M15 Santa Cruz 2023 scoruri live, rezultate live

M15 Santa Cruz live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Bolivia M15 Santa Cruz seturi 1 2 3 4 5
03.12.23
Finală
Juan Carlos Prado Angelo 2 6 7
Igor Gimenez 0 3 5
02.12.23
Semifinală
Igor Gimenez 2 7 4 6
Nicolas Zanellato 1 5 6 2
02.12.23
Semifinală
Juan Carlos Prado Angelo 2 7 7
Valerio Aboian 0 64 64
01.12.23
Sfert de finală
Igor Gimenez 2 4 6 6
Arklon Huertas Del Pino 1 6 4 3
01.12.23
Sfert de finală
Valerio Aboian 2 3 6 6
Fermin Tenti 1 6 3 3
01.12.23
Sfert de finală
Nicolas Zanellato 2 6 6
Tomas Farjat 0 3 4
01.12.23
Sfert de finală
Juan Carlos Prado Angelo 2 7 6
Franco Roncadelli 0 62 1
30.11.23
a 2-a rundă
Fermin Tenti 2 4 7 6
Lorenzo Joaquin Rodriguez 1 6 5 3
30.11.23
a 2-a rundă
Franco Roncadelli 2 6 7
Leonardo Aboian 0 4 5
30.11.23
a 2-a rundă
Arklon Huertas Del Pino 2 6 6
Giuseppe La Vela 0 3 1
30.11.23
a 2-a rundă
Igor Gimenez 2 6 6
Ignacio Monzon 0 2 3
30.11.23
a 2-a rundă
Tomas Farjat 1 5
Mateo Del Pino retragere 0 3
30.11.23
a 2-a rundă
Valerio Aboian 2 6 7
Rafael Tosetto 0 2 64
30.11.23
a 2-a rundă
Nicolas Zanellato 2 7 6
Juan Estevez 0 5 1
30.11.23
a 2-a rundă
Juan Carlos Prado Angelo 2 7 6
Guido Ivan Justo 0 63 0
28.11.23
1-a rundă
Leonardo Aboian 2 6 6
Jaycer Lyeons 0 1 2
28.11.23
1-a rundă
Franco Roncadelli 2 7 6
Alex Barrena 0 65 4
28.11.23
1-a rundă
Guido Ivan Justo 2 6 6
Joao Victor Couto Loureiro 0 1 3
28.11.23
1-a rundă
Tomas Farjat 2 6 3 7
Estaban Davila 1 4 6 5
28.11.23
1-a rundă
Nicolas Zanellato 2 7 3 6
Noah Schachter 1 65 6 2
28.11.23
1-a rundă
Mateo Del Pino 2 6 4 7
Ezequiel Simonit 1 2 6 61
28.11.23
1-a rundă
Juan Carlos Prado Angelo 2 6 6
Bautista Vilicich 0 3 2
28.11.23
1-a rundă
Juan Estevez 2 6 6
Manuel Mouilleron Salvo 0 2 2
29.11.23
1-a rundă
Ignacio Monzon 2 6 5 6
Nikos Lehmann 1 2 7 4
29.11.23
1-a rundă
Rafael Tosetto 2 6 7 6
Alejandro Hoyos 1 73 64 0
29.11.23
1-a rundă
Fermin Tenti 2 6 6
Daniel Berdecio Flores 0 1 1
29.11.23
1-a rundă
Lorenzo Joaquin Rodriguez 2 6 6
Luis Andre Oliva Ewel 0 0 0
29.11.23
1-a rundă
Arklon Huertas Del Pino 2 6 6
Lautaro Agustin Falabella 0 2 3
29.11.23
1-a rundă
Igor Gimenez 2 6 7
Joel Angel Lucero 0 2 60
29.11.23
1-a rundă
Giuseppe La Vela 2 7 6
Agustin Eduardo Cuellar Lorberg 0 63 2
29.11.23
1-a rundă
Valerio Aboian 2 4 7 7
Juan Manuel La Serna 1 6 64 5
27.11.23
Calificare
Alejandro Hoyos 2 6 2 10
Ignacio Novo 1 4 6 8
27.11.23
Calificare
Lautaro Agustin Falabella 2 6 4 10
Julian Cundom 1 3 6 4
27.11.23
Calificare
Manuel Mouilleron Salvo 2 6 6 10
Thiago Cigarran 1 2 72 7
27.11.23
Calificare
Bautista Vilicich 2 5 6 10
Joel Angel Lucero 1 7 3 2
27.11.23
Calificare
Ezequiel Simonit 2 6 6
Nicolas Bruna 0 2 2
27.11.23
Calificare
Mateo Del Pino 2 6 6
Jefferson Wendler Filho 0 1 3
27.11.23
Calificare
Juan Estevez 2 6 6
Lucio Ratti 0 3 4
27.11.23
Calificare
Nikos Lehmann 2 6 6
Bruno Fernandez 0 3 3
26.11.23
2-a rundă de calif.
Joel Angel Lucero 2 6 6
Ryan Augusto dos Santos 0 4 2
26.11.23
2-a rundă de calif.
Nicolas Bruna 1 6 2
Amador Salazar retragere 0 1 1
26.11.23
2-a rundă de calif.
Alejandro Hoyos 2 6 5 10
Alan Postay 1 3 7 4
26.11.23
2-a rundă de calif.
Lautaro Agustin Falabella 2 7 6
Elbert Barr 0 5 3
26.11.23
2-a rundă de calif.
Ignacio Novo 2 7 6
Frazier Rengifo 0 5 4
26.11.23
2-a rundă de calif.
Julian Cundom 2 6 6
Felipe De Dios 0 1 3
26.11.23
2-a rundă de calif.
Thiago Cigarran 2 6 6
Nahuel Fernandez 0 2 0
26.11.23
2-a rundă de calif.
Manuel Mouilleron Salvo 2 6 6
Matias Riva 0 2 4
26.11.23
2-a rundă de calif.
Bautista Vilicich 2 6 6
Gonzalo Zeitune 0 3 4
26.11.23
2-a rundă de calif.
Ezequiel Simonit 2 6 6
Diego Ortiz Gamonal 0 4 3
26.11.23
2-a rundă de calif.
Mateo Del Pino 2 7 6
Matheus Cury Bueres 0 63 2
26.11.23
2-a rundă de calif.
Bruno Fernandez 2 6 6
Gustavo Teisen Pereira 0 2 0
26.11.23
2-a rundă de calif.
Juan Estevez 2 6 6
Mateo Matulovich 0 1 3
26.11.23
2-a rundă de calif.
Nikos Lehmann 2 6 6
Gonzalo Lopez Aliaga 0 2 0
26.11.23
2-a rundă de calif.
Lucio Ratti 2 6 6
Gino Romano 0 4 2
26.11.23
2-a rundă de calif.
Jefferson Wendler Filho 2 6 6
Ramiro Amarilla 0 2 2
26.11.23
1-a rundă de calif.
Alan Postay 2 6 6
Lautaro Correa Beguerie 0 3 1
26.11.23
1-a rundă de calif.
Gustavo Teisen Pereira 2 6 7
Guilherme Meale 0 1 5
26.11.23
1-a rundă de calif.
Matias Riva 2 7 6
Iker Dellien 0 63 4
26.11.23
1-a rundă de calif.
Ignacio Novo 2 1 6 10
Valentin Basel 1 6 4 8
26.11.23
1-a rundă de calif.
Amador Salazar 2 7 6
Abraham Asaba 0 5 4
26.11.23
1-a rundă de calif.
Julian Cundom 2 6 6
Matias Penaranda 0 0 1
26.11.23
1-a rundă de calif.
Matheus Cury Bueres 2 6 6
Benjamin Denis Alarcon 0 4 3
26.11.23
1-a rundă de calif.
Elbert Barr 2 6 0 10
Franco Marini 1 3 6 7
26.11.23
1-a rundă de calif.
Diego Ortiz Gamonal 2 6 6
Raul Rokita Garcia 0 2 2
26.11.23
1-a rundă de calif.
Gonzalo Zeitune 2 6 6
Valentin Manuel Greco 0 4 2
26.11.23
1-a rundă de calif.
Ryan Augusto dos Santos 2 7 6
Eugenio Almeida Junior 0 65 4
26.11.23
1-a rundă de calif.
Mateo Matulovich 2 6 6
Tomas Martinez 0 4 3
26.11.23
1-a rundă de calif.
Lucio Ratti 2 6 6
Pranav Kumar 0 2 3
26.11.23
1-a rundă de calif.
Ramiro Amarilla 2 6 6
Rodrigo Ochoa Ibarguengoitia 0 0 0
26.11.23
1-a rundă de calif.
Nahuel Fernandez 2 6 6
Nicolas Hollender 0 3 4
26.11.23
1-a rundă de calif.
Gonzalo Lopez Aliaga 1 6 5
Matias Querejazu retragere 0 1 3
bărbaţi dublu Zgura Bolivia M15 Santa Cruz seturi 1 2 3 4 5
02.12.23
Finală
Tomas Farjat/Arklon Huertas Del Pino 2 6 6 10
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 1 74 3 8
01.12.23
Semifinală
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 2 6 6
Pranav Kumar/Noah Schachter 0 3 3
01.12.23
Semifinală
Tomas Farjat/Arklon Huertas Del Pino 2 6 6
Bruno Fernandez/Lorenzo Joaquin Rodriguez 0 3 4
30.11.23
Sfert de finală
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 2 6 4 10
Ezequiel Simonit/Rafael Tosetto 1 3 6 4
30.11.23
Sfert de finală
Tomas Farjat/Arklon Huertas Del Pino 2 6 6
Nicolas Bruna/Lautaro Agustin Falabella 0 4 2
30.11.23
Sfert de finală
Pranav Kumar/Noah Schachter 1 w/o
Alejandro Hoyos/Frazier Rengifo 0
30.11.23
Sfert de finală
Bruno Fernandez/Lorenzo Joaquin Rodriguez 1 w/o
Mateo Del Pino/Juan Manuel La Serna 0
28.11.23
1-a rundă
Alejandro Hoyos/Frazier Rengifo 2 6 6
Gonzalo Lopez Aliaga/Luis Andre Oliva Ewel 0 3 1
28.11.23
1-a rundă
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 2 6 7
Estaban Davila/Gino Romano 0 3 5
28.11.23
1-a rundă
Tomas Farjat/Arklon Huertas Del Pino 2 3 6 10
Igor Gimenez/Nicolas Zanellato 1 6 3 5
28.11.23
1-a rundă
Bruno Fernandez/Lorenzo Joaquin Rodriguez 2 6 6 10
Daniel Berdecio Flores/Agustin Eduardo Cuellar Lorberg 1 75 4 6
29.11.23
1-a rundă
Nicolas Bruna/Lautaro Agustin Falabella 2 6 6
Leonardo Aboian/Bautista Vilicich 0 3 4
29.11.23
1-a rundă
Mateo Del Pino/Juan Manuel La Serna 2 6 6
Elbert Barr/Alex Barrena 0 3 4
29.11.23
1-a rundă
Pranav Kumar/Noah Schachter 2 6 6
Jaycer Lyeons/Manuel Mouilleron Salvo 0 2 1
29.11.23
1-a rundă
Ezequiel Simonit/Rafael Tosetto 2 6 6
Thiago Cigarran/Juan Estevez 0 3 4
<