MECI
13.05.17 | Semifinală | Jil Teichmann | Katarina Zavatska | 6-3, 6-2 | Cagnes Sur | Zgura |
STATISTICI MECI
Jil Teichmann | Katarina Zavatska | |
Prima administrare % | 33/49 (67%) | 36/61 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/33 (70%) | 18/36 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/16 (69%) | 14/25 (56%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/61 (48%) | 15/49 (31%) |
Total puncte câştigate | 63/110 (57%) | 47/110 (43%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jil Teichmann vs. Katarina Zavatska - meciuri reciproce
08.03.21 | 1-a rundă | Jil Teichmann | Katarina Zavatska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Dubai | Hard |
13.05.17 | Semifinală | Jil Teichmann | Katarina Zavatska | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Cagnes Sur | Zgura |
Jil Teichmann form & Katarina Zavatska form
Jil Teichmann - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
26.04.24 Sfert de finală | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
25.04.24 a 2-a rundă | vs. Martyna Kubka | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
24.04.24 1-a rundă | vs. Francesca Covi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
04.02.24 Calificare | vs. Alize Cornet | 7-64, 0-6, 2-4, - Jil Teichmann - retragere | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Fiona Ferro | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Emiliana Arango | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
09.10.23 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1-a rundă | vs. Lucia Bronzetti | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
24.09.23 Calificare | vs. Arianne Hartono | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
23.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Osaka - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Xinyu Wang | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 1-a rundă | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lausanne - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Irina-Camelia Begu | 6-1, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. Magda Linette | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bad Homburg - Iarbă | ||||
28.06.23 a 2-a rundă | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | detaliu meci |
Katarina Zavatska - ultimele meciuri
W100 Oeiras - Zgura | ||||
23.04.24 Calificare | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
22.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Estelle Cascino | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Rouen - Zgura | ||||
16.04.24 1-a rundă | vs. Clara Burel | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.04.24 Calificare | vs. Elizabeth Mandlik | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
13.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Bogota - Zgura | ||||
02.04.24 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.03.24 Calificare | vs. Elvina Kalieva | 0-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Rodriguez | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
San Luis - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
04.02.24 Calificare | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
08.10.23 Finală | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci |