MECI
15.07.19 | Calificare | Nicolas Uryson | Michael-John Every | 6-3, 6-1 | M15 Uriage | Zgura |
STATISTICI MECI
Nicolas Uryson | Michael-John Every | |
Prima administrare % | 29/42 (69%) | 29/41 (71%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/29 (79%) | 13/29 (45%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/13 (54%) | 5/12 (42%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 23/41 (56%) | 12/42 (29%) |
Total puncte câştigate | 53/83 (64%) | 30/83 (36%) |
Greșeli duble | 0 | 2 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
Argentina
22.06.93, 30 Vârsta
13241 $
22.06.93, 30 Vârsta
13241 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
0
15.04.94, 29 Vârsta
15.04.94, 29 Vârsta
Nicolas Uryson vs. Michael-John Every - meciuri reciproce
15.07.19 | Calificare | Nicolas Uryson | Michael-John Every | 6-3, 6-1 | detaliu meci | M15 Uriage | Zgura |
Nicolas Uryson form & Michael-John Every form
Nicolas Uryson - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
15.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Valentin Lapalu | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lewie Lane | 6-2, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
12.03.20 1-a rundă | vs. Brandon Walkin | 6-4, 1-0, Brandon Walkin - retragere | detaliu meci | |
10.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Tennyson Whiting | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.03.20 Calificare | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Matt Mcbride | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Hurlingham - Zgura | ||||
03.03.20 Calificare | vs. Alex Barrena | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Tobias Franco | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
02.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Cordoba - Zgura | ||||
25.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-63, 0-6, 3-10 | detaliu meci | |
24.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Julian Tantera | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Milovice - Indoor Hard | ||||
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Egor Novikov | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Prague - Indoor Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Indoor Hard | ||||
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Kevin Suvi | 4-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Getafe - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Hugo Schott | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.19 Calificare | vs. Ivan Marrero Curbelo | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Santiago Plaza | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Michal Dembek | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. David Perez Sanz | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Ivan Krivic | 6-74, 3-0, Ivan Krivic - retragere | detaliu meci | |
M15 Buenos - Zgura | ||||
17.09.19 Calificare | vs. Enrique Bogo | 6-2, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Haren - Zgura | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Dominik Nazaruk | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Marc Dijkhuizen | 6-0, 3-0, Marc Dijkhuizen - retragere | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Jarno Jans | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Lambermont - Zgura | ||||
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 0-6 | detaliu meci |
Michael-John Every - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.20 1-a rundă | vs. Aziz Ouakaa | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.03.20 Calificare | vs. Takeru Yuzuki | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Marco De Rosa | 6-3, 3-6, 10-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Guillaume Dermiens | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Alberto Martellato | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Maputo - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Maputo - Hard | ||||
04.11.19 Calificare | vs. S.prithvi Sekhar | 7-66, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Amr Elsayed | 6-4, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
22.10.19 Calificare | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Riccardo Tavilla | 6-0, 7-68 | detaliu meci | |
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Takanyi Garanganga | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Mukhtar Andu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Pretoria - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Johannesburg - Hard | ||||
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Hamid Reza Nadaf | 0-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Len Schouten | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Troyes - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Zaytsev | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Uriage - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
15.07.19 Calificare | vs. Nicolas Uryson | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Den - Zgura | ||||
02.07.19 Calificare | vs. Mats Hermans | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Harare - Hard | ||||
27.06.19 a 2-a rundă | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.06.19 1-a rundă | vs. Yash Yadav | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Harare - Hard | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Joshua Paris | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Kampala - Zgura | ||||
09.05.19 a 2-a rundă | vs. Simon Carr | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
08.05.19 1-a rundă | vs. Giovani Samaha | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
06.05.19 Calificare | vs. Sebulime Sware | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Accra - Hard | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | detaliu meci |