MECI
22.08.19 | a 2-a rundă | Andreea Mitu | Anastasia Shaulskaya | 6-1, 6-2 | W15 Wanfercee | Zgura |
STATISTICI MECI
Andreea Mitu | Anastasia Shaulskaya | |
Prima administrare % | 32/42 (76%) | 31/52 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/32 (78%) | 14/31 (45%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/10 (40%) | 6/21 (29%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/52 (62%) | 13/42 (31%) |
Total puncte câştigate | 61/94 (65%) | 33/94 (35%) |
Greșeli duble | 2 | 4 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Andreea Mitu vs. Anastasia Shaulskaya - meciuri reciproce
22.08.19 | a 2-a rundă | Andreea Mitu | Anastasia Shaulskaya | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Wanfercee | Zgura |
Andreea Mitu form & Anastasia Shaulskaya form
Andreea Mitu - ultimele meciuri
W100 Oeiras - Zgura | ||||
23.04.24 Calificare | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Paula Ormaechea | 6-0, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Koper - Zgura | ||||
18.04.24 a 2-a rundă | vs. Chloe Paquet | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.04.24 1-a rundă | vs. Ana Lanisek | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - retragere | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
03.12.23 Calificare | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
10.11.23 Sfert de finală | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
29.10.23 Finală | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Anastasia Shaulskaya - ultimele meciuri
W25 Santa - Zgura | ||||
30.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.09.19 Calificare | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Aino Alkio | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Eva Vedder | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
12.09.19 1-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.19 Calificare | vs. Adelina Krueger | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Salma Djoubri | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.08.19 1-a rundă | vs. Ivana Popovic | 6-1, 0-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Elysia Pool | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Sabina Machalova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Guayaquil - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Leslie Espinoza | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.04.19 a 2-a rundă | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.04.19 1-a rundă | vs. Natalia Cabra Betancourt | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Campinas - Zgura | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Nefedova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
07.12.18 Sfert de finală | vs. Alice Gillan | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.12.18 a 2-a rundă | vs. Lisa-Maria Moser | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.12.18 1-a rundă | vs. Sari Stegmann | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
30.11.18 Sfert de finală | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 0-2, - Anastasia Shaulskaya - retragere | detaliu meci | |
29.11.18 a 2-a rundă | vs. Shannon Cox | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
28.11.18 1-a rundă | vs. Lize-Alet Morkel | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
25.11.18 Finală | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.11.18 Semifinală | vs. Lisa-Maria Moser | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.11.18 Sfert de finală | vs. Dewi Dijkman | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Alice Gillan | 6-2, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
20.11.18 1-a rundă | vs. Annunciata De-Souza | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Castellon - Zgura | ||||
11.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
25.10.18 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.10.18 1-a rundă | vs. Julia Lovqvist | 1-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Joue Les - Indoor Hard | ||||
13.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 1-6 | detaliu meci |