MECI
18.01.21 | 2-a rundă de calif. | Monica Cappelletti | Helena Mohamed | 6-3, 6-3 | W15 Manacor | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Franta
20.02.02, 22 Vârsta
20.02.02, 22 Vârsta
Monica Cappelletti vs. Helena Mohamed - meciuri reciproce
18.01.21 | 2-a rundă de calif. | Monica Cappelletti | Helena Mohamed | 6-3, 6-3 | detaliu meci | W15 Manacor | Hard |
Monica Cappelletti form & Helena Mohamed form
Monica Cappelletti - ultimele meciuri
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Calificare | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Helena Mohamed | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 6-3, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Trieste - Zgura | ||||
30.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Sinead Lohan | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
12.09.19 1-a rundă | vs. Melania Delai | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Chloe Compson | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Laura Schaeder | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Schio - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Yuliana Lizarazo | 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Ambrosio | 7-64, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
09.07.19 Calificare | vs. Verena Meliss | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Biella - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Padova - Zgura | ||||
18.06.19 Calificare | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-75, 6-1, 5-10 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Martina Muzzolon | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.06.19 1-a rundă | vs. Irys Ekani | 3-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
06.06.19 a 2-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.06.19 1-a rundă | vs. Axana Mareen | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Margot Yerolymos | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 3-0, Gabriella Taylor - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.19 1-a rundă | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.19 Calificare | vs. Ani Vangelova | 6-3, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Laguza | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
30.10.18 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-3, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
22.10.18 Calificare | vs. Alice Matteucci | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Eduarda Piai | 6-4, 7-64 | detaliu meci |
Helena Mohamed - ultimele meciuri
W35 Hammamet - Zgura | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Chiara Girelli | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Audelie Lesauvage | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Marina Melnikova | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Liana Cammilleri | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Anna Chekanskaya | 7-5, 7-67 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Liva Yildiz | 4-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Amelia Bissett | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Biarritz - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Saint - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Sarah Iliev | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Flavie Brugnone | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Natasha Sengphrachanh | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Kamola Amanova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Mara Guth | 1-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
04.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
04.04.23 Calificare | vs. Luise Reisel | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
20.03.23 Calificare | vs. Veronika Podrez | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Elise Renard | 1-6, 6-79 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.23 1-a rundă | vs. Yidi Yang | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.23 Calificare | vs. Rio Tsuda | 6-4, 7-61 | detaliu meci |