M15 Bad Waltersdorf 2022 scoruri live, rezultate live

M15 Bad Waltersdorf live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Austria M15 Bad Waltersdorf seturi 1 2 3 4 5
21.08.22
Finală
Timo Stodder 2 6 6
Lukas Pokorny 0 2 3
20.08.22
Semifinală
Timo Stodder 2 6 6
Luca Giacomini 0 3 1
20.08.22
Semifinală
Lukas Pokorny 2 6 7
Gergely Madarasz 0 3 65
19.08.22
Sfert de finală
Gergely Madarasz 2 6 6
Jakob Schnaitter 0 3 4
19.08.22
Sfert de finală
Luca Giacomini 2 6 6
Sebastian Prechtel 0 3 0
19.08.22
Sfert de finală
Timo Stodder 2 6 6
Lorenzo Bocchi 0 2 4
19.08.22
Sfert de finală
Lukas Pokorny 2 7 6
Nicolo Pozzani 0 64 2
18.08.22
a 2-a rundă
Gergely Madarasz 2 6 6
Daniel Orlita 0 3 4
18.08.22
a 2-a rundă
Luca Giacomini 2 6 6
Pavel Nejedly 0 4 0
18.08.22
a 2-a rundă
Jakob Schnaitter 1 6 4
Lucas Krainer retragere 0 3 2
18.08.22
a 2-a rundă
Sebastian Prechtel 2 6 6
Lukas Palovic 0 4 3
18.08.22
a 2-a rundă
Timo Stodder 1 5
Enrico Dalla Valle retragere 0 1
18.08.22
a 2-a rundă
Lorenzo Bocchi 2 2 6 6
Yvo Panak 1 6 4 3
18.08.22
a 2-a rundă
Lukas Pokorny 2 6 6
Denys Klok 0 1 1
18.08.22
a 2-a rundă
Nicolo Pozzani 2 7 6
Lucas Miedler 0 5 3
16.08.22
1-a rundă
Gergely Madarasz 2 6 6
Sebastian Sorger 0 1 3
16.08.22
1-a rundă
Denys Klok 1 3 6 3
Kirill Kivattsev retragere 0 6 1 1
16.08.22
1-a rundă
Enrico Dalla Valle 2 7 6
David Jorda Sanchis 0 5 4
16.08.22
1-a rundă
Timo Stodder 2 6 6
Lorenzo Bresciani 0 1 3
16.08.22
1-a rundă
Lukas Palovic 2 6 6
Jan Kobierski 0 2 1
16.08.22
1-a rundă
Lukas Pokorny 2 6 2 6
Neil Oberleitner 1 1 6 2
17.08.22
1-a rundă
Lucas Miedler 2 6 5 7
Jakub Mensik 1 4 7 63
17.08.22
1-a rundă
Yvo Panak 2 6 6
Niklas Waldner 0 3 1
17.08.22
1-a rundă
Pavel Nejedly 2 6 2 6
Matic Dimic 1 3 6 4
17.08.22
1-a rundă
Luca Giacomini 2 2 6 6
Milos Karol 1 6 3 4
17.08.22
1-a rundă
Daniel Orlita 2 6 1 7
Frane Nincevic 1 3 6 5
17.08.22
1-a rundă
Jakob Schnaitter 2 6 6
Matas Vasiliauskas 0 3 3
17.08.22
1-a rundă
Sebastian Prechtel 2 7 2 6
Kristijan Juhas 1 5 6 2
17.08.22
1-a rundă
Lorenzo Bocchi 2 7 6
Vojtech Vlkovsky 0 5 0
17.08.22
1-a rundă
Lucas Krainer 2 6 2 7
Hynek Barton 1 4 6 62
17.08.22
1-a rundă
Nicolo Pozzani 2 4 6 6
Marko Andrejic 1 6 4 0
15.08.22
Calificare
Luca Giacomini 2 7 6
Dennis Dragomirov 0 5 0
15.08.22
Calificare
Daniel Orlita 2 6 6 10
Yvo Panak 1 2 76 7
15.08.22
Calificare
Jakob Schnaitter 2 6 7
Jakub Kroslak 0 3 65
15.08.22
Calificare
Vojtech Vlkovsky 2 6 6
Maj Premzl 0 4 0
15.08.22
Calificare
Matic Dimic 2 6 6
Yanick Schneider 0 2 3
15.08.22
Calificare
Nicolo Pozzani 2 6 6
Maurus Malgiaritta 0 4 0
15.08.22
2-a rundă de calif.
Yvo Panak 2 6 6 10
Leon Benedict 1 2 78 7
15.08.22
2-a rundă de calif.
Luca Giacomini 2 6 6
Syl Gaxherri 0 1 0
15.08.22
2-a rundă de calif.
Daniel Orlita 2 7 6
Gregor Hausberger 0 63 1
15.08.22
2-a rundă de calif.
Jakob Schnaitter 2 6 6
Alfred Almasi 0 1 1
15.08.22
2-a rundă de calif.
Vojtech Vlkovsky 2 7 6
Frederic Vogeli 0 5 3
15.08.22
2-a rundă de calif.
Dennis Dragomirov 2 6 6
Jan Kupcic 0 3 4
15.08.22
2-a rundă de calif.
Matic Dimic 2 6 7 12
David Tomic 1 74 5 10
15.08.22
2-a rundă de calif.
Maurus Malgiaritta 2 1 6 10
Jaka Protic Zakelj 1 6 3 7
15.08.22
2-a rundă de calif.
Jakub Kroslak 2 7 6
Jiri Krouzek 0 65 2
15.08.22
2-a rundă de calif.
Maj Premzl 2 6 6
Emil Pristauz 0 2 1
15.08.22
2-a rundă de calif.
Nicolo Pozzani 2 6 6
Alen Rogic Hadzalic 0 2 1
15.08.22
2-a rundă de calif.
Yanick Schneider 2 7 5 10
Josef Vagner 1 63 7 8
14.08.22
1-a rundă de calif.
Yvo Panak 2 6 6
Filip Kana 0 3 1
14.08.22
1-a rundă de calif.
Luca Giacomini 2 6 6
Miha Vetrih 0 3 0
14.08.22
1-a rundă de calif.
Daniel Orlita 2 6 6
Pietro Mugelli 0 4 2
14.08.22
1-a rundă de calif.
Jakob Schnaitter 1 w/o
Siddhant Mahala 0
14.08.22
1-a rundă de calif.
Alen Rogic Hadzalic 2 6 6
Niklas Rohrer 0 3 2
14.08.22
1-a rundă de calif.
Josef Vagner 2 6 7
Lukas Rohseano 0 0 61
14.08.22
1-a rundă de calif.
Vojtech Vlkovsky 2 6 6
Filip Freitag 0 0 2
14.08.22
1-a rundă de calif.
Dennis Dragomirov 2 7 7
Maj Najvirt Kolaric 0 62 67
14.08.22
1-a rundă de calif.
David Tomic 2 6 7
Alen Bill 0 3 5
14.08.22
1-a rundă de calif.
Matic Dimic 2 6 3 10
Marcell Bartakovics 1 4 6 5
14.08.22
1-a rundă de calif.
Maurus Malgiaritta 2 6 6
Jonas Kolonovics 0 3 1
14.08.22
1-a rundă de calif.
Jan Kupcic 2 6 7
Cengiz Aksu 0 4 5
14.08.22
1-a rundă de calif.
Emil Pristauz 2 6 3 10
Jakub Katuch 1 1 6 7
14.08.22
1-a rundă de calif.
Jakub Kroslak 2 7 2 10
Tino Kovacic 1 65 6 7
14.08.22
1-a rundă de calif.
Leon Benedict 2 2 7 11
Jan Dimitrijevic 1 6 5 9
14.08.22
1-a rundă de calif.
Jaka Protic Zakelj 2 6 3 10
Victor Sklenka 1 3 6 4
14.08.22
1-a rundă de calif.
Jiri Krouzek 2 6 5 17
Radovan Michalik 1 3 7 15
14.08.22
1-a rundă de calif.
Maj Premzl 2 6 6
Martin Zeljenka 0 3 2
14.08.22
1-a rundă de calif.
Gregor Hausberger 2 7 7
Admir Kalender 0 5 5
14.08.22
1-a rundă de calif.
Nicolo Pozzani 2 2 6 10
Hans Peter Kaufmann 1 6 3 8
14.08.22
1-a rundă de calif.
Yanick Schneider 2 6 1 12
Akram El Sallaly 1 0 6 10
14.08.22
1-a rundă de calif.
Alfred Almasi 2 6 6
Patric Prinoth 0 0 4
14.08.22
1-a rundă de calif.
Frederic Vogeli 2 6 6
Tomislav Podvinski 0 2 3
14.08.22
1-a rundă de calif.
Syl Gaxherri 2 7 6
Morris Kipcak 0 5 4
bărbaţi dublu Zgura Austria M15 Bad Waltersdorf seturi 1 2 3 4 5
21.08.22
Finală
Lukas Pokorny/Timo Stodder 2 6 6
Jan Dimitrijevic/Maj Premzl 0 4 2
19.08.22
Semifinală
Lukas Pokorny/Timo Stodder 2 6 6
Niklas Rohrer/Sebastian Sorger 0 1 4
19.08.22
Semifinală
Jan Dimitrijevic/Maj Premzl 2 7 7
Dennis Dragomirov/Akram El Sallaly 0 63 65
18.08.22
Sfert de finală
Lukas Pokorny/Timo Stodder 1 6 3
Hynek Barton/Jakub Mensik retragere 0 4 0
18.08.22
Sfert de finală
Niklas Rohrer/Sebastian Sorger 2 6 6
Tomislav Podvinski/Alen Rogic Hadzalic 0 4 2
18.08.22
Sfert de finală
Dennis Dragomirov/Akram El Sallaly 2 3 6 10
Lorenzo Bocchi/Lorenzo Bresciani 1 6 2 7
18.08.22
Sfert de finală
Jan Dimitrijevic/Maj Premzl 2 6 4 10
Maurus Malgiaritta/Frederic Vogeli 1 4 6 4
16.08.22
1-a rundă
Tomislav Podvinski/Alen Rogic Hadzalic 2 7 6
Nicolo Pozzani/Patric Prinoth 0 62 4
16.08.22
1-a rundă
Hynek Barton/Jakub Mensik 2 6 6
Marko Andrejic/Hans Peter Kaufmann 0 4 2
16.08.22
1-a rundă
Niklas Rohrer/Sebastian Sorger 2 7 7
Jakob Schnaitter/Matas Vasiliauskas 0 65 62
16.08.22
1-a rundă
Dennis Dragomirov/Akram El Sallaly 2 7 4 13
Pietro Mugelli/Massimo Ocera 1 67 6 11
16.08.22
1-a rundă
Lorenzo Bocchi/Lorenzo Bresciani 2 6 6
Leon Benedict/Emil Pristauz 0 1 2
16.08.22
1-a rundă
Jan Dimitrijevic/Maj Premzl 2 7 6
Ziga Kovacic/Jan Kupcic 0 64 1
17.08.22
1-a rundă
Lukas Pokorny/Timo Stodder 2 7 6
Jakub Katuch/Radovan Michalik 0 64 2
17.08.22
1-a rundă
Maurus Malgiaritta/Frederic Vogeli 2 6 6
David Jorda Sanchis/Denys Klok 0 4 1
<