | 17/48 (35%) |
Total puncte câştigate | 53/84 (63%) | 31/84 (37%) |
Greșeli duble | 1 | 5 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Vedder | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 15-15 | ||
Eva Vedder | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Eva Vedder | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Vedder | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Lexie Stevens | |
0-0, 15-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Eva Vedder | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-0 | Lexie Stevens | |
0-0 | ||
Eva Vedder | 2-0 | |
3-0 | Lexie Stevens | |
Eva Vedder | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Eva Vedder vs. Lexie Stevens - meciuri reciproce
28.10.20 | 1-a rundă | Eva Vedder | Lexie Stevens | 6-2, 6-710, 6-2 | detaliu meci | W15 Platja | Zgura |
28.06.19 | Sfert de finală | Eva Vedder | Lexie Stevens | 6-3, 6-0 | detaliu meci | W15 Alkmaar | Zgura |
Eva Vedder form & Lexie Stevens form
Eva Vedder - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - retragere | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
19.11.23 Calificare | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
12.11.23 Calificare | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.09.23 Calificare | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Palermo - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
16.07.23 Calificare | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detaliu meci | |
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
08.07.23 Semifinală | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
07.07.23 Sfert de finală | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detaliu meci |
Lexie Stevens - ultimele meciuri
W40 Skopje - Zgura | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Emily Welker | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Daniela Seguel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.07.23 Calificare | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Ziodato | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santo - Zgura | ||||
29.06.23 a 3-a rundă | vs. Solana Sierra | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
28.06.23 a 2-a rundă | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santo - Zgura | ||||
21.06.23 a 2-a rundă | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 0-1, - Lexie Stevens - retragere | detaliu meci | |
's-Hertogenbosch - Iarbă | ||||
10.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Carol Zhao | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
16.05.23 Calificare | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
28.04.23 a 2-a rundă | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.04.23 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.04.23 Calificare | vs. Zumra Balkan | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
10.04.23 Rubber 1 | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Anapoima - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-71, 2-6 | detaliu meci |