MECI
10.10.21 | 1-a rundă de calif. | Niels Visker | Pedro Iamachkine | 7-5, 6-3 | M15 Platja | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Peru
03.04.96, 28 Vârsta
03.04.96, 28 Vârsta
Niels Visker vs. Pedro Iamachkine - meciuri reciproce
10.10.21 | 1-a rundă de calif. | Niels Visker | Pedro Iamachkine | 7-5, 6-3 | detaliu meci | M15 Platja | Zgura |
Niels Visker form & Pedro Iamachkine form
Niels Visker - ultimele meciuri
M15 Meerbusch - Zgura | ||||
25.04.24 1-a rundă | vs. Matyas Cerny | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.04.24 Sfert de finală | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Pavel Verbin | 6-2, 3-6, 7-62 | detaliu meci | |
03.04.24 1-a rundă | vs. Jasza Szajrych | 7-5, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
31.03.24 Finală | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.03.24 Semifinală | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.03.24 Sfert de finală | vs. Deney Wassermann | 6-4, Deney Wassermann - retragere | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Lorenzo Carboni | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Khazime | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-63, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Erik Arutiunian | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Max Batyutenko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finală | vs. Marek Gengel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.02.24 Semifinală | vs. Emile Hudd | 6-4, 3-6, 7-65 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Saba Purtseladze | 7-65, 7-66 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Aleksandre Bakshi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Federico Bondioli | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Pavel Verbin | 6-1, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 0-1, - Niels Visker - retragere | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Henri Haupt | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Daniel Masur | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Patrick Kaukovalta | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Mischa Lanz | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1-a rundă | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-78, 3-6 | detaliu meci |
Pedro Iamachkine - ultimele meciuri
San Miguel - Zgura | ||||
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Ezequiel Simonit | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Maceio - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Harrison Adams | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Feira - Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Igor Gimenez | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Dmitry Popko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Tobias Franco | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Ignacio Novo | 7-68, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Raul Rokita Garcia | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Basel | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Rocco Mariani | 4-6, 6-0, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.12.23 a 2-a rundă | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.12.23 1-a rundă | vs. Dinko Dinev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
19.12.23 Calificare | vs. Marco Dessi | 2-6, 6-2, 13-11 | detaliu meci | |
18.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Gabriel Matuszewski | 4-6, 6-1, 3-10 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 7-65, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Valencia - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Aunion | 7-5, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Benicarlo - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-75, 6-74 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Steffan Van Weldam | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
17.10.23 Calificare | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Carlos Giraldi | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Carles Cordoba | 2-6, 6-4, 10-4 | detaliu meci | |
M15 Vigo - Zgura | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Iker Sevilla | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Zaragoza - Zgura | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Tomas Curras Abasolo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-72 | detaliu meci |