MECI
14.08.20 | 1-a rundă | Panna Udvardy | Sofia Sewing | 6-2, 6-0 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
2-1 | Sofia Sewing | |
0-0 | ||
Panna Udvardy | 2-2 | |
3-2 | Sofia Sewing | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Panna Udvardy | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Sofia Sewing | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Panna Udvardy | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Sofia Sewing | |
Panna Udvardy | 5-5 | |
5-6 | Sofia Sewing | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Panna Udvardy | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Sofia Sewing | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Panna Udvardy | 0-2 | |
0-0 | ||
0-3 | Sofia Sewing | |
0-0, 15-15 | ||
Panna Udvardy | 1-3 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-A[BP] | ||
1-4 | Sofia Sewing | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Panna Udvardy | 2-4 | |
0-0 | ||
2-5 | Sofia Sewing | |
6-0 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Panna Udvardy vs. Sofia Sewing - meciuri reciproce
14.08.20 | 1-a rundă | Panna Udvardy | Sofia Sewing | 6-2, 6-0 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
04.08.20 | 1-a rundă | Sofia Sewing | Panna Udvardy | 7-5, 6-2 | detaliu meci |
Panna Udvardy form & Sofia Sewing form
Panna Udvardy - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Calificare | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
12.11.23 Finală | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.11.23 Semifinală | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Makenna Jones | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Tampico - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-73, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W80 Macon - Hard | ||||
22.10.23 Finală | vs. Taylor Townsend | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Kayla Day | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-66, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Florence - Hard | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Sofia Sewing - ultimele meciuri
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 Calificare | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - retragere | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - retragere | detaliu meci | |
W60 Rome - Indoor Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Calificare | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
08.06.23 Sfert de finală | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.05.23 1-a rundă | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Guayaquil - Zgura | ||||
28.04.23 Sfert de finală | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | detaliu meci | |
27.04.23 a 3-a rundă | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - retragere | detaliu meci | |
26.04.23 a 2-a rundă | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Guayaquil - Zgura | ||||
20.04.23 a 3-a rundă | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
19.04.23 a 2-a rundă | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
11.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Mosquera - Zgura | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
20.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
W40 Anapoima - Zgura | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.23 Calificare | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
08.03.23 1-a rundă | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.23 Calificare | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | detaliu meci |