MECI
18.10.19 | Sfert de finală | Shalva Dzhanashia | Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | M15 Bukhara | Hard |
STATISTICI MECI
Shalva Dzhanashia | Beibit Zhukayev | |
Prima administrare % | 20/41 (49%) | 38/54 (70%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/20 (80%) | 19/38 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/21 (67%) | 6/16 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/54 (54%) | 11/41 (27%) |
Total puncte câştigate | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Greșeli duble | 3 | 3 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Beibit Zhukayev | |
Shalva Dzhanashia | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
Shalva Dzhanashia | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Shalva Dzhanashia | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 30-0 | ||
Shalva Dzhanashia | 5-2 | |
0-0, 0-15 | ||
5-3 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Shalva Dzhanashia | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Shalva Dzhanashia vs. Beibit Zhukayev - meciuri reciproce
18.10.19 | Sfert de finală | Shalva Dzhanashia | Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | detaliu meci | M15 Bukhara | Hard |
Shalva Dzhanashia form & Beibit Zhukayev form
Shalva Dzhanashia - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Thomas Faurel | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
11.03.21 a 2-a rundă | vs. Sergey Fomin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.03.21 1-a rundă | vs. Vladimir Ivanov | 6-0, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 St. - Indoor Hard | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Semen Voronin | 7-65, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
M15 St. - Indoor Hard | ||||
02.02.21 1-a rundă | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Cezar Cretu | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.20 1-a rundă | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.20 1-a rundă | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Louis Tessa | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.02.20 1-a rundă | vs. Hanyi Liu | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 6-77 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Stuart Parker | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.19 1-a rundă | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
20.10.19 Finală | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
19.10.19 Semifinală | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Azamat Lukmanov | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Karshi - Hard | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Timur Maulenov | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Sagadat Ayap | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Vladimir Korolev | 7-62, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
09.09.19 1-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Moscow - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Moscow - Zgura | ||||
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.08.19 1-a rundă | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Timur Maulenov | 3-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci |
Beibit Zhukayev - ultimele meciuri
Acapulco Challenger - Hard | ||||
17.04.24 a 2-a rundă | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.04.24 1-a rundă | vs. Antoine Bellier | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Cuernavaca Challenger - Hard | ||||
12.04.24 Sfert de finală | vs. Adam Walton | 6-73, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Christian Langmo | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
09.04.24 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
Mexico City - Zgura | ||||
05.04.24 Sfert de finală | vs. Alexis Galarneau | 6-78, 4-6 | detaliu meci | |
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
San Luis - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. James Duckworth | 6-74, 6-74 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-4, 7-60 | detaliu meci | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Vit Kopriva | 7-64, 3-6, 0-5, - Beibit Zhukayev - retragere | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Harold Mayot | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marcello Serafini | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Klein | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Hugo Gaston | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Kicker | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Knoxville Challenger - Indoor Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Nishesh Basavareddy | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Charlottesville Challenger - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Patrick Kypson | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-4, 7-68 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 7-63, 7-63 | detaliu meci | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 7-61, 0-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Xiaofei Wang | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Egor Gerasimov | 7-64, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4 | detaliu meci |