M25 Gold Coast 2023 scoruri live, rezultate live

M25 Gold Coast live, $25K

bărbaţi simplu Hard Australia M25 Gold Coast seturi 1 2 3 4 5
03.12.23
Finală
Makoto Ochi 2 6 6
Matthew Dellavedova 0 4 3
02.12.23
Semifinală
Makoto Ochi 2 3 6 6
Ajeet Rai 1 6 3 4
02.12.23
Semifinală
Matthew Dellavedova 2 7 6 7
Thomas Fancutt 1 5 78 64
01.12.23
Sfert de finală
Thomas Fancutt 2 7 7
Kody Pearson 0 66 5
01.12.23
Sfert de finală
Ajeet Rai 2 7 6
Hayden Jones 0 65 4
01.12.23
Sfert de finală
Makoto Ochi 2 6 7
Hanyi Liu 0 3 64
01.12.23
Sfert de finală
Matthew Dellavedova 2 6 6
Nick Chappell 0 3 4
30.11.23
a 2-a rundă
Nick Chappell 2 6 7
Mason Naumovski 0 4 68
30.11.23
a 2-a rundă
Thomas Fancutt 2 6 6
Emile Hudd 0 3 4
30.11.23
a 2-a rundă
Ajeet Rai 2 7 1 6
Moerani Bouzige 1 63 6 3
30.11.23
a 2-a rundă
Makoto Ochi 2 7 6
Jayden Court 0 62 3
30.11.23
a 2-a rundă
Kody Pearson 2 7 7
Jumpei Yamasaki 0 65 64
30.11.23
a 2-a rundă
Matthew Dellavedova 2 3 7 6
Jacob Bradshaw 1 6 62 3
30.11.23
a 2-a rundă
Hanyi Liu 2 6 6 6
Blake Mott 1 4 74 3
30.11.23
a 2-a rundă
Hayden Jones 2 7 6
Matthew Hulme 0 64 3
29.11.23
1-a rundă
Nick Chappell 2 6 6
Zaharije-Zak Talic 0 4 2
29.11.23
1-a rundă
Blake Mott 2 6 6
Keisuke Saitoh 0 2 2
29.11.23
1-a rundă
Jumpei Yamasaki 2 2 6 6
Nam Hoang Ly 1 6 4 3
29.11.23
1-a rundă
Thomas Fancutt 2 6 1 6
Shintaro Imai 1 1 6 3
29.11.23
1-a rundă
Ajeet Rai 2 6 1 6
Pavle Marinkov 1 3 6 3
29.11.23
1-a rundă
Makoto Ochi 2 6 6
Tai Sach 0 2 4
29.11.23
1-a rundă
Kody Pearson 2 6 6
Luke Sorensen 0 4 1
29.11.23
1-a rundă
Matthew Dellavedova 2 7 6
Daisuke Sumizawa 0 67 4
29.11.23
1-a rundă
Hanyi Liu 2 6 6
Thomas Braithwaite 0 4 2
29.11.23
1-a rundă
Mason Naumovski 2 7 6
Tomislav Edward Papac 0 5 3
29.11.23
1-a rundă
Matthew Hulme 2 2 7 6
Jake Delaney 1 6 62 4
29.11.23
1-a rundă
Jayden Court 2 6 7
Joshua Charlton 0 2 62
29.11.23
1-a rundă
Hayden Jones 2 6 6 6
Zachary Viiala 1 76 2 1
29.11.23
1-a rundă
Jacob Bradshaw 2 6 2 6
Jesse Delaney 1 4 6 3
30.11.23
1-a rundă
Moerani Bouzige 2 3 7 6
Andre Szilvassy 1 6 61 0
30.11.23
1-a rundă
Emile Hudd 2 6 6
Naoki Tajima 0 4 4
28.11.23
Calificare
Tomislav Edward Papac 2 4 6 10
Zane Stevens 1 6 1 2
28.11.23
Calificare
Jesse Delaney 2 6 6
Thomas Nicholas Gadecki 0 4 3
28.11.23
Calificare
Zaharije-Zak Talic 2 6 6
Stefan Bianchet 0 2 4
28.11.23
Calificare
Mason Naumovski 2 6 4 11
Sam Ryan Ziegann 1 3 6 9
28.11.23
Calificare
Naoki Tajima 2 6 3 10
Geni Inoue 1 4 6 5
28.11.23
Calificare
Tai Sach 2 7 6
Timothy Gray 0 63 1
28.11.23
Calificare
Luke Sorensen 2 6 7
Jack Bruce-Smith 0 4 63
29.11.23
Calificare
Andre Szilvassy 2 6 7
Cade Birrell 0 4 64
27.11.23
2-a rundă de calif.
Tomislav Edward Papac 2 7 6
Lleyton Richards 0 65 2
27.11.23
2-a rundă de calif.
Jesse Delaney 2 6 4 11
Lachlan Vickery 1 1 6 9
27.11.23
2-a rundă de calif.
Zaharije-Zak Talic 2 6 0 13
Charlie Pade 1 2 6 11
27.11.23
2-a rundă de calif.
Mason Naumovski 2 6 7
Alexander Klintcharov 0 4 5
27.11.23
2-a rundă de calif.
Naoki Tajima 2 6 6
Kemal Arda Karakas 0 2 3
27.11.23
2-a rundă de calif.
Sam Ryan Ziegann 2 6 6
Oren Vasser 0 1 1
27.11.23
2-a rundă de calif.
Andre Szilvassy 2 6 6
Tomohiro Masabayashi 0 2 3
27.11.23
2-a rundă de calif.
Cade Birrell 2 7 6
Hugo Joaquim Babakian 0 68 3
27.11.23
2-a rundă de calif.
Stefan Bianchet 2 4 6 12
Sam Oster 1 6 4 10
27.11.23
2-a rundă de calif.
Tai Sach 2 6 4 10
Cruz Hewitt 1 4 6 8
27.11.23
2-a rundă de calif.
Timothy Gray 2 7 6
Daiki Yoshimura 0 5 1
27.11.23
2-a rundă de calif.
Geni Inoue 2 7 6
Zachary Adam-Gedge 0 5 2
27.11.23
2-a rundă de calif.
Luke Sorensen 2 6 6
Matthew Woerndle 0 4 3
27.11.23
2-a rundă de calif.
Jack Bruce-Smith 2 6 7 10
Omar Fields 1 78 67 8
27.11.23
2-a rundă de calif.
Zane Stevens 2 7 6
Thomas Patton 0 5 2
28.11.23
2-a rundă de calif.
Thomas Nicholas Gadecki 2 7 6
Luka Vuglar 0 5 2
26.11.23
1-a rundă de calif.
Mason Naumovski 2 6 6
William Jesser 0 3 3
26.11.23
1-a rundă de calif.
Daiki Yoshimura 2 2 6 10
Marin Dumitru 1 6 1 8
26.11.23
1-a rundă de calif.
Sam Ryan Ziegann 2 6 6
Leo Phijidvijan 0 1 2
26.11.23
1-a rundă de calif.
Andre Szilvassy 2 6 6
Kenta Nakamura 0 2 1
26.11.23
1-a rundă de calif.
Stefan Bianchet 2 7 6
Timmy Karpinski 0 62 0
26.11.23
1-a rundă de calif.
Matthew Woerndle 2 7 6
Winter Meagher 0 5 4
26.11.23
1-a rundă de calif.
Kemal Arda Karakas 2 6 6
Cooper Kose 0 4 4
26.11.23
1-a rundă de calif.
Jack Bruce-Smith 2 6 6
Marcus Nield 0 0 2
26.11.23
1-a rundă de calif.
Zachary Adam-Gedge 2 6 6
Long Nguyen 0 4 3
26.11.23
1-a rundă de calif.
Thomas Nicholas Gadecki 2 7 4 10
Jeremy Taylor 1 64 6 8
26.11.23
1-a rundă de calif.
Hugo Joaquim Babakian 2 6 6
Paul Howe 0 3 4
26.11.23
1-a rundă de calif.
Lachlan Vickery 2 6 7
Jayden Lewindon 0 3 65
26.11.23
1-a rundă de calif.
Charlie Pade 2 7 6
Jay Fairclough 0 5 4
26.11.23
1-a rundă de calif.
Lleyton Richards 2 6 6
Dimitri Bagaric 0 3 1
26.11.23
1-a rundă de calif.
Cruz Hewitt 2 7 6
Benjamin O'Connell 0 62 2
26.11.23
1-a rundă de calif.
Zane Stevens 2 7 6
Cooper Wilkinson 0 5 0
bărbaţi dublu Hard Australia M25 Gold Coast seturi 1 2 3 4 5
03.12.23
Finală
Thomas Fancutt/Ajeet Rai 2 7 7
Blake Bayldon/Kody Pearson 0 5 610
02.12.23
Semifinală
Thomas Fancutt/Ajeet Rai 2 6 7
Keisuke Saitoh/Naoki Tajima 0 4 64
02.12.23
Semifinală
Blake Bayldon/Kody Pearson 2 6 4 10
Joshua Charlton/Emile Hudd 1 3 6 7
01.12.23
Sfert de finală
Thomas Fancutt/Ajeet Rai 2 6 6
Jake Delaney/Shintaro Imai 0 2 3
01.12.23
Sfert de finală
Keisuke Saitoh/Naoki Tajima 2 7 7
Corey Gaal/Pavle Marinkov 0 65 66
01.12.23
Sfert de finală
Blake Bayldon/Kody Pearson 2 6 6
Timmy Karpinski/Tomislav Edward Papac 0 2 2
01.12.23
Sfert de finală
Joshua Charlton/Emile Hudd 2 6 7
Makoto Ochi/Jumpei Yamasaki 0 3 65
30.11.23
1-a rundă
Makoto Ochi/Jumpei Yamasaki 2 6 6 10
Thomas Braithwaite/Scott Jones 1 4 75 5
30.11.23
1-a rundă
Jake Delaney/Shintaro Imai 2 6 6
Tomohiro Masabayashi/Daisuke Sumizawa 0 3 4
30.11.23
1-a rundă
Thomas Fancutt/Ajeet Rai 2 6 6
Thomas Nicholas Gadecki/Sam Oster 0 2 0
30.11.23
1-a rundă
Keisuke Saitoh/Naoki Tajima 2 6 6
Luke Sorensen/Matthew Woerndle 0 2 4
30.11.23
1-a rundă
Timmy Karpinski/Tomislav Edward Papac 2 7 7
Jesse Delaney/Omar Fields 0 64 5
30.11.23
1-a rundă
Blake Bayldon/Kody Pearson 2 6 6
Timothy Gray/Oren Vasser 0 0 2
30.11.23
1-a rundă
Joshua Charlton/Emile Hudd 2 6 6
Jayden Court/Matthew Hulme 0 1 4
30.11.23
1-a rundă
Corey Gaal/Pavle Marinkov 2 7 6
Tai Sach/Zaharije-Zak Talic 0 5 4
<