M15 Shymkent 2024 scoruri live, rezultate live

M15 Shymkent live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Kazakhstan M15 Shymkent seturi 1 2 3 4 5
21.04.24
Finală
Sergey Fomin 2 7 6
Bekkhan Atlangeriev 0 64 2
20.04.24
Semifinală
Sergey Fomin 2 3 7 6
Evgenii Tiurnev 1 6 60 4
20.04.24
Semifinală
Bekkhan Atlangeriev 2 6 6
Karan Singh 0 3 4
19.04.24
Sfert de finală
Evgenii Tiurnev 2 6 4 6
Dev Javia 1 3 6 3
19.04.24
Sfert de finală
Sergey Fomin 2 7 3 7
Savva Polukhin 1 63 6 63
19.04.24
Sfert de finală
Bekkhan Atlangeriev 2 5 6 7
Denys Klok 1 7 4 64
19.04.24
Sfert de finală
Karan Singh 2 6 6
Eric Vanshelboim 0 3 4
18.04.24
a 2-a rundă
Evgenii Tiurnev 2 6 6
Aaron Gil Garcia 0 3 4
18.04.24
a 2-a rundă
Denys Klok 2 6 6
Saveliy Ivanov 0 2 2
18.04.24
a 2-a rundă
Sergey Fomin 2 5 6 6
Maxim Zhukov 1 7 1 2
18.04.24
a 2-a rundă
Savva Polukhin 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 0 2
18.04.24
a 2-a rundă
Bekkhan Atlangeriev 2 6 6
Yuvan Nandal 0 1 2
18.04.24
a 2-a rundă
Eric Vanshelboim 2 6 7
Aryan Shah 0 3 5
18.04.24
a 2-a rundă
Dev Javia 2 6 6
Jordi Garcia Mestre 0 2 4
18.04.24
a 2-a rundă
Karan Singh 2 2 6 6
Ruslan Kastsiukevich 1 6 3 4
17.04.24
1-a rundă
Evgenii Tiurnev 2 6 6
Amir Milushev 0 3 3
17.04.24
1-a rundă
Denys Klok 2 6 6
Erik Arutiunian 0 4 3
17.04.24
1-a rundă
Vladyslav Orlov 2 7 6
Aleksandre Bakshi 0 63 1
17.04.24
1-a rundă
Sergey Fomin 2 7 6
Niklas Schell 0 68 3
17.04.24
1-a rundă
Savva Polukhin 2 6 6
Hanyi Liu 0 1 2
17.04.24
1-a rundă
Bekkhan Atlangeriev 2 6 6
Federico Campana 0 4 2
17.04.24
1-a rundă
Jordi Garcia Mestre 2 6 6
Iliyas Maratuly 0 2 1
17.04.24
1-a rundă
Eric Vanshelboim 2 7 7
Manish Sureshkumar 0 61 66
17.04.24
1-a rundă
Dev Javia 2 3 7 6
Kazuki Nishiwaki 1 6 63 4
17.04.24
1-a rundă
Karan Singh 2 6 6 7
Vitaliy Zatsepin 1 0 73 63
17.04.24
1-a rundă
Maxim Zhukov 1 7 4 4
Artur Kukasian retragere 0 6 5
17.04.24
1-a rundă
Aaron Gil Garcia 2 7 4 7
Leonardo Catani 1 5 6 5
17.04.24
1-a rundă
Aryan Shah 2 6 6
Grigoriy Lomakin 0 4 4
17.04.24
1-a rundă
Saveliy Ivanov 2 6 3 6
Matic Kriznik 1 1 6 1
17.04.24
1-a rundă
Yuvan Nandal 2 6 7
S D Prajwal Dev 0 4 61
17.04.24
1-a rundă
Ruslan Kastsiukevich 1 5
Jefferson Wendler Filho retragere 0 2
16.04.24
Calificare
Bekkhan Atlangeriev 2 6 6
Ivan Kazakov 0 4 4
16.04.24
Calificare
Federico Campana 1 6 4
Yerassyl Yerdilda retragere 0 3 0
16.04.24
Calificare
Leonardo Catani 2 3 6 10
Yuichiro Inui 1 6 2 8
16.04.24
Calificare
Dev Javia 2 6 6
Alexander Chepik 0 0 1
16.04.24
Calificare
Ruslan Kastsiukevich 2 4 6 10
Maksim Shin 1 6 1 8
17.04.24
Calificare
Savva Polukhin 2 6 6
Mwendwa Mbithi 0 2 4
17.04.24
Calificare
Aaron Gil Garcia 2 7 2 10
Valentin Kopeikin 1 63 6 5
17.04.24
Calificare
Jefferson Wendler Filho 2 4 7 10
Sai Karteek Reddy Ganta 1 6 65 5
16.04.24
1-a rundă de calif.
Mwendwa Mbithi 2 6 4 10
Bingyu Yu 1 1 6 7
16.04.24
1-a rundă de calif.
Alexander Chepik 2 6 6
Shenglin Zhuo 0 1 4
16.04.24
1-a rundă de calif.
Yuichiro Inui 2 6 7
Giorgi Giorgadze 0 0 61
16.04.24
1-a rundă de calif.
Savva Polukhin 2 6 6
Oleg Syrovatskiy 0 2 3
16.04.24
1-a rundă de calif.
Bekkhan Atlangeriev 2 6 6
Credit Chaiyarin 0 3 3
16.04.24
1-a rundă de calif.
Ivan Kazakov 2 6 7
Chirag Duhan 0 2 65
16.04.24
1-a rundă de calif.
Federico Campana 2 6 6
Artem Sidorov 0 1 1
16.04.24
1-a rundă de calif.
Leonardo Catani 2 6 6
Venedikt Tsirikidze 0 3 2
16.04.24
1-a rundă de calif.
Maksim Shin 2 6 6
Kirill Kolganov 0 4 2
16.04.24
1-a rundă de calif.
Dev Javia 2 7 6
Julien De Cuyper 0 63 1
16.04.24
1-a rundă de calif.
Sai Karteek Reddy Ganta 2 7 1 10
Louis Allen 1 62 6 8
16.04.24
1-a rundă de calif.
Yerassyl Yerdilda 2 6 7
Lawrence Bataljin 0 1 5
16.04.24
1-a rundă de calif.
Valentin Kopeikin 2 6 7
David Prasievi 0 1 5
16.04.24
1-a rundă de calif.
Aaron Gil Garcia 2 6 7
Pavel Verbin 0 2 5
16.04.24
1-a rundă de calif.
Jefferson Wendler Filho 2 6 6
Max Batyutenko 0 2 3
16.04.24
1-a rundă de calif.
Ruslan Kastsiukevich 2 5 6 10
Parth Aggarwal 1 7 4 6
bărbaţi dublu Zgura Kazakhstan M15 Shymkent seturi 1 2 3 4 5
20.04.24
Finală
Grigoriy Lomakin/Pavel Verbin 2 7 6
Aleksandre Bakshi/Niklas Schell 0 61 3
19.04.24
Semifinală
Grigoriy Lomakin/Pavel Verbin 2 6 7
Erik Arutiunian/Ruslan Kastsiukevich 0 3 66
19.04.24
Semifinală
Aleksandre Bakshi/Niklas Schell 2 6 6
Maksim Shin/Maxim Zhukov 0 4 2
18.04.24
Sfert de finală
Erik Arutiunian/Ruslan Kastsiukevich 2 3 6 10
Markos Kalovelonis/Vladyslav Orlov 1 6 3 8
18.04.24
Sfert de finală
Aleksandre Bakshi/Niklas Schell 2 7 6
Jordi Garcia Mestre/Iliyas Maratuly 0 63 1
18.04.24
Sfert de finală
Maksim Shin/Maxim Zhukov 2 7 7
S D Prajwal Dev/Sai Karteek Reddy Ganta 0 65 5
19.04.24
Sfert de finală
Grigoriy Lomakin/Pavel Verbin 1 w/o
Sergey Fomin/Eric Vanshelboim 0
17.04.24
1-a rundă
S D Prajwal Dev/Sai Karteek Reddy Ganta 2 7 6
Dev Javia/Karan Singh 0 5 4
17.04.24
1-a rundă
Markos Kalovelonis/Vladyslav Orlov 2 7 6
Chirag Duhan/Manish Sureshkumar 0 5 1
17.04.24
1-a rundă
Erik Arutiunian/Ruslan Kastsiukevich 2 6 7
Alexander Chepik/Denys Klok 0 3 62
17.04.24
1-a rundă
Jordi Garcia Mestre/Iliyas Maratuly 2 6 6
Kirill Kolganov/Oleg Syrovatskiy 0 3 2
17.04.24
1-a rundă
Maksim Shin/Maxim Zhukov 2 7 7
Matic Kriznik/Aryan Shah 0 5 5
18.04.24
1-a rundă
Sergey Fomin/Eric Vanshelboim 2 6 6 10
Yuichiro Inui/Kazuki Nishiwaki 1 4 72 5
18.04.24
1-a rundă
Grigoriy Lomakin/Pavel Verbin 2 3 6 10
Yerassyl Yerdilda/Vitaliy Zatsepin 1 6 1 8
18.04.24
1-a rundă
Aleksandre Bakshi/Niklas Schell 2 6 6
Federico Campana/Leonardo Catani 0 2 1
<