MECI
03.05.17 | 1-a rundă | Rebeka Masarova | Elyne Boeykens | 2-6, 6-3, 6-2 | Wiesbaden | Zgura |
STATISTICI MECI
Rebeka Masarova | Elyne Boeykens | |
Prima administrare % | 49/83 (59%) | 44/75 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 34/49 (69%) | 28/44 (64%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 18/34 (53%) | 16/31 (52%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 3/7 (43%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/75 (41%) | 31/83 (37%) |
Total puncte câştigate | 83/158 (53%) | 75/158 (47%) |
Greșeli duble | 4 | 4 |
ași | 4 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Rebeka Masarova vs. Elyne Boeykens - meciuri reciproce
03.05.17 | 1-a rundă | Rebeka Masarova | Elyne Boeykens | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | Wiesbaden | Zgura |
Rebeka Masarova form & Elyne Boeykens form
Rebeka Masarova - ultimele meciuri
Madrid - Zgura | ||||
22.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Sachia Vickery | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Oeiras - Zgura | ||||
16.04.24 1-a rundă | vs. Francesca Jones | 6-75, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Zaragoza - Zgura | ||||
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.04.24 1-a rundă | vs. Naiktha Bains | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
La Bisbal - Zgura | ||||
07.04.24 Finală | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.04.24 Semifinală | vs. Olga Danilovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.04.24 Sfert de finală | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
03.04.24 a 2-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
01.04.24 1-a rundă | vs. Fiona Ferro | 2-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Charleston - Hard | ||||
14.03.24 Sfert de finală | vs. Greetje Minnen | 6-72, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Emina Bektas | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Arantxa Rus | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1-a rundă | vs. Emma Raducanu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Linda Fruhvirtova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Greetje Minnen | 6-1, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
04.02.24 Calificare | vs. Heather Watson | 6-3, 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Yulia Putintseva | 6-73, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Petra Martic | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.11.23 Rubber 1 | vs. Marina Stakusic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
21.10.23 Semifinală | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Ana Bogdan | 3-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-68, 6-0 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 6-0 | detaliu meci |
Elyne Boeykens - ultimele meciuri
Vinaros - Zgura | ||||
09.11.17 a 2-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.17 1-a rundă | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
31.10.17 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
24.10.17 1-a rundă | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
17.10.17 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
Seville - Zgura | ||||
10.10.17 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
22.09.17 Sfert de finală | vs. Tereza Mrdeza | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.09.17 a 2-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
19.09.17 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
14.09.17 a 2-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.09.17 1-a rundă | vs. Lisa Sabino | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Leipzig - Zgura | ||||
16.08.17 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Koksijde - Zgura | ||||
09.08.17 a 2-a rundă | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.17 1-a rundă | vs. Helene Scholsen | 6-3, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
Bad Saulgau - Zgura | ||||
03.08.17 a 2-a rundă | vs. Fiona Ferro | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.08.17 1-a rundă | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
31.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna-Giulia Remondina | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
31.07.17 Calificare | vs. Joana Eidukonyte | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Aschaffenburg - Zgura | ||||
18.07.17 1-a rundă | vs. Nina Alibalic | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Torino - Zgura | ||||
13.07.17 Sfert de finală | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.07.17 a 2-a rundă | vs. Anastasia Grymalska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
10.07.17 1-a rundă | vs. Estrella Cabeza-Candela | 6-72, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Denain - Zgura | ||||
04.07.17 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Lenzerheide - Zgura | ||||
23.06.17 Sfert de finală | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.06.17 a 2-a rundă | vs. Polina Leykina | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
21.06.17 1-a rundă | vs. Jessica Pieri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Padova - Zgura | ||||
13.06.17 1-a rundă | vs. Martina Caregaro | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Essen - Zgura | ||||
06.06.17 1-a rundă | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
Cagnes Sur - Zgura | ||||
08.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Manon Arcangioli | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Wiesbaden - Zgura | ||||
03.05.17 1-a rundă | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci |