Rusia
16.10.97, 26 Vârsta
16.10.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Bulat Galiev vs. Peter Goldsteiner - meciuri reciproce
05.02.19 | Calificare | Peter Goldsteiner | Bulat Galiev | 6-1, 6-0 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Bulat Galiev form & Peter Goldsteiner form
Bulat Galiev - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.22 Calificare | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Timofei Akhlamenok | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-712, 6-0, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
31.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.05.21 Calificare | vs. Antonio Campo | 6-3, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
24.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Motin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Alberto Orso | 6-73, 0-3, - Bulat Galiev - retragere | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.04.21 1-a rundă | vs. Danil Ozernoy | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
06.04.21 Calificare | vs. Ivan Zaytsev | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
05.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
10.03.20 Calificare | vs. Daniel Litvinov | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Naskidashvili | 4-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
M25 Aktobe - Indoor Hard | ||||
17.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Aktobe - Indoor Hard | ||||
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Andrey Budanov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-73, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.05.19 Calificare | vs. Mert Alkaya | 1-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 6-70 | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
30.04.19 Calificare | vs. Mert Naci Turker | 7-65, 7-65 | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Moritz Thiem | 3-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci |
Peter Goldsteiner - ultimele meciuri
M15 Vienna - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Lodz - Zgura | ||||
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Kramsach - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Salzburg Challenger - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Brasov - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Store - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - retragere | detaliu meci | |
20.06.23 Calificare | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Litija - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Nyiregyhaza - Zgura | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | detaliu meci |