MECI
24.09.18 | 2-a rundă de calif. | Viktoria Surova | Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Slovacia
27.09.99, 24 Vârsta
27.09.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
10.05.01, 22 Vârsta
10.05.01, 22 Vârsta
Viktoria Surova vs. Valeriia Sheikina - meciuri reciproce
24.09.18 | 2-a rundă de calif. | Viktoria Surova | Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
Viktoria Surova form & Valeriia Sheikina form
Viktoria Surova - ultimele meciuri
W25 Arad - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
10.09.19 Calificare | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - retragere | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
05.06.19 Calificare | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
05.06.19 1-a rundă | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | detaliu meci | |
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Ortisei - Indoor Hard | ||||
15.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
05.11.18 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
01.10.18 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.18 Calificare | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
10.09.18 Calificare | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
05.09.18 Calificare | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
23.08.18 a 2-a rundă | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.18 Calificare | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
08.08.18 1-a rundă | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.08.18 Calificare | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Valeriia Sheikina - ultimele meciuri
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Eva Prokopenko | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Surova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Valeriia Cherfus | 7-5, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Binasa Beslagic | 6-71, 5-7 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Paula Prehn | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
18.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Toanchina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.12.17 Calificare | vs. Alina Silich | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
11.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Adelina Doguzova | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
11.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Buczynska | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
04.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
25.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Anna Laguza | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
18.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Vera Tagasheva | 3-6, 4-6 | detaliu meci |