MECI
10.10.18 | a 2-a rundă | Nam Hoang Ly | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-1, 6-2 | France F21 | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Nam Hoang Ly | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
Prima administrare % | 22/38 (58%) | 30/50 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/22 (91%) | 14/30 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/16 (56%) | 8/20 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/50 (56%) | 9/38 (24%) |
Total puncte câştigate | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Greșeli duble | ||
ași | 2 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Nam Hoang Ly | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nam Hoang Ly | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nam Hoang Ly | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nam Hoang Ly | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Nam Hoang Ly | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nam Hoang Ly | 4-2 | |
Nam Hoang Ly | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Nam Hoang Ly vs. Thomas Yaka Kofi Setodji - meciuri reciproce
10.10.18 | a 2-a rundă | Nam Hoang Ly | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-1, 6-2 | detaliu meci | France F21 | Indoor Hard |
Nam Hoang Ly form & Thomas Yaka Kofi Setodji form
Nam Hoang Ly - ultimele meciuri
Busan Challenger - Hard | ||||
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. James McCabe | 6-2, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Chandigarh - Hard | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Raghav Jaisinghani | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M25 New - Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Bang Shuo Yin | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Manish Ganesh | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
25.02.24 Finală | vs. Sander Jong | 6-74, 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Orel Kimhi | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 7-66 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Siwanat Auytayakul | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Chennai - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Sandro Kopp | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Karan Singh | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Ofek Shimanov | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Mandya - Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Vishnu Vardhan | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Jumpei Yamasaki | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Joshua Charlton | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Alexander Klintcharov | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Hua - Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Moerani Bouzige | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Thanapet Chanta | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Hiroki Moriya | 7-63, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-3 | detaliu meci |
Thomas Yaka Kofi Setodji - ultimele meciuri
M25 Angers - Zgura | ||||
26.04.24 Sfert de finală | vs. Lucas Bouquet | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.04.24 a 2-a rundă | vs. Charlie Camus | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.04.24 1-a rundă | vs. Thomas Gerbaud | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-3, - Thomas Yaka Kofi Setodji - retragere | detaliu meci | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
30.07.23 Finală | vs. Calvin Hemery | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.07.23 Semifinală | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 3-6, 7-63 | detaliu meci | |
28.07.23 Sfert de finală | vs. Guy Orly Iradukunda | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
22.07.23 Semifinală | vs. Alexander Stater | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.07.23 Sfert de finală | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Ethan Denzel Sibanda | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
12.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Arthur Fils | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Abayomi Oluseyi Philips | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-4, 2-1, Hamid Reza Nadaf - retragere | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Gabriele Moghini | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Leonardo Catani | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
15.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Alberto Bronzetti | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Pietro Marino | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
M25 La - Zgura | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Skander Mansouri | 1-6, 7-69, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.19 1-a rundă | vs. Elyes Marouani | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Schlieren - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Ronald Slobodchikov | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.08.19 Calificare | vs. Joel Kuster | 7-65, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Gian Gruenig | 5-7, 6-2, 10-4 | detaliu meci |