MECI
14.01.21 | a 2-a rundă | Ipek Oz | Sapfo Sakellaridi | 6-1, 1-6, 7-5 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ipek Oz | Sapfo Sakellaridi | |
Prima administrare % | 77/93 (83%) | 54/85 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 40/77 (52%) | 30/54 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/16 (56%) | 13/31 (42%) |
Break-ballurile câştigate | 7/16 (44%) | 6/17 (35%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/85 (49%) | 44/93 (47%) |
Total puncte câştigate | 91/178 (51%) | 87/178 (49%) |
Greșeli duble | 1 | 6 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ipek Oz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ipek Oz | 0-3 | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ipek Oz | 0-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-5 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ipek Oz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ipek Oz | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ipek Oz vs. Sapfo Sakellaridi - meciuri reciproce
10.02.21 | 1-a rundă | Ipek Oz | Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
14.01.21 | a 2-a rundă | Ipek Oz | Sapfo Sakellaridi | 6-1, 1-6, 7-5 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Ipek Oz form & Sapfo Sakellaridi form
Ipek Oz - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - retragere | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - retragere | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - retragere | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |
Sapfo Sakellaridi - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.03.24 Finală | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - retragere | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
22.02.24 1-a rundă | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
26.12.23 1-a rundă | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Solapur - Hard | ||||
22.12.23 Sfert de finală | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detaliu meci |