MECI
07.12.20 | 2-a rundă de calif. | Tom Schonenberg | Ivan Liutarevich | 6-3, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tom Schonenberg vs. Ivan Liutarevich - meciuri reciproce
07.12.20 | 2-a rundă de calif. | Tom Schonenberg | Ivan Liutarevich | 6-3, 6-4 | detaliu meci | M15 Monastir | Hard |
29.11.20 | 1-a rundă de calif. | Tom Schonenberg | Ivan Liutarevich | 6-2, 6-3 | detaliu meci | M15 Monastir | Hard |
Tom Schonenberg form & Ivan Liutarevich form
Tom Schonenberg - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - retragere | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Oldenzaal - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
M15 Trier - Zgura | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | detaliu meci | |
M25 The - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Saarlouis - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Meerbusch - Zgura | ||||
25.04.23 Calificare | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.23 Calificare | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 6-0 | detaliu meci |
Ivan Liutarevich - ultimele meciuri
Murcia Challenger - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Evgeny Philippov | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Markus Molder | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
15.11.23 Calificare | vs. Thorben Sannen | 6-1, 3-0, Thorben Sannen - retragere | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Valentin Kopeikin | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Helsinki Challenger - Indoor Hard | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
Mouilleron Le - Indoor Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-65, 1-6 | detaliu meci | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mark Whitehouse | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Braunschweig Challenger - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.23 a 2-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.03.23 1-a rundă | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1-a rundă | vs. Faris Zakaryia | 2-6, - Ivan Liutarevich - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.22 1-a rundă | vs. Alexandr Binda | 6-2, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.22 a 2-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.22 1-a rundă | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.11.22 a 2-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
16.11.22 1-a rundă | vs. Michal Mikula | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Vilnus Challenger - Indoor Hard | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Yanki Erel | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Nevers - Indoor Hard | ||||
06.10.22 a 2-a rundă | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.10.22 1-a rundă | vs. Victor Barrere | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.22 1-a rundă | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-76, 6-74 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Rennes Challenger - Indoor Hard | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Yannick Mertens | 5-7, 6-79 | detaliu meci | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
11.08.22 Sfert de finală | vs. Yanki Erel | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.08.22 a 2-a rundă | vs. Beibit Zhukayev | 6-72, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
09.08.22 1-a rundă | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.22 1-a rundă | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci |