MECI
27.04.16 | 1-a rundă | Reka-Luca Jani | Clothilde De Bernardi | 4-6, 6-4, 6-0 | Chiasso | Zgura |
STATISTICI MECI
Reka-Luca Jani | Clothilde De Bernardi | |
Prima administrare % | 52/85 (61%) | 58/89 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/52 (58%) | 29/58 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/33 (52%) | 12/31 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 8/15 (53%) | 5/11 (45%) |
Puncte câştigate din returnare | 48/89 (54%) | 38/85 (45%) |
Total puncte câştigate | 95/174 (55%) | 79/174 (45%) |
Greșeli duble | 6 | 4 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Reka-Luca Jani vs. Clothilde De Bernardi - meciuri reciproce
27.04.16 | 1-a rundă | Reka-Luca Jani | Clothilde De Bernardi | 4-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | Chiasso | Zgura |
Reka-Luca Jani form & Clothilde De Bernardi form
Reka-Luca Jani - ultimele meciuri
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Lausanne - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
05.07.23 a 2-a rundă | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
23.06.23 Sfert de finală | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
15.06.23 a 3-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Makarska - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci |
Clothilde De Bernardi - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.23 Calificare | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Maja Radenkovic | 3-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 5-7, 10-12 | detaliu meci | |
29.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Naomi Jackson | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.05.21 a 2-a rundă | vs. Miharu Imanishi | 4-6, 1-4, - Clothilde De Bernardi - retragere | detaliu meci | |
05.05.21 1-a rundă | vs. Jade Bornay | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
04.05.21 Calificare | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
03.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Poj | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Jessica Pieri | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Lou Brouleau | 6-1, Lou Brouleau - retragere | detaliu meci | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Jule Niemeier | 6-72, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Hard | ||||
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Victoria Kalaitzis | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Petit - Hard | ||||
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Francesca Jones | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.01.20 1-a rundă | vs. Laura Pigossi | 3-6, 7-66, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Fort - Hard | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Kendra Bunch | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.11.19 Calificare | vs. Andreea Velcea | 6-74, 6-0, 10-5 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Carla Touly | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
Norman - Hard | ||||
13.11.18 1-a rundă | vs. Gabriela Lee | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Las Vegas - Hard | ||||
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Mossmer | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Lagos - Hard | ||||
10.10.18 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.10.18 1-a rundă | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Lagos - Hard | ||||
03.10.18 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.18 1-a rundă | vs. Olga Brozda | 6-1, 6-77, 6-4 | detaliu meci | |
Saint Malo - Zgura | ||||
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci |