MECI
19.02.20 | 1-a rundă | Domagoj Biljesko | Federico Campana | 6-1, 6-4 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Domagoj Biljesko | Federico Campana | |
Prima administrare % | 37/61 (61%) | 28/50 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/37 (65%) | 12/28 (43%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/24 (42%) | 8/22 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 6/11 (55%) | 3/7 (43%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/50 (60%) | 27/61 (44%) |
Total puncte câştigate | 64/111 (58%) | 47/111 (42%) |
Greșeli duble | 5 | 1 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Domagoj Biljesko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-0 | Federico Campana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Domagoj Biljesko | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A[BP] | ||
3-0 | Federico Campana | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Domagoj Biljesko | 4-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Federico Campana | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Domagoj Biljesko | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Federico Campana | |
0-0, 15-15 | ||
Domagoj Biljesko | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Federico Campana | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
2-2 | Federico Campana | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Domagoj Biljesko | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Federico Campana | |
0-0 | ||
4-4 | Federico Campana | |
0-0 | ||
Domagoj Biljesko | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-4 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
13.04.98, 26 Vârsta
15170 $
13.04.98, 26 Vârsta
15170 $
Domagoj Biljesko vs. Federico Campana - meciuri reciproce
19.02.20 | 1-a rundă | Domagoj Biljesko | Federico Campana | 6-1, 6-4 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Domagoj Biljesko form & Federico Campana form
Domagoj Biljesko - ultimele meciuri
M15 Split - Zgura | ||||
22.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Noah Perfetti | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Yannick Penkner | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Opatija - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Rovinj - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
M25 Zlatibor - Zgura | ||||
27.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
31.08.23 1-a rundă | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Osijek - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Celje - Zgura | ||||
29.06.23 1-a rundă | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Store - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Doboj - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Osijek - Zgura | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Split - Zgura | ||||
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.04.23 1-a rundă | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Opatija - Zgura | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Rovinj - Zgura | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
08.03.23 1-a rundă | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.12.22 a 2-a rundă | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.12.22 1-a rundă | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.22 Calificare | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
28.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
23.11.22 1-a rundă | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
16.11.22 1-a rundă | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
15.11.22 Calificare | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Federico Campana - ultimele meciuri
M15 Shymkent - Zgura | ||||
25.04.24 a 2-a rundă | vs. Karan Singh | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
24.04.24 1-a rundă | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Artem Sidorov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.04.24 Calificare | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-3, 4-0, Yerassyl Yerdilda - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Michel Hopp | 6-74, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. S Mert Ozdemir | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Anthony Genov | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Ignacio Parisca | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nazar Oliynykov | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.12.23 Sfert de finală | vs. Samuele Pieri | 4-6, 6-70 | detaliu meci | |
21.12.23 a 2-a rundă | vs. Milos Mikovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.12.23 1-a rundă | vs. Marco Furlanetto | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Carlo Cataldi | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Kaya Arinc | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
12.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Puntaric | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Cemil Tugra Duran | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Tair Niyazov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Maksim Shin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
14.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Melih Anavatan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 3-6, 1-10 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Makar Elesin | 6-2, 6-0 | detaliu meci |