MECI
29.08.20 | 1-a rundă | Harmony Tan | Conny Perrin | 6-3, 6-4 | Prague | Zgura |
STATISTICI MECI
Harmony Tan | Conny Perrin | |
Prima administrare % | 30/69 (43%) | 31/52 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/30 (60%) | 23/31 (74%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 26/39 (67%) | 8/21 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 3/5 (60%) | 1/5 (20%) |
Puncte câştigate din returnare | 21/52 (40%) | 25/69 (36%) |
Total puncte câştigate | 65/121 (54%) | 56/121 (46%) |
Greșeli duble | 1 | 1 |
ași | 1 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Harmony Tan vs. Conny Perrin - meciuri reciproce
29.08.20 | 1-a rundă | Harmony Tan | Conny Perrin | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Prague | Zgura |
12.10.17 | Sfert de finală | Conny Perrin | Harmony Tan | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | Lagos | Hard |
09.03.17 | a 2-a rundă | Conny Perrin | Harmony Tan | 6-4, 6-1 | detaliu meci | Sao Paulo | Zgura |
13.10.16 | Sfert de finală | Conny Perrin | Harmony Tan | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Lagos | Hard |
04.05.15 | 2-a rundă de calif. | Conny Perrin | Harmony Tan | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | Tunis | Zgura |
Harmony Tan form & Conny Perrin form
Harmony Tan - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Celine Naef | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Tatiana Prozorova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Talia Gibson | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 0-6, 0-3, - Harmony Tan - retragere | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-5, 6-73 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Alize Cornet | Alize Cornet - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
11.12.23 1-a rundă | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
04.12.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-1, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Curmi | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
02.11.23 Sfert de finală | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Lian Tran | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.23 a 2-a rundă | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alice Rame | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
22.10.23 Finală | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | detaliu meci |
Conny Perrin - ultimele meciuri
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.11.23 Calificare | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Midland - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 Calificare | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Verbier - Zgura | ||||
27.08.23 Finală | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.23 Semifinală | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | detaliu meci |