INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Viktorija Golubic vs. Ekaterine Gorgodze - meciuri reciproce
07.12.20 | Calificare | Ekaterine Gorgodze | Viktorija Golubic | 6-4, 1-6, 10-7 | detaliu meci | W100+H Dubai | Hard |
14.07.14 | Sfert de finală | Viktorija Golubic | Ekaterine Gorgodze | 6-77, 6-1, 6-4 | detaliu meci | Darmstadt | Zgura |
24.10.11 | 1-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Viktorija Golubic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Viktorija Golubic form & Ekaterine Gorgodze form
Viktorija Golubic - ultimele meciuri
Hua Hin - Hard | ||||
31.01.24 a 2-a rundă | vs. Yulia Putintseva | 6-70, 6-71 | detaliu meci | |
29.01.24 1-a rundă | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 a 3-a rundă | vs. Elina Svitolina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Veronika Kudermetova | 7-64, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.01.24 Calificare | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
06.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
09.11.23 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 7-61, 5-7 | detaliu meci | |
07.11.23 | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
22.10.23 Finală | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Suzan Lamens | 7-5, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Francesca Jones | 4-3, Francesca Jones - retragere | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
15.10.23 Finală | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.23 Semifinală | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-77 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.09.23 Calificare | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
16.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Osaka - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
09.09.23 Finală | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
08.09.23 Semifinală | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
07.09.23 Sfert de finală | vs. Xiaodi You | 6-73, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W50 Lopota - Hard | ||||
23.04.24 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci |