Nume: Junior A. Ore
Ţara: USA
Data naşterii: 08.09.92, 31 Vârsta
Clasament ATP: 790
TOP poziţie în clasament: 737 (23.07.18, 29 puncte)
Puncte: 26
Premii: 43394 $
Total meciuri: 275
Victorii: 170
Succes: 61.82 %
Ţara: USA
Data naşterii: 08.09.92, 31 Vârsta
Clasament ATP: 790
TOP poziţie în clasament: 737 (23.07.18, 29 puncte)
Puncte: 26
Premii: 43394 $
Total meciuri: 275
Victorii: 170
Succes: 61.82 %
an | sumar | Hard | Zgura | In. Hard | Carpet | Iarbă | Acryl |
2021 | 1/1 | 0/0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2020 | 23/13 | 0/1 | 23/12 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 12/11 | 2/4 | 10/7 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 28/20 | 7/7 | 13/8 | 8/5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 39/21 | 12/6 | 24/13 | 3/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2016 | 24/9 | 4/2 | 20/7 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2015 | 31/15 | 16/7 | 15/8 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2014 | 9/4 | 6/3 | 3/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2010 | 2/7 | 0/2 | 2/4 | 0/0 | 0/0 | 0/1 | 0/0 |
2009 | 1/3 | 0/2 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2008 | 0/1 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
ÎN TOTAL | 170/105 | 47/34 | 112/63 | 11/7 | 0/0 | 0/1 | 0/0 |
succes % | 61.82 % | 58.02 % | 64 % | 61.11 % | 0 % | 0 % | 0 % |
Junior A. Ore / nejucate / ultimele
nu a fost găsit nici un meci |
Junior A. Ore form / suprafaţa: Zgura
Junior A. Ore / suprafaţa: Zgura
20.09.21 | Calificare | Patrick Kypson | Junior A. Ore | 6-0, 6-3 | detaliu meci | Ambato Challenger | Zgura | |
19.09.21 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Sebastian Sevilla | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |||
04.08.20 | 1-a rundă | George Goldhoff | Junior A. Ore | 7-64, 6-4 | detaliu meci | All Lower | Zgura | |
04.08.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | James Cerretani | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |||
03.08.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | George Goldhoff | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |||
01.08.20 | 1-a rundă | Ivan Yatsuk | Junior A. Ore | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |||
01.08.20 | 1-a rundă | Jean Thirouin | Junior A. Ore | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |||
31.07.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |||
31.07.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Tobias Sonne | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |||
30.07.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Ricardo Pabon | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |||
29.07.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Boris Arias | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |||
29.07.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Perry Gregg | 4-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |||
28.07.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Tyler Mercier | 7-61, 6-4 | detaliu meci | |||
27.07.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Alex Theiler | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |||
27.07.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |||
26.07.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Brandon Perez | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |||
25.07.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Sebastian Eguez | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |||
22.07.20 | 1-a rundă | Tyler Zink | Junior A. Ore | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |||
19.07.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Justin Butsch | 7-5, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |||
14.07.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Cleeve Harper | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |||
13.07.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | David Metz | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |||
11.07.20 | 1-a rundă | Liam Draxl | Junior A. Ore | 6-4, 7-6 | detaliu meci | |||
04.07.20 | 1-a rundă | Tommaso Carnevale-Miino | Junior A. Ore | 4-6, 6-3, 10-3 | detaliu meci | |||
04.07.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Patrick Daciek | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |||
03.07.20 | 1-a rundă | Ryan Shane | Junior A. Ore | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |||
02.07.20 | 1-a rundă | Cleeve Harper | Junior A. Ore | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |||
29.06.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Sean Burnette | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |||
29.06.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Ryan Shane | 6-3, 7-67 | detaliu meci | |||
27.06.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Jakub Wojcik | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |||
26.06.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Armindo Junior Nhavene | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |||
24.06.20 | 1-a rundă | Stefan Storch | Junior A. Ore | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |||
22.06.20 | 1-a rundă | Harrison Gold | Junior A. Ore | 4-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |||
22.06.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Carter Bradford | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |||
20.06.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Hunter Reese | 5-7, 6-1, 10-7 | detaliu meci | |||
18.06.20 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |||
18.06.20 | 1-a rundă | Cannon Kingsley | Junior A. Ore | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |||
16.06.20 | 1-a rundă | Axel Geller | Junior A. Ore | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |||
17.07.19 | 1-a rundă | Jordan Correia Passos Do Carmo | Junior A. Ore | 5-7, 7-63, 7-5 | detaliu meci | M25 Gandia | Zgura | |
16.07.19 | Calificare | Junior A. Ore | Alejandro Vedri Asensi | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |||
15.07.19 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Alexander Romay | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |||
10.07.19 | 1-a rundă | Andrey Chepelev | Junior A. Ore | 3-6, 7-64, 6-1 | detaliu meci | M25 Getxo | Zgura | |
09.07.19 | Calificare | Junior A. Ore | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 7-63, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |||
08.07.19 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Sergio Barranco | 3-6, 6-1, 13-11 | detaliu meci | |||
06.05.19 | 1-a rundă de calif. | Mwendwa Mbithi | Junior A. Ore | 7-5, 7-5 | detaliu meci | M25 Pensacola | Zgura | |
16.04.19 | 1-a rundă | Matic Spec | Junior A. Ore | 6-1, 6-1 | detaliu meci | M15 Orange | Zgura | |
10.04.19 | 1-a rundă | Alexander Knight | Junior A. Ore | 6-3, 5-7, 7-5 | detaliu meci | M15 Sunrise | Zgura | |
09.04.19 | Calificare | Junior A. Ore | Matic Spec | 6-0, 3-6, 12-10 | detaliu meci | |||
08.04.19 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Alexander Cozbinov | 6-4, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |||
30.01.19 | 1-a rundă | Christian Lindell | Junior A. Ore | 7-5, 7-5 | detaliu meci | M25 Weston | Zgura | |
29.01.19 | Calificare | Junior A. Ore | Joao Pedro Sorgi | 6-4, 1-6, 11-9 | detaliu meci | |||
28.01.19 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Juan Alejandro Hernandez | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |||
16.01.19 | 1-a rundă | Matej Vocel | Junior A. Ore | 6-3, 6-1 | detaliu meci | M15 Naples | Zgura | |
15.01.19 | Calificare | Junior A. Ore | Fernando Yamacita | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |||
14.01.19 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Sergey Belov | 4-6, 7-64, 10-7 | detaliu meci | |||
20.10.18 | 1-a rundă de calif. | Orlando Luz | Junior A. Ore | 7-5, 7-63 | detaliu meci | Lima Challenger | Zgura | |
09.10.18 | 1-a rundă | Gonzalo Villanueva | Junior A. Ore | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Peru F3 | Zgura | |
28.06.18 | a 2-a rundă | Grey Hamilton | Junior A. Ore | 6-3, 6-4 | detaliu meci | USA F18 | Zgura | |
26.06.18 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Collin Johns | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |||
27.04.18 | Sfert de finală | Tomas Barrios Vera | Junior A. Ore | 7-64, 6-3 | detaliu meci | USA F12 | Zgura | |
26.04.18 | a 2-a rundă | Junior A. Ore | Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 7-64, 7-64 | detaliu meci | |||
25.04.18 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Richard Torres | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |||
17.04.18 | 1-a rundă | Santiago Rodriguez Taverna | Junior A. Ore | 6-3, 6-3 | detaliu meci | USA F11 | Zgura | |
02.02.18 | Sfert de finală | Tim Van Rijthoven | Junior A. Ore | 6-4, 6-3 | detaliu meci | USA F6 | Zgura | |
01.02.18 | a 2-a rundă | Junior A. Ore | Isaiah Strode | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |||
30.01.18 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Pedro Sakamoto | 5-7, 6-4, 7-64 | detaliu meci | |||
25.01.18 | a 2-a rundă | Javier Marti | Junior A. Ore | 6-4, 6-3 | detaliu meci | USA F5 | Zgura | |
24.01.18 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Alejandro Gomez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |||
22.01.18 | Calificare | Junior A. Ore | Haydn Lewis | 6-75, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |||
21.01.18 | 2-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Mason Beiler | 1-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |||
21.01.18 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Noah Schachter | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |||
20.01.18 | Junior A. Ore | Emmett Ward | 6-2, 6-4 | detaliu meci | ||||
16.01.18 | Calificare | Michael Redlicki | Junior A. Ore | 6-3, 6-75, 7-62 | detaliu meci | USA F4 | Zgura | |
15.01.18 | 2-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Mcclain Kessler | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |||
15.01.18 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Alan Fernando Rubio Fierros | 7-5, 3-6, 7-68 | detaliu meci | |||
14.01.18 | Junior A. Ore | Daniel Grunberger | 6-1, 6-1 | detaliu meci | ||||
22.12.17 | Semifinală | Oscar Jose Gutierrez | Junior A. Ore | 1-6, 7-68, 6-2 | detaliu meci | Peru F2 | Zgura | |
21.12.17 | Sfert de finală | Junior A. Ore | Matias Franco Descotte | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |||
20.12.17 | a 2-a rundă | Junior A. Ore | Mauricio Echazu | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |||
18.12.17 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Igor Ribeiro Marcondes | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |||
13.12.17 | a 2-a rundă | Daniel Elahi Galan | Junior A. Ore | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Peru F1 | Zgura | |
11.12.17 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Jorge Brian Panta Herreros | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |||
13.11.17 | Junior A. Ore | Edward Lewis | 6-0, 6-3 | detaliu meci | USA F37 | Zgura | ||
13.11.17 | 1-a rundă de calif. | Luis Erlenbusch | Junior A. Ore | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |||
05.09.17 | 1-a rundă | Ante Pavic | Junior A. Ore | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Canada F6 | Zgura | |
04.09.17 | 2-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Nick Lagaev | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |||
04.09.17 | Calificare | Junior A. Ore | Lev Kazakov | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |||
01.05.17 | Jake Van Emburgh | Junior A. Ore | 6-3, 6-4 | detaliu meci | USA F16 | Zgura | ||
25.04.17 | 1-a rundă | Gavin Van Peperzeel | Junior A. Ore | 6-3, 6-4 | detaliu meci | USA F15 | Zgura | |
20.04.17 | 1-a rundă | Kaichi Uchida | Junior A. Ore | 6-0, 6-4 | detaliu meci | USA F14 | Zgura | |
17.04.17 | Calificare | Junior A. Ore | Mac Kiger | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |||
17.04.17 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |||
17.04.17 | 2-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Cesar Antonio Gomez Diaz | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |||
27.02.17 | Junior A. Ore | Julian Bradley | 6-4, 6-2 | detaliu meci | USA F9 | Zgura | ||
27.02.17 | 1-a rundă de calif. | Ricardo Rodriguez-Pace | Junior A. Ore | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |||
20.02.17 | Calificare | Raleigh Smith | Junior A. Ore | 6-4, 6-2 | detaliu meci | USA F8 | Zgura | |
20.02.17 | Junior A. Ore | Yannick Lenaerts | 6-2, 6-4 | detaliu meci | ||||
20.02.17 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Mateo Galdon | 6-74, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |||
20.02.17 | 2-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Sam Turchetta | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |||
16.02.17 | a 2-a rundă | Juan Ignacio Londero | Junior A. Ore | 6-1, 6-2 | detaliu meci | USA F7 | Zgura | |
15.02.17 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Gonzales Austin | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |||
13.02.17 | 2-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Brian Shi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |||
13.02.17 | Calificare | Junior A. Ore | Alex Blumenberg | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |||
13.02.17 | Junior A. Ore | Yeudy Villar | 7-5, 6-1 | detaliu meci | ||||
13.02.17 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Aron Pierce | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |||
23.01.17 | Junior A. Ore | Dee Poole | 6-0, 6-1 | detaliu meci | USA F5 | Zgura | ||
23.01.17 | 1-a rundă de calif. | Winston Lin | Junior A. Ore | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |||
16.01.17 | 1-a rundă de calif. | Evgeny Korolev | Junior A. Ore | 6-4, 4-6, 7-5 | detaliu meci | USA F4 | Zgura | |
16.01.17 | Junior A. Ore | James Van Deinse | 6-2, 6-1 | detaliu meci | ||||
09.01.17 | Junior A. Ore | Pavel Ognev | 6-1, 6-0 | detaliu meci | USA F3 | Zgura | ||
09.01.17 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Dustin Goldenberg | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |||
09.01.17 | 2-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Korey Lovett | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |||
09.01.17 | Calificare | Gabriel Decamps | Junior A. Ore | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |||
05.05.16 | 1-a rundă | Peter Polansky | Junior A. Ore | 6-4, 6-4 | detaliu meci | USA F16 | Zgura | |
27.04.16 | 1-a rundă | Deiton Baughman | Junior A. Ore | 6-3, 6-3 | detaliu meci | USA F15 | Zgura | |
22.04.16 | Sfert de finală | Alexios Halebian | Junior A. Ore | 7-64, 5-7, 7-5 | detaliu meci | USA F14 | Zgura | |
21.04.16 | a 2-a rundă | Junior A. Ore | Hady Habib | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |||
20.04.16 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Alejandro Mendoza | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |||
18.04.16 | 2-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Kurt Thein | 6-3, 6-74, 6-1 | detaliu meci | |||
18.04.16 | Calificare | Junior A. Ore | Agustin Moreno | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |||
18.04.16 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Alexander G. Steinroeder | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |||
18.02.16 | a 2-a rundă | Juan Carlos Saez | Junior A. Ore | 6-4, 6-4 | detaliu meci | USA F7 | Zgura | |
17.02.16 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Hunter Callahan | 3-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |||
15.02.16 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Vasil Kirkov | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |||
15.02.16 | 2-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Maksim Tikhomirov | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |||
15.02.16 | Calificare | Junior A. Ore | Pietro Rimondini | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |||
15.02.16 | Junior A. Ore | Nathan Perrone | 6-4, 6-0 | detaliu meci | ||||
29.01.16 | 1-a rundă | Denis Shapovalov | Junior A. Ore | 6-4, 6-1 | detaliu meci | USA F5 | Zgura | |
25.01.16 | 2-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Andrew Carter | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |||
25.01.16 | Calificare | Junior A. Ore | Hady Habib | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |||
25.01.16 | Junior A. Ore | Trey Hilderbrand | 6-0, 6-74, 6-4 | detaliu meci | ||||
25.01.16 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Sami Kirberg | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |||
18.01.16 | Junior A. Ore | George Newton | 6-1, 6-4 | detaliu meci | USA F4 | Zgura | ||
18.01.16 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Piotr Zbroja | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |||
18.01.16 | 2-a rundă de calif. | Zack Mccourt | Junior A. Ore | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |||
13.01.16 | 1-a rundă | Alfredo Perez | Junior A. Ore | 7-5, 4-6, 7-63 | detaliu meci | USA F3 | Zgura | |
11.01.16 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Jordan Belga | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |||
11.01.16 | 2-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Nicolas Uryson | 6-2, 7-610 | detaliu meci | |||
11.01.16 | Calificare | Junior A. Ore | Maxx Lipman | 7-5, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |||
11.01.16 | Junior A. Ore | Andrew Esses | 6-1, 6-2 | detaliu meci | ||||
30.11.15 | a 2-a rundă | Duilio Beretta | Junior A. Ore | 6-2, 7-61 | detaliu meci | Peru F6 | Zgura | |
30.11.15 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Mauricio Echazu | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |||
23.11.15 | Calificare | Duilio Vallebuona | Junior A. Ore | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | Peru F5 | Zgura | |
23.11.15 | 2-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Sergio Monges | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |||
23.11.15 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Jorge Cavero | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |||
16.11.15 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Franco Moral | 6-73, 6-2, 6-2 | detaliu meci | Peru F4 | Zgura | |
16.11.15 | a 2-a rundă | Juan Pablo Paz | Junior A. Ore | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |||
11.05.15 | Junior A. Ore | Gary Kushnirovich | 7-63, 1-6, 6-0 | detaliu meci | USA F16 | Zgura | ||
11.05.15 | 1-a rundă de calif. | Jack W Van Slyke | Junior A. Ore | 7-5, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |||
04.05.15 | 1-a rundă | Maximiliano Estevez | Junior A. Ore | 6-2, 6-4 | detaliu meci | USA F15 | Zgura | |
04.05.15 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Joseph Cadogan | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |||
04.05.15 | 2-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Raleigh Smith | 6-3, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |||
04.05.15 | Calificare | Junior A. Ore | John Lamble | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |||
04.05.15 | Junior A. Ore | Brandon Anandan | 6-3, 6-4 | detaliu meci | ||||
23.02.15 | Junior A. Ore | Christopher Rosensteel | 6-2, 6-0 | detaliu meci | USA F9 | Zgura | ||
23.02.15 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Alexander Centenari | 6-4, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |||
23.02.15 | 2-a rundă de calif. | Jesus Bandres | Junior A. Ore | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |||
16.02.15 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Jericho Grollman | 6-1, 6-1 | detaliu meci | USA F8 | Zgura | |
16.02.15 | 2-a rundă de calif. | Wil Spencer | Junior A. Ore | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |||
16.02.15 | Junior A. Ore | Philip Wilbert Major | 7-62, 6-2 | detaliu meci | ||||
09.02.15 | Junior A. Ore | Philip Wilbert Major | 6-0, 6-3 | detaliu meci | USA F7 | Zgura | ||
09.02.15 | 2-a rundă de calif. | Dennis Uspensky | Junior A. Ore | 6-4, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |||
09.02.15 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Stephen Madonia | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |||
06.10.14 | 1-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Mauricio Resendiz Dominguez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Peru F7 | Zgura | |
06.10.14 | 2-a rundă de calif. | Junior A. Ore | Jack W Van Slyke | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |||
06.10.14 | Calificare | Junior A. Ore | Juan Manuel Matute | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |||
06.10.14 | 1-a rundă | Santiago Maresca | Junior A. Ore | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |||
01.06.10 | a 2-a rundă | Agustin Velotti | Junior A. Ore | 6-2, 6-2 | detaliu meci | French Open | Zgura | |
01.06.10 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Daniel Berta | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |||
10.05.10 | 1-a rundă | Augustin Gensse | Junior A. Ore | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Usa F12 | Zgura | |
03.05.10 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Shinta Fujii | 7-5, 6-1 | detaliu meci | Usa F11 | Zgura | |
03.05.10 | a 2-a rundă | Michael Venus | Junior A. Ore | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |||
25.01.10 | 1-a rundă | Nicholas Monroe | Junior A. Ore | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Usa F3 | Zgura | |
09.11.09 | 1-a rundă | Junior A. Ore | Tennys Sandgren | 1-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | Usa F28 | Zgura | |
09.11.09 | a 2-a rundă | Conor Niland | Junior A. Ore | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |||
23.06.08 | 1-a rundă | Strahinja Bobusic | Junior A. Ore | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | USA F15 | Zgura |