M15 Novomoskovsk 2020 scoruri live, rezultate live

M15 Novomoskovsk live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Ukraine M15 Novomoskovsk seturi 1 2 3 4 5
06.09.20
Finală
Bogdan Bobrov 2 6 6
Oleksii Krutykh 0 3 3
05.09.20
Semifinală
Bogdan Bobrov 2 0 6 6
Yaraslav Shyla 1 6 1 4
05.09.20
Semifinală
Oleksii Krutykh 2 6 6
Wojciech Marek 0 3 2
04.09.20
Sfert de finală
Yaraslav Shyla 2 6 6
Denis Yevseyev 0 1 0
04.09.20
Sfert de finală
Bogdan Bobrov 2 5 6 6
Ivan Sergeyev 1 7 2 4
04.09.20
Sfert de finală
Oleksii Krutykh 2 6 6
Ivan Gakhov 0 2 1
04.09.20
Sfert de finală
Wojciech Marek 2 6 3 7
Eric Vanshelboim 1 3 6 5
03.09.20
a 2-a rundă
Ivan Sergeyev 2 6 6
Vladimir Uzhylovsky 0 4 4
03.09.20
a 2-a rundă
Yaraslav Shyla 2 4 6 6
Viacheslav Bielinskyi 1 6 4 3
03.09.20
a 2-a rundă
Denis Yevseyev 2 6 6
Vladimir Ivanov 0 1 4
03.09.20
a 2-a rundă
Ivan Gakhov 2 5 6 7
Yurii Dzhavakian 1 7 4 63
03.09.20
a 2-a rundă
Bogdan Bobrov 2 6 6
George Loffhagen 0 3 3
03.09.20
a 2-a rundă
Oleksii Krutykh 2 3 6 7
Marat Deviatiarov 1 6 3 65
03.09.20
a 2-a rundă
Wojciech Marek 2 1 6 6
Vladyslav Orlov 1 6 2 3
03.09.20
a 2-a rundă
Eric Vanshelboim 2 6 6 6
Nikita Mashtakov 1 74 3 4
01.09.20
1-a rundă
Vladimir Ivanov 2 6 6
Timur Mukhtarulin 0 4 0
01.09.20
1-a rundă
Denis Yevseyev 2 6 6
Diego Fernandez Flores 0 1 3
01.09.20
1-a rundă
Yurii Dzhavakian 2 6 6
Artem Smirnov 0 3 4
01.09.20
1-a rundă
Ivan Gakhov 2 6 6
Dmytro Slyepkan 0 3 1
01.09.20
1-a rundă
Bogdan Bobrov 2 6 6
Alex Barrena 0 1 2
01.09.20
1-a rundă
Nikita Mashtakov 2 6 6
Bekkhan Atlangeriev 0 3 2
01.09.20
1-a rundă
George Loffhagen 2 6 6
Pavel Shumeiko 0 1 4
01.09.20
1-a rundă
Eric Vanshelboim 2 6 6
Aleksei Khomich 0 3 4
02.09.20
1-a rundă
Ivan Sergeyev 2 7 6
Oleg Prihodko 0 68 2
02.09.20
1-a rundă
Vladimir Uzhylovsky 2 2 7 7
Vladyslav Manafov 1 6 5 63
02.09.20
1-a rundă
Yaraslav Shyla 2 3 6 6
Georgii Kravchenko 1 6 3 4
02.09.20
1-a rundă
Marat Deviatiarov 2 7 7
Timur Maulenov 0 64 64
02.09.20
1-a rundă
Vladyslav Orlov 2 6 6
Michael Zhu 0 2 1
02.09.20
1-a rundă
Oleksii Krutykh 2 6 6
Anatoliy Petrenko 0 0 2
02.09.20
1-a rundă
Wojciech Marek 2 4 6 6
Arvid Nordquist 1 6 3 0
02.09.20
1-a rundă
Viacheslav Bielinskyi 2 1 7 6
Oleksandr Ovcharenko 1 6 65 2
31.08.20
Calificare
Ivan Sergeyev 2 6 4 10
Illya Beloborodko 1 3 6 5
31.08.20
Calificare
Vladimir Uzhylovsky 2 6 7
Igor Dudun 0 4 60
31.08.20
Calificare
Yaraslav Shyla 1 6 3
Egor Baklanov retragere 0 4 0
31.08.20
Calificare
Anatoliy Petrenko 2 6 6
Denis Parshutin 0 2 0
31.08.20
Calificare
Arvid Nordquist 2 6 2 10
Vladyslav Gorodynskyi 1 3 6 5
31.08.20
Calificare
Timur Maulenov 2 3 6 10
Aleksandr Braynin 1 6 4 8
31.08.20
2-a rundă de calif.
Ivan Sergeyev 2 6 6
Roman Venger 0 1 4
31.08.20
2-a rundă de calif.
Vladimir Uzhylovsky 2 7 6
Roman Boychuk 0 5 2
31.08.20
2-a rundă de calif.
Yaraslav Shyla 2 6 6
Annei Laska 0 2 4
31.08.20
2-a rundă de calif.
Anatoliy Petrenko 2 6 6 11
Vasil Yehorov 1 75 4 9
31.08.20
2-a rundă de calif.
Igor Dudun 2 6 6
Federico Juan Aguilar 0 2 4
31.08.20
2-a rundă de calif.
Arvid Nordquist 2 6 6
Egor Matvievici 0 2 0
31.08.20
2-a rundă de calif.
Vladyslav Gorodynskyi 2 6 6
Danylo Semenov 0 1 1
31.08.20
2-a rundă de calif.
Egor Baklanov 2 6 6
Artsiom Cherkasau 0 1 3
31.08.20
2-a rundă de calif.
Aleksandr Braynin 2 6 6
Artem Mazur 0 2 3
31.08.20
2-a rundă de calif.
Denis Parshutin 2 6 6
Mykyta Rassolov 0 3 2
31.08.20
2-a rundă de calif.
Timur Maulenov 2 7 6
Illya Maksymchuk 0 64 4
31.08.20
2-a rundă de calif.
Illya Beloborodko 2 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine 0 2 2
30.08.20
1-a rundă de calif.
Ivan Sergeyev 2 6 6
Oleksandr Kokkin 0 1 1
30.08.20
1-a rundă de calif.
Vasil Yehorov 2 6 7
Nikita Alosha Ushakov 0 1 66
30.08.20
1-a rundă de calif.
Anatoliy Petrenko 2 4 7 10
Oscar Weightman 1 6 62 5
30.08.20
1-a rundă de calif.
Roman Boychuk 2 6 6
Svyatoslav Ilnytskyy 0 1 3
30.08.20
1-a rundă de calif.
Egor Matvievici 2 6 6
Hasan Uzakov 0 0 0
30.08.20
1-a rundă de calif.
Igor Dudun 2 7 6
Vadim Kontseba 0 5 3
30.08.20
1-a rundă de calif.
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6
Taras Ivasyshyn 0 0 0
30.08.20
1-a rundă de calif.
Artsiom Cherkasau 2 6 6
Maksym Neverov 0 0 2
30.08.20
1-a rundă de calif.
Federico Juan Aguilar 2 6 2 10
Grygorii Kysilov 1 1 6 7
30.08.20
1-a rundă de calif.
Vladyslav Gorodynskyi 2 6 6
Timur Bagbekov 0 2 2
30.08.20
1-a rundă de calif.
Egor Baklanov 1 6 5
Mykyta Markin retragere 0 0 2
30.08.20
1-a rundă de calif.
Aleksandr Braynin 2 7 6
Maxym Kulish 0 64 3
30.08.20
1-a rundă de calif.
Annei Laska 2 3 6 10
Sergii Antoniuk 1 6 4 7
30.08.20
1-a rundă de calif.
Denis Parshutin 2 7 6
Nikita Starkou 0 61 3
30.08.20
1-a rundă de calif.
Mykyta Rassolov 2 7 7
Philipp Sikorski 0 66 5
30.08.20
1-a rundă de calif.
Artem Mazur 2 6 6 10
Elesey Avtamonov 1 71 1 2
30.08.20
1-a rundă de calif.
Illya Maksymchuk 2 6 6
Mykhaylo Muravyov 0 4 4
30.08.20
1-a rundă de calif.
Roman Venger 2 3 6 13
Ivan Anhelov 1 6 2 11
30.08.20
1-a rundă de calif.
Danylo Semenov 2 6 6
Bogdan Levchuk 0 2 4
bărbaţi dublu Zgura Ukraine M15 Novomoskovsk seturi 1 2 3 4 5
05.09.20
Finală
Vladyslav Orlov/Denis Yevseyev 2 6 5 13
Wojciech Marek/Eric Vanshelboim 1 4 7 11
04.09.20
Semifinală
Vladyslav Orlov/Denis Yevseyev 2 6 4 10
Oleksii Krutykh/Vladimir Uzhylovsky 1 3 6 7
04.09.20
Semifinală
Wojciech Marek/Eric Vanshelboim 2 6 6
Bogdan Bobrov/Ivan Gakhov 0 3 4
02.09.20
Sfert de finală
Vladyslav Orlov/Denis Yevseyev 2 5 7 10
Roman Boychuk/Vladyslav Gorodynskyi 1 7 5 4
02.09.20
Sfert de finală
Wojciech Marek/Eric Vanshelboim 2 6 6 10
Georgii Kravchenko/Oleg Prihodko 1 1 75 4
02.09.20
Sfert de finală
Bogdan Bobrov/Ivan Gakhov 2 7 6
Dmitri Mazur/Dmytro Slyepkan 0 5 2
03.09.20
Sfert de finală
Oleksii Krutykh/Vladimir Uzhylovsky 2 7 2 10
Illya Beloborodko/Nikita Mashtakov 1 65 6 8
01.09.20
1-a rundă
Roman Boychuk/Vladyslav Gorodynskyi 2 6 7
Mykhaylo Muravyov/Mykyta Rassolov 0 1 5
01.09.20
1-a rundă
Georgii Kravchenko/Oleg Prihodko 2 6 7
Aleksei Khomich/Yaraslav Shyla 0 2 65
01.09.20
1-a rundă
Illya Beloborodko/Nikita Mashtakov 2 6 7
Viacheslav Bielinskyi/Illya Maksymchuk 0 3 64
01.09.20
1-a rundă
Oleksii Krutykh/Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Marat Deviatiarov/Vladimir Ivanov 0 3 2
01.09.20
1-a rundă
Vladyslav Orlov/Denis Yevseyev 2 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine/Michael Zhu 0 4 4
01.09.20
1-a rundă
Wojciech Marek/Eric Vanshelboim 2 6 4 10
Yurii Dzhavakian/Oleksandr Ovcharenko 1 4 6 7
01.09.20
1-a rundă
Dmitri Mazur/Dmytro Slyepkan 2 4 6 10
Anatoliy Petrenko/Ivan Sergeyev 1 6 4 7
01.09.20
1-a rundă
Bogdan Bobrov/Ivan Gakhov 2 6 7
Vadim Kontseba/Vladyslav Manafov 0 4 5
<