MECI
13.12.19 | Sfert de finală | Danylo Kalenichenko | Simon Freund | 7-63, 6-2 | M15 Doha | Hard |
STATISTICI MECI
Danylo Kalenichenko | Simon Freund | |
Prima administrare % | 38/65 (58%) | 45/76 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/38 (68%) | 22/45 (49%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/27 (56%) | 16/31 (52%) |
Break-ballurile câştigate | 5/14 (36%) | 3/4 (75%) |
Puncte câştigate din returnare | 38/76 (50%) | 24/65 (37%) |
Total puncte câştigate | 79/141 (56%) | 62/141 (44%) |
Greșeli duble | 3 | 8 |
ași | 6 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Danylo Kalenichenko | 0-2 | |
0-0 | ||
0-3 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Danylo Kalenichenko | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
1-4 | Simon Freund | |
0-0, 30-0, 40-40, 40-A | ||
Danylo Kalenichenko | 1-5 | |
0-0, 15-15 | ||
2-5 | Simon Freund | |
0-0 | ||
Danylo Kalenichenko | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-5 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Danylo Kalenichenko | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Danylo Kalenichenko | 6-6 | |
0-0 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Danylo Kalenichenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Simon Freund | |
0-0 | ||
Danylo Kalenichenko | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
3-1 | Simon Freund | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Danylo Kalenichenko | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Danylo Kalenichenko | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Danylo Kalenichenko vs. Simon Freund - meciuri reciproce
13.12.19 | Sfert de finală | Danylo Kalenichenko | Simon Freund | 7-63, 6-2 | detaliu meci | M15 Doha | Hard |
Danylo Kalenichenko form & Simon Freund form
Danylo Kalenichenko - ultimele meciuri
Bratislava Challenger - Indoor Hard | ||||
11.11.21 a 2-a rundă | vs. Tallon Griekspoor | 6-72, 6-71 | detaliu meci | |
09.11.21 1-a rundă | vs. Lukas Palovic | 7-64, 7-65 | detaliu meci | |
08.11.21 Calificare | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Uladzimir Ignatik | 7-68, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Prague - Indoor Hard | ||||
07.10.21 a 2-a rundă | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.21 1-a rundă | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Istanbul 2 - Hard | ||||
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Nick Chappell | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
Kyiv Challenger - Zgura | ||||
06.09.21 Calificare | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Bratislava - Zgura | ||||
29.08.21 Finală | vs. Mate Valkusz | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.08.21 Semifinală | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
27.08.21 Sfert de finală | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
26.08.21 a 2-a rundă | vs. Gorazd Srbljak | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
25.08.21 1-a rundă | vs. Lukas Palovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Bratislava - Zgura | ||||
17.08.21 1-a rundă | vs. Peter Fajta | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Prague 2 - Zgura | ||||
09.08.21 Calificare | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Kyrian Jacquet | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Kottingbrunn - Zgura | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
13.07.21 1-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Bergamo - Zgura | ||||
23.06.21 1-a rundă | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
06.06.21 Finală | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
05.06.21 Semifinală | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
04.06.21 a 2-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
04.06.21 Sfert de finală | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
03.06.21 1-a rundă | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Prijedor - Zgura | ||||
14.05.21 a 2-a rundă | vs. Nerman Fatic | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
11.05.21 1-a rundă | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.04.21 1-a rundă | vs. Christoph Negritu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Franco Agamenone | 2-6, 0-6 | detaliu meci |
Simon Freund - ultimele meciuri
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Tenil | - Simon Freund - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M25 Ithaca - Indoor Hard | ||||
16.01.24 Calificare | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 Calificare | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
17.10.23 Calificare | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
25.09.23 Calificare | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - retragere | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Kalmar - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Lewie Lane | 6-75, 3-6 | detaliu meci |