W100 Shrewsbury 2023 scoruri live, rezultate live

W100 Shrewsbury live, $100K

femei simplu Indoor Hard United Kingdom W100 Shrewsbury seturi 1 2 3 4 5
22.10.23
Finală
Viktorija Golubic 2 6 6
Amarni Banks 0 0 0
21.10.23
Semifinală
Viktorija Golubic 2 7 5 7
Suzan Lamens 1 5 7 5
21.10.23
Semifinală
Amarni Banks 2 7 6
Oceane Dodin 0 68 4
20.10.23
Sfert de finală
Viktorija Golubic 1 4
Francesca Jones retragere 0 3
20.10.23
Sfert de finală
Oceane Dodin 2 7 3 6
Hannah Klugman 1 5 6 2
20.10.23
Sfert de finală
Suzan Lamens 2 6 6
Olivia Gadecki 0 2 4
20.10.23
Sfert de finală
Amarni Banks 2 2 6 6
Simona Waltert 1 6 3 2
19.10.23
a 2-a rundă
Viktorija Golubic 2 4 6 6
Nigina Abduraimova 1 6 2 1
19.10.23
a 2-a rundă
Oceane Dodin 2 4 7 6
Marina Melnikova 1 6 5 2
19.10.23
a 2-a rundă
Francesca Jones 2 3 6 7
Elena Malygina 1 6 1 63
19.10.23
a 2-a rundă
Suzan Lamens 2 7 6
Katie Swan 0 5 2
19.10.23
a 2-a rundă
Olivia Gadecki 2 6 6
Barbora Palicova 0 3 0
19.10.23
a 2-a rundă
Simona Waltert 2 7 7
Andre Lukosiute 0 5 64
19.10.23
a 2-a rundă
Amarni Banks 2 7 6
Harriet Dart 0 63 4
19.10.23
a 2-a rundă
Hannah Klugman 2 7 4 6
Yuriko Miyazaki 1 67 6 2
17.10.23
1-a rundă
Marina Melnikova 2 6 6
Anna Brogan 0 3 4
17.10.23
1-a rundă
Oceane Dodin 2 6 6
Katarina Stresnakova 0 0 3
17.10.23
1-a rundă
Yuriko Miyazaki 2 6 6
Emily Appleton 0 3 2
17.10.23
1-a rundă
Katie Swan 2 6 6
Dalma Galfi 0 2 2
17.10.23
1-a rundă
Francesca Jones 1 7 5 4
Emma Lene retragere 0 6 3
17.10.23
1-a rundă
Suzan Lamens 2 1 6 6
Kajsa Rinaldo Persson 1 6 0 1
17.10.23
1-a rundă
Elena Malygina 2 6 6
Fiona Ferro 0 4 1
17.10.23
1-a rundă
Hannah Klugman 2 6 7
Gina Feistel 0 3 5
18.10.23
1-a rundă
Viktorija Golubic 2 6 6
Isabelle Lacy 0 4 1
18.10.23
1-a rundă
Nigina Abduraimova 2 6 6
Gabriela Andrea Knutson 0 1 2
18.10.23
1-a rundă
Harriet Dart 2 6 6
Nahia Berecoechea 0 2 0
18.10.23
1-a rundă
Olivia Gadecki 2 3 7 6
Margaux Rouvroy 1 6 63 4
18.10.23
1-a rundă
Simona Waltert 2 6 6
Pemra Ozgen 0 1 4
18.10.23
1-a rundă
Andre Lukosiute 2 2 7 6
Kathleen Kanev 1 6 62 4
18.10.23
1-a rundă
Amarni Banks 2 6 6 6
Katy Dunne 1 3 73 4
18.10.23
1-a rundă
Barbora Palicova 2 6 6
Lucia Cortez Llorca 0 3 0
16.10.23
Calificare
Kajsa Rinaldo Persson 2 6 7
Angelina Wirges 0 4 5
16.10.23
Calificare
Katarina Stresnakova 2 6 6
Eszter Meri 0 2 1
16.10.23
Calificare
Kathleen Kanev 2 6 6
Adrienn Nagy 0 4 2
16.10.23
Calificare
Emma Lene 2 6 2 6
Katherine Barnes 1 1 6 3
16.10.23
Calificare
Andre Lukosiute 2 6 6
Arina Gabriela Vasilescu 0 2 4
16.10.23
Calificare
Nahia Berecoechea 2 7 7
Merel Hoedt 0 5 66
16.10.23
Calificare
Gina Feistel 2 6 7
Alice Gillan 0 3 5
16.10.23
Calificare
Hannah Klugman 2 6 6
Pemra Ozgen 0 4 3
15.10.23
1-a rundă de calif.
Pemra Ozgen 2 2 6 6
Hephzibah Oluwadare 1 6 2 3
15.10.23
1-a rundă de calif.
Kajsa Rinaldo Persson 2 6 6
Ciara Moore 0 2 2
15.10.23
1-a rundă de calif.
Katarina Stresnakova 2 6 6
Hannah Read 0 0 3
15.10.23
1-a rundă de calif.
Arina Gabriela Vasilescu 2 6 6
Michelle Dzjachangirova 0 4 4
15.10.23
1-a rundă de calif.
Kathleen Kanev 2 6 6
Estelle Cascino 0 0 2
15.10.23
1-a rundă de calif.
Merel Hoedt 2 6 6
Kate Mansfield 0 1 0
15.10.23
1-a rundă de calif.
Emma Lene 2 3 7 6
Imogen Haddad 1 6 66 3
15.10.23
1-a rundă de calif.
Alice Gillan 2 6 5 6
Tamira Paszek 1 3 7 2
15.10.23
1-a rundă de calif.
Adrienn Nagy 2 5 6 6
Ranah Akua Stoiber 1 7 3 3
15.10.23
1-a rundă de calif.
Angelina Wirges 2 6 6
Orla Cooper 0 1 2
15.10.23
1-a rundă de calif.
Katherine Barnes 2 6 6
Laura Mair 0 1 4
15.10.23
1-a rundă de calif.
Eszter Meri 2 6 6
Olivia Gram 0 3 2
15.10.23
1-a rundă de calif.
Andre Lukosiute 2 3 6 6
Eliz Maloney 1 6 4 3
15.10.23
1-a rundă de calif.
Nahia Berecoechea 2 6 6
Alisha Reayer 0 1 4
15.10.23
1-a rundă de calif.
Gina Feistel 2 4 6 6
Holly Hutchinson 1 6 3 4
15.10.23
1-a rundă de calif.
Hannah Klugman 2 6 6
Aneta Laboutkova 0 2 1
femei dublu Indoor Hard United Kingdom W100 Shrewsbury seturi 1 2 3 4 5
22.10.23
Finală
Harriet Dart/Olivia Gadecki 2 6 6
Elena Malygina/Barbora Palicova 0 0 2
20.10.23
Semifinală
Elena Malygina/Barbora Palicova 2 6 6 10
Emily Appleton/Isabelle Haverlag 1 3 70 6
21.10.23
Semifinală
Harriet Dart/Olivia Gadecki 2 6 6
Madeleine Brooks/Holly Hutchinson 0 0 3
19.10.23
Sfert de finală
Emily Appleton/Isabelle Haverlag 2 7 6
Kathleen Kanev/Aneta Laboutkova 0 63 3
19.10.23
Sfert de finală
Madeleine Brooks/Holly Hutchinson 2 6 6
Orla Cooper/Alisha Reayer 0 3 1
19.10.23
Sfert de finală
Harriet Dart/Olivia Gadecki 2 2 7 10
Suzan Lamens/Marina Melnikova 1 6 5 8
20.10.23
Sfert de finală
Elena Malygina/Barbora Palicova 2 6 6
Amarni Banks/Samantha Murray 0 4 2
17.10.23
1-a rundă
Suzan Lamens/Marina Melnikova 2 4 6 10
Adrienn Nagy/Arina Gabriela Vasilescu 1 6 0 6
17.10.23
1-a rundă
Madeleine Brooks/Holly Hutchinson 2 6 3 10
Nigina Abduraimova/Estelle Cascino 1 1 6 4
17.10.23
1-a rundă
Harriet Dart/Olivia Gadecki 2 6 3 10
Mariam Bolkvadze/Yuriko Miyazaki 1 1 6 6
17.10.23
1-a rundă
Amarni Banks/Samantha Murray 2 6 6
Katarina Stresnakova/Emily Webley-Smith 0 4 0
18.10.23
1-a rundă
Kathleen Kanev/Aneta Laboutkova 2 7 7
Nahia Berecoechea/Gina Feistel 0 65 5
18.10.23
1-a rundă
Orla Cooper/Alisha Reayer 1 w/o
Merel Hoedt/Emma Lene 0
18.10.23
1-a rundă
Elena Malygina/Barbora Palicova 2 4 6 10
Andre Lukosiute/Eliz Maloney 1 6 3 5
19.10.23
1-a rundă
Emily Appleton/Isabelle Haverlag 2 6 7
Kajsa Rinaldo Persson/Angelina Wirges 0 2 63
<