Republica Koreea
03.11.90, 33 Vârsta
03.11.90, 33 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Mi-Rae Ham vs. Fang Ying Xun - meciuri reciproce
02.09.13 | 1-a rundă | Mi-Rae Ham | Fang Ying Xun | 6-0, 6-4 | detaliu meci | Yeong Wol | Hard |
Mi-Rae Ham form & Fang Ying Xun form
Mi-Rae Ham - ultimele meciuri
Istanbul - Indoor Hard | ||||
23.12.13 1-a rundă de calif. | vs. Ceylin Gunay | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
23.12.13 Calificare | vs. Jaimy-Gayle Van De Wal | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
23.12.13 1-a rundă | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.12.13 a 2-a rundă | vs. Elise Mertens | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
16.12.13 Calificare | vs. Darya Chernetsova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.12.13 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
28.10.13 1-a rundă de calif. | vs. Hyo Jung Kim | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
28.10.13 Calificare | vs. Ji-Hee Choi | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Incheon - Hard | ||||
09.09.13 1-a rundă de calif. | vs. So-Hee Yoon | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
09.09.13 2-a rundă de calif. | vs. Cho-Won Lee | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
09.09.13 Calificare | vs. Sung-Hee Han | 6-3, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
09.09.13 1-a rundă | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Yeong Wol - Hard | ||||
02.09.13 2-a rundă de calif. | vs. So Hee Jung | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
02.09.13 Calificare | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
02.09.13 a 2-a rundă | vs. Lavinia Tananta | 4-6, 6-1, 0-6 | detaliu meci | |
02.09.13 1-a rundă | vs. Fang Ying Xun | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
17.06.13 a 2-a rundă | vs. Seo-Kyung Kang | 6-2, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.06.13 2-a rundă de calif. | vs. Jin Yoo | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
17.06.13 Calificare | vs. Plobrung Plipuech | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
17.06.13 1-a rundă | vs. Zi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
17.06.13 1-a rundă de calif. | vs. Yukun Zhang | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
10.06.13 2-a rundă de calif. | vs. Seon Young Um | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
10.06.13 Calificare | vs. So Hee Jung | 3-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
10.06.13 1-a rundă | vs. Hyojung Yea | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
10.06.13 a 2-a rundă | vs. So-Jung Kim | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Changwon - Hard | ||||
27.05.13 1-a rundă de calif. | vs. Yu-Mi Hwang | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
27.05.13 Calificare | vs. Chiaki Okadaue | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.05.13 2-a rundă de calif. | vs. Ju-Eun Kim | 3-6, 7-67, 6-1 | detaliu meci | |
Goyang - Hard | ||||
20.05.13 Calificare | vs. Seung-Yeon Hong | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.05.13 1-a rundă | vs. So-Ra Lee | 1-6, 5-7 | detaliu meci |
Fang Ying Xun - ultimele meciuri
W50 Shenzhen - Hard | ||||
18.04.24 a 2-a rundă | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.04.24 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
15.04.24 Calificare | vs. Na Dong | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
08.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Meiling Wang | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - retragere | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - retragere | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - retragere | detaliu meci | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - retragere | detaliu meci | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - retragere | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | detaliu meci |