MECI
02.11.16 | 1-a rundă | Laura Deigman | Yasmine Wagner | 5-7, 6-2, 6-2 | Stellenbosch | Hard |
STATISTICI MECI
Laura Deigman | Yasmine Wagner | |
Prima administrare % | 66/100 (66%) | 43/86 (50%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 40/66 (61%) | 20/43 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/34 (41%) | 21/43 (49%) |
Break-ballurile câştigate | 8/13 (62%) | 5/11 (45%) |
Puncte câştigate din returnare | 45/86 (52%) | 46/100 (46%) |
Total puncte câştigate | 99/186 (53%) | 87/186 (47%) |
Greșeli duble | 9 | 7 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
24.05.00, 23 Vârsta
24.05.00, 23 Vârsta
Laura Deigman vs. Yasmine Wagner - meciuri reciproce
02.11.16 | 1-a rundă | Laura Deigman | Yasmine Wagner | 5-7, 6-2, 6-2 | detaliu meci | Stellenbosch | Hard |
Laura Deigman form & Yasmine Wagner form
Laura Deigman - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
19.07.20 1-a rundă | vs. Nadia Rawson | 6-0, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
18.07.20 1-a rundă | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.07.20 1-a rundă | vs. Amelia Rajecki | 6-2, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
15.07.20 1-a rundă | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
14.07.20 1-a rundă | vs. Eliz Maloney | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.07.20 1-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Wirral - Indoor Hard | ||||
24.10.17 1-a rundă | vs. Eden Silva | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sumter - Hard | ||||
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Baranovski | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hilton Head - Zgura | ||||
04.10.17 1-a rundă | vs. Francesca Fusinato | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Templeton - Hard | ||||
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Lubbock - Hard | ||||
18.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Sabrina Federici | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Chiswick - Hard | ||||
08.08.17 1-a rundă | vs. Maria-Teresa Torro-Flor | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Woking - Hard | ||||
31.07.17 Calificare | vs. Samantha Murray | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Mollie Crouch | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Dublin - Carpet | ||||
27.07.17 Sfert de finală | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
27.07.17 Sfert de finală | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.07.17 a 2-a rundă | vs. Julie Byrne | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
25.07.17 a 2-a rundă | vs. Julie Byrne | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
24.07.17 1-a rundă | vs. Fiona Codino | 6-1, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
24.07.17 1-a rundă | vs. Fiona Codino | 6-1, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Don Benito - Carpet | ||||
19.07.17 a 2-a rundă | vs. Maria Joao Koehler | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.07.17 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
11.07.17 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Amarante - Hard | ||||
04.07.17 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Ilkley - Iarbă | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Nottingham - Iarbă | ||||
10.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Surbiton - Iarbă | ||||
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Ankita Raina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Montemor O - Hard | ||||
29.05.17 Calificare | vs. Talya Zandberg | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Santarem - Hard | ||||
22.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 4-6, 2-6 | detaliu meci |
Yasmine Wagner - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.04.24 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Alina Sogomonyan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
21.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Vanja Gudelj | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Saara Aerila | 6-0, 6-76, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 4-0, Fabienne Kim Degroot - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Johanna Silva | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-2, 0-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Lorena Schaedel | 6-4, 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Grom | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Teja Tirunelveli | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Agostina Breval | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ananya Vartak | 4-6, 6-0, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Greta Bruns | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Nina Danisova | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Imogen Haddad | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Kamea Medora | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Nelise Verster | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jordan Fenton | 4-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Warmbad - Zgura | ||||
22.05.23 Calificare | vs. Alina Granwehr | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Mrazikova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
21.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Kateryna Lazarenko | 5-3, Kateryna Lazarenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Sara Milanese | 6-74, 1-6 | detaliu meci |