Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Argentina Buenos Aires Challenger seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Facundo Bagnis 2 6 3 6
Leonardo Mayer 1 2 6 3
28.09.19
Semifinală
Sumit Nagal 2 6 6
Thiago Moura Monteiro 0 0 1
bărbaţi simplu Hard China Chengdu seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Pablo Carreno-Busta 2 6 6
Denis Shapovalov 0 3 4
28.09.19
Semifinală
Alexander Bublik 2 7 6
Lloyd Harris 0 66 4
bărbaţi simplu Hard China Beijing seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
1-a rundă de calif.
Pablo Cuevas 2 6 6
Di Wu 0 1 4
28.09.19
1-a rundă de calif.
Jeremy Chardy 2 6 6
Frank Dancevic 0 1 4
28.09.19
1-a rundă de calif.
Vasek Pospisil 2 6 6
Andreas Seppi 0 3 4
28.09.19
1-a rundă de calif.
Daniel Evans 2 6 6
Jie Cui 0 3 1
28.09.19
1-a rundă de calif.
Bernard Tomic 1 w/o
Marton Fucsovics 0
28.09.19
1-a rundă de calif.
Damir Dzumhur 2 6 6 6
Richard Berankis 1 3 75 1
28.09.19
1-a rundă de calif.
Cameron Norrie 2 6 6
Yecong He 0 2 1
28.09.19
1-a rundă de calif.
Dominik Koepfer 2 6 6 6
Jason Jung 1 3 74 4
bărbaţi simplu Zgura Italy Florence Challenger seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Pedro Sousa 2 6 7
Philipp Kohlschreiber 0 3 5
28.09.19
Semifinală
Marco Trungelliti 2 3 6 6
Mohamed Safwat 1 6 3 0
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Marsel Ilhan 2 6 6
Luka Pavlovic 0 3 4
28.09.19
Semifinală
Paul Woerner 2 6 2 6
Sarp Agabigun 1 3 6 4
bărbaţi simplu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Fabrizio Ornago 2 3 6 6
Simone Roncalli 1 6 2 2
28.09.19
Semifinală
Jose Fco. Vidal Azorin 2 6 6 6
Simon Beaupain 1 74 4 4
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Mauricio Echazu 1 7 0 4
Cristian Rodriguez retragere 0 6 2
28.09.19
Semifinală
Jorge Brian Panta Herreros 2 6 6
Mauricio Astorga 0 2 2
bărbaţi simplu Zgura Ukraine M15 Chornomorsk seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Sfert de finală
Marco Bortolotti 1 6 4
Gabriel Donev retragere 0 4 1
28.09.19
Semifinală
Marco Bortolotti 2 6 6
Gergely Madarasz 0 3 0
28.09.19
Sfert de finală
Gergely Madarasz 2 4 7 6
Artem Smirnov 1 6 62 3
28.09.19
Semifinală
Vitaliy Sachko 2 6 7
Nikita Mashtakov 0 3 5
bărbaţi simplu Carpet France M15 Forbach seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Elmar Ejupovic 2 6 6
Hugo Schott 0 4 1
28.09.19
Semifinală
Harold Mayot 2 6 6
Stefan Seifert 0 3 4
bărbaţi simplu Hard JAR M15 Johannesburg seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Benjamin Lock 2 6 7
Takanyi Garanganga 0 3 64
28.09.19
Semifinală
Alexander Donski 2 6 6 6
David Pichler 1 3 74 4
bărbaţi simplu Zgura Spain M15 Melilla seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Ricardo Ojeda Lara 2 6 6
Eduard Esteve Lobato 0 3 1
28.09.19
Semifinală
Timofey Skatov 2 6 6
Imanol Lopez Morillo 0 1 2
bărbaţi simplu Zgura China M15 Nanchang seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Yan Sabanin 2 6 6
Takashi Saito 0 3 1
28.09.19
Semifinală
Makoto Ochi 2 3 6 6
Vladimir Ivanov 1 6 4 3
bărbaţi simplu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Ignacio Monzon 2 6 6
Aziz Dougaz 0 3 4
28.09.19
Semifinală
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches 0 1 2
bărbaţi simplu Hard Kazakhstan M25 Almaty seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Djurabeck Karimov 2 5 6 6
Denis Yevseyev 1 7 2 4
28.09.19
Semifinală
Beibit Zhukayev 2 3 6 6
Jurij Rodionov 1 6 4 2
bărbaţi simplu Hard Australia M25 Darwin seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Calum Puttergill 2 7 6
Will Maher 0 61 2
28.09.19
Semifinală
Blake Mott 2 6 7
Brydan Klein 0 2 61
28.09.19
Finală
Blake Mott 2 6 6
Calum Puttergill 0 1 4
bărbaţi simplu Hard USA M25 Harlingen seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Govind Nanda 2 6 6
Timo Stodder 0 4 2
28.09.19
Semifinală
Adrian Andreev 2 6 6
Alex Rybakov 0 3 1
bărbaţi simplu Zgura Lebanon M25 Jounieh seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Adam Moundir 2 0 7 6
Laurynas Grigelis 1 6 64 3
28.09.19
Semifinală
Corentin Denolly 2 6 6
Karim-Mohamed Maamoun 0 3 2
bărbaţi simplu Zgura Italy M25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Nerman Fatic 2 6 6
Jacopo Berrettini 0 1 4
28.09.19
Semifinală
Flavio Cobolli 2 1 6 7
Samuel Bensoussan 1 6 4 66
bărbaţi simplu Indoor Hard United Kingdom M25 Shrewsbury seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Finală
Jack Draper 2 6 6
Julian Ocleppo 0 4 0
bărbaţi simplu Indoor Hard Sweden M25 Stockholm seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Martins Podzus 0 2 3
28.09.19
Semifinală
Kacper Zuk 2 6 6
Evgeny Tyurnev 0 4 2
bărbaţi simplu Hard Portugal M25+H Oliveira De seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Eduardo Struvay 2 5 6 7
Roberto Ortega-Olmedo 1 7 2 5
28.09.19
Semifinală
Skander Mansouri 2 6 5 6
Matteo Martineau 1 3 7 3
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic M25+H Ricany seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Vit Kopriva 2 6 6
Niels Lootsma 0 3 3
28.09.19
Semifinală
Michael Vrbensky 2 4 7 7
Daniel Masur 1 6 5 610
bărbaţi simplu Indoor Hard France Orleans Challenger seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Gregoire Barrere 2 6 6
Tristan Lamasine 0 4 3
28.09.19
Semifinală
Mikael Ymer 2 7 6
Jo-Wilfried Tsonga 0 62 4
bărbaţi simplu Hard Japan Tokyo seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
1-a rundă de calif.
Marcel Granollers 2 6 1 6
Nicolas Jarry 1 1 6 2
28.09.19
1-a rundă de calif.
Pablo Andujar 2 6 6
Brayden Schnur 0 0 0
28.09.19
1-a rundă de calif.
Tatsuma Ito 2 5 6 6
Peter Gojowczyk 1 7 1 4
28.09.19
1-a rundă de calif.
John Millman 2 3 7 6
Bradley Klahn 1 6 69 2
28.09.19
1-a rundă de calif.
James Duckworth 2 6 6
Thomas Fabbiano 0 2 3
28.09.19
1-a rundă de calif.
Yasutaka Uchiyama 2 6 6
Steve Johnson 0 3 3
28.09.19
1-a rundă de calif.
Soon-Woo Kwon 2 7 6
Henri Laaksonen 0 65 2
28.09.19
1-a rundă de calif.
Alexei Popyrin 2 4 6 6
Yosuke Watanuki 1 6 1 4
bărbaţi simplu Hard USA Tiburon Challenger seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Thanasi Kokkinakis 2 2 6 6
Thai Kwiatkowski 1 6 2 1
28.09.19
Semifinală
Tommy Paul 2 6 7
Emilio Gomez 0 1 65
bărbaţi simplu Hard China Zhuhai seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Adrian Mannarino 2 6 4 6
Albert Ramos-Vinolas 1 0 6 1
28.09.19
Semifinală
Alex De Minaur 2 6 6
Roberto Bautista Agut 0 2 2
femei simplu Hard China Beijing seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Calificare
Andrea Petkovic 1 7 2
Marie Bouzkova retragere 0 5 1
28.09.19
1-a rundă
Polona Hercog 2 6 7 6
Julia Goerges 1 74 65 4
28.09.19
1-a rundă
Kiki Bertens 2 3 6 7
Donna Vekic 1 6 1 63
28.09.19
Calificare
Christina Mchale 2 7 7
Tamara Zidansek 0 5 67
28.09.19
Calificare
Magda Linette 2 6 6
Heather Watson 0 2 1
28.09.19
1-a rundă
Saisai Zheng 2 4 6 7
Monica Puig 1 6 3 65
28.09.19
Calificare
Lauren Davis 2 6 6
Anastasia Potapova 0 3 1
28.09.19
Calificare
Rebecca Peterson 2 6 6 6
Misaki Doi 1 1 73 2
28.09.19
Calificare
Jennifer Brady 2 6 4 6
Kateryna Kozlova 1 2 6 4
28.09.19
1-a rundă
Belinda Bencic 2 7 6
Su-Wei Hsieh 0 5 2
28.09.19
Calificare
Bernarda Pera 2 6 6
Yue Yuan 0 2 1
28.09.19
1-a rundă
Jelena Ostapenko 2 7 3 7
Karolina Pliskova 1 5 6 5
28.09.19
1-a rundă
Katerina Siniakova 2 6 6
Xiyu Wang 0 2 2
28.09.19
1-a rundă
Daria Kasatkina 2 2 6 6
Shuai Peng 1 6 4 4
28.09.19
1-a rundă
Sofia Kenin 2 6 2 6
Garbine Muguruza 1 0 6 2
28.09.19
Calificare
Anna Blinkova 2 6 7
Zarina Diyas 0 2 5
femei simplu Hard Uzbekistan Tashkent seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Finală
Alison Van Uytvanck 2 6 4 6
Sorana Cirstea 1 2 6 4
femei simplu Zgura China W15 Anning seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Xu Liu Sun 2 6 6
Yexin Ma 0 0 3
28.09.19
Semifinală
Wushuang Zheng 2 7 7
Meiqi Guo 0 5 5
femei simplu Hard Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Svenja Ochsner 2 7 7
Fanny Ostlund 0 5 64
28.09.19
Semifinală
Maria Timofeeva 2 6 6 6
Julia Oczachowska 1 75 1 2
femei simplu Zgura Egypt W15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Nastja Kolar 2 6 6
Zoziya Kardava 0 1 4
28.09.19
Semifinală
Sandra Samir 2 2 7 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz 1 6 66 3
femei simplu Hard JAR W15 Johannesburg seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Chanel Simmonds 2 6 7
Maria Vittoria Viviani 0 3 5
28.09.19
Semifinală
Tina Nadine Smith 2 6 6
Merel Hoedt 0 3 0
femei simplu Zgura Brazil W15 Sao Paulo seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Carolina M. Alves 2 6 6
Nathaly Kurata 0 3 1
28.09.19
Semifinală
Thaisa Grana Pedretti 2 6 4 6
Barbara Gatica 1 1 6 3
femei simplu Zgura Tunisia W15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Martina Colmegna 2 6 6
Hannah Viller Moller 0 1 2
28.09.19
Semifinală
Aurora Zantedeschi 2 6 6
Franziska Sziedat 0 3 2
femei simplu Zgura Czech Republic W25 Brno seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Federica Di Sarra 2 1 6 6
Katharina Gerlach 1 6 2 3
28.09.19
Semifinală
Eleonora Molinaro 2 6 6
Julyette Steur 0 4 0
femei simplu Indoor Hard France W25 Clermont Ferrand seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Urszula Radwanska 2 6 6
Arianne Hartono 0 4 2
28.09.19
Semifinală
Lara Salden 2 7 1 6
Oceane Dodin 1 68 6 1
femei simplu Zgura Hungary W25 Kaposvar seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Dejana Radanovic 2 5 6 6
Reka-Luca Jani 1 7 2 1
28.09.19
Semifinală
Veronika Erjavec 2 6 6
Lina Gjorcheska 0 2 4
femei simplu Hard United Kingdom W25 Roehampton seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Finală
Anna-Lena Friedsam 2 6 6
Indy De Vroome 0 3 3
femei simplu Zgura Italy W25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Tessah Andrianjafitrimo 2 6 6
Lucia Bronzetti 0 3 4
28.09.19
Semifinală
Yuki Naito 2 6 7
Amanda Carreras 0 0 63
femei simplu Hard Portugal W60 Caldas Da seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Isabella Shinikova 2 7 5 6
Jessika Ponchet 1 61 7 2
28.09.19
Semifinală
Natalija Kostic 2 7 2 6
Cristina Bucsa 1 5 6 3
femei simplu Hard Australia W60 Darwin seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Abbie Myers 2 6 6 7
Ivana Popovic 1 2 73 64
28.09.19
Semifinală
Lizette Cabrera 2 7 3 6
Asia Muhammad 1 64 6 3
femei simplu Hard USA W60 Templeton seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Coco Vandeweghe 2 6 6
Grace Min 0 3 3
28.09.19
Semifinală
Shelby Rogers 2 6 3 6
Emina Bektas 1 2 6 2
femei simplu Zgura Spain W60+H Valencia seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Tamara Korpatsch 2 7 6
Marta Kostyuk 0 5 2
28.09.19
Semifinală
Varvara Gracheva 2 6 6
Irina Maria Bara 0 1 1
femei simplu Hard China Wuhan seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Finală
Aryna Sabalenka 2 6 3 6
Alison Riske 1 3 6 1
bărbaţi dublu Zgura Argentina Buenos Aires Challenger seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Guido Andreozzi/Andres Molteni 2 6 6 10
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1 75 4 7
bărbaţi dublu Hard China Chengdu seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Nikola Cacic/Dusan Lajovic 2 6 6
Taylor Harry Fritz/Nicholas Monroe 0 4 4
bărbaţi dublu Zgura Italy Florence Challenger seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero 2 6 6 10
Sandro Ehrat/Markus Eriksson 1 75 2 5
28.09.19
Semifinală
Luca Margaroli/Adil Shamasdin 2 6 6
Tomislav Brkic/Ante Pavic 0 4 3
28.09.19
Finală
Luca Margaroli/Adil Shamasdin 2 7 6 14
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero 1 5 76 12
bărbaţi dublu Indoor Hard France Orleans Challenger seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Romain Arneodo/Hugo Nys 2 7 3 10
Andre Begemann/Julian Lenz 1 5 6 6
28.09.19
Semifinală
Hans Podlipnik-Castillo/Tristan-Samuel Weissborn 2 2 7 10
Jonny O'Mara/Ken Skupski 1 6 61 5
bărbaţi dublu Hard USA Tiburon Challenger seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Robert Galloway/Roberto Maytin 2 4 6 def.
Alex Lawson/Jack Withrow 1 6 3
28.09.19
Semifinală
JC Aragone/Darian King 2 2 7 10
Nathan Pasha/Max Jacob Schnur 1 6 5 6
bărbaţi dublu Hard China Zhuhai seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Semifinală
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop 2 7 6
Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski 0 64 3
femei dublu Hard China Beijing seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
1-a rundă
Samantha Stosur/Shuai Zhang 2 4 6 10
Alicja Rosolska/Storm Sanders 1 6 3 8
femei dublu Hard Uzbekistan Tashkent seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Finală
Hayley Carter/Luisa Stefani 2 6 7
Dalila Jakupovic/Sabrina Santamaria 0 3 64
femei dublu Hard China Wuhan seturi 1 2 3 4 5
28.09.19
Finală
Ying-Ying Duan/Veronika Kudermetova 2 7 6
Elise Mertens/Aryna Sabalenka 0 63 2
<