W15 Antalya 2021 scoruri live, rezultate live

W15 Antalya live, $15K

femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
17.10.21
Finală
Rosa Vicens Mas 2 6 2 6
Sonay Kartal 1 1 6 3
16.10.21
Semifinală
Rosa Vicens Mas 2 6 6
Sabina Dadaciu 0 3 0
16.10.21
Semifinală
Sonay Kartal 2 7 6
Polina Iatcenko 0 5 3
15.10.21
Sfert de finală
Rosa Vicens Mas 2 6 6
Mavie Osterreicher 0 2 3
15.10.21
Sfert de finală
Sabina Dadaciu 1 5
Vanessa Ersoz retragere 0 3
15.10.21
Sfert de finală
Sonay Kartal 2 6 6
Natalia Siedliska 0 0 4
15.10.21
Sfert de finală
Polina Iatcenko 2 3 6 7
Kajsa Rinaldo Persson 1 6 3 5
14.10.21
a 2-a rundă
Natalia Siedliska 2 6 6
Eszter Meri 0 3 0
14.10.21
a 2-a rundă
Kajsa Rinaldo Persson 2 6 6
Diletta Cherubini 0 2 3
14.10.21
a 2-a rundă
Rosa Vicens Mas 2 6 6
Diana Demidova 0 1 0
14.10.21
a 2-a rundă
Sabina Dadaciu 2 6 6
Dorka Drahota Szabo 0 4 2
14.10.21
a 2-a rundă
Mavie Osterreicher 2 6 6
Anita Husaric 0 1 1
14.10.21
a 2-a rundă
Vanessa Ersoz 2 4 7 6
Basak Eraydin 1 6 62 3
14.10.21
a 2-a rundă
Sonay Kartal 2 6 6
Romana Cisovska 0 1 0
14.10.21
a 2-a rundă
Polina Iatcenko 2 4 7 6
Ilay Yoruk 1 6 5 2
12.10.21
1-a rundă
Basak Eraydin 2 1 6 6
Agustina Chlpac 1 6 4 0
12.10.21
1-a rundă
Natalia Siedliska 2 7 6
Irene Lavino 0 64 4
12.10.21
1-a rundă
Ilay Yoruk 2 6 7
Anastasia Piangerelli 0 0 5
12.10.21
1-a rundă
Romana Cisovska 2 6 6
Bianca Behulova 0 3 3
13.10.21
1-a rundă
Anita Husaric 2 6 7
Jasmijn Gimbrere 0 0 62
13.10.21
1-a rundă
Kajsa Rinaldo Persson 2 6 6
Vanda Vargova 0 2 1
13.10.21
1-a rundă
Diana Demidova 2 6 6
Natalie Augustinova 0 4 2
13.10.21
1-a rundă
Rosa Vicens Mas 2 6 6
Melis Ayda Uyar 0 1 1
13.10.21
1-a rundă
Sabina Dadaciu 2 6 6
Fatma Idrizovic 0 4 4
13.10.21
1-a rundă
Dorka Drahota Szabo 2 6 1 6
Fatma Al Nabhani 1 3 6 1
13.10.21
1-a rundă
Mavie Osterreicher 2 7 6
Lilly Elida Haseth 0 67 0
13.10.21
1-a rundă
Diletta Cherubini 2 6 6
Daria Krasnova 0 1 2
13.10.21
1-a rundă
Vanessa Ersoz 2 3 7 6
Adrienn Nagy 1 6 66 3
13.10.21
1-a rundă
Eszter Meri 1 2 6 3
Amarissa Kiara Toth retragere 0 6 2 0
13.10.21
1-a rundă
Sonay Kartal 1 5
Karolina Novakova retragere 0 1
13.10.21
1-a rundă
Polina Iatcenko 2 6 6
Fabienne Kim 0 2 0
12.10.21
Calificare
Sabina Dadaciu 2 6 6
Greta Medeghini 0 2 2
12.10.21
Calificare
Mavie Osterreicher 2 6 7
Doga Turkmen 0 3 5
12.10.21
Calificare
Natalie Augustinova 2 7 6
Aline Thommen 0 64 3
12.10.21
Calificare
Jasmijn Gimbrere 2 6 6
Flaminia Scara 0 3 3
12.10.21
Calificare
Sonay Kartal 2 6 6
Laura Radakovic 0 3 4
12.10.21
Calificare
Karolina Novakova 2 7 6
Anastasiya Zaparyniuk 0 67 4
12.10.21
Calificare
Fatma Idrizovic 2 4 6 10
Gaia Squarcialupi 1 6 0 8
12.10.21
Calificare
Vanda Vargova 2 7 6
Tereza Dejnozkova 0 5 2
11.10.21
2-a rundă de calif.
Gaia Squarcialupi 2 6 6
Lourdes Ayala 0 3 2
11.10.21
2-a rundă de calif.
Aline Thommen 2 6 6
Ananya Vartak 0 0 1
11.10.21
2-a rundă de calif.
Laura Radakovic 2 6 6 10
Eliz Maloney 1 3 71 7
11.10.21
2-a rundă de calif.
Sabina Dadaciu 2 6 6
Antonia Schmidt 0 3 2
11.10.21
2-a rundă de calif.
Doga Turkmen 2 6 6
Laura Mair 0 2 2
11.10.21
2-a rundă de calif.
Greta Medeghini 2 6 3 12
Elif Tuana Gunal 1 3 6 10
11.10.21
2-a rundă de calif.
Mavie Osterreicher 2 6 2 10
Kateryna Diatlova 1 1 6 5
11.10.21
2-a rundă de calif.
Natalie Augustinova 2 7 4 10
Anna Sofia Haseth 1 65 6 5
11.10.21
2-a rundă de calif.
Flaminia Scara 2 6 6
Adelisa Kahriman 0 2 1
11.10.21
2-a rundă de calif.
Jasmijn Gimbrere 2 6 6
Matilde Mariani 0 2 3
11.10.21
2-a rundă de calif.
Anastasiya Zaparyniuk 1 w/o
Victoria Mikhaylova 0
11.10.21
2-a rundă de calif.
Sonay Kartal 2 6 6
Danielle Daley 0 0 3
11.10.21
2-a rundă de calif.
Karolina Novakova 2 6 6
Margaux Komano 0 3 1
11.10.21
2-a rundă de calif.
Tereza Dejnozkova 2 4 6 10
Giuliana Bestetti 1 6 4 6
11.10.21
2-a rundă de calif.
Fatma Idrizovic 2 6 6
Giulia Carbonaro 0 4 1
11.10.21
2-a rundă de calif.
Vanda Vargova 2 6 6
Helena Stevic 0 2 2
10.10.21
1-a rundă de calif.
Laura Radakovic 2 6 6 10
Anet Angelika Koskel 1 76 0 6
10.10.21
1-a rundă de calif.
Sabina Dadaciu 2 6 6
Izabelle Persson 0 3 2
10.10.21
1-a rundă de calif.
Matilde Mariani 2 6 6
Nehir Ergun 0 0 0
10.10.21
1-a rundă de calif.
Laura Mair 2 6 6
Luciana Moyano 0 1 4
10.10.21
1-a rundă de calif.
Mavie Osterreicher 2 3 6 10
Lola Marandel 1 6 2 3
10.10.21
1-a rundă de calif.
Anastasiya Zaparyniuk 2 3 6 10
Sonja Krtenova 1 6 2 6
10.10.21
1-a rundă de calif.
Anna Sofia Haseth 2 6 6
Eylul Akkoyun 0 1 0
10.10.21
1-a rundă de calif.
Karolina Novakova 2 6 6
Mariya Pyrozhenko 0 0 0
10.10.21
1-a rundă de calif.
Tereza Dejnozkova 2 6 6
Zineb El Ouazzani 0 2 1
10.10.21
1-a rundă de calif.
Elif Tuana Gunal 2 6 6
Maria Victoria Burstein 0 3 3
10.10.21
1-a rundă de calif.
Lourdes Ayala 2 1 7 10
Carolin Raschdorf 1 6 5 5
10.10.21
1-a rundă de calif.
Fatma Idrizovic 2 6 6
Sara Aversa 0 1 2
10.10.21
1-a rundă de calif.
Vanda Vargova 2 6 6
Amina Bolat 0 0 0
10.10.21
1-a rundă de calif.
Ananya Vartak 2 6 6
Gozde Turhan 0 3 2
femei dublu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
16.10.21
Finală
Dorka Drahota Szabo/Amarissa Kiara Toth 2 6 2 10
Romana Cisovska/Adrienn Nagy 1 3 6 4
15.10.21
Semifinală
Dorka Drahota Szabo/Amarissa Kiara Toth 2 6 6
Irene Lavino/Natalia Siedliska 0 2 4
15.10.21
Semifinală
Romana Cisovska/Adrienn Nagy 2 6 6
Polina Iatcenko/Daria Krasnova 0 4 3
14.10.21
Sfert de finală
Dorka Drahota Szabo/Amarissa Kiara Toth 2 6 6
Basak Eraydin/Rosa Vicens Mas 0 3 0
14.10.21
Sfert de finală
Irene Lavino/Natalia Siedliska 2 7 6
Vanessa Ersoz/Melis Ayda Uyar 0 65 1
14.10.21
Sfert de finală
Polina Iatcenko/Daria Krasnova 2 6 6
Danielle Daley/Eliz Maloney 0 3 2
14.10.21
Sfert de finală
Romana Cisovska/Adrienn Nagy 2 6 6
Jasmijn Gimbrere/Aline Thommen 0 4 2
12.10.21
1-a rundă
Dorka Drahota Szabo/Amarissa Kiara Toth 2 6 6 10
Kateryna Diatlova/Margaux Komano 1 2 75 7
12.10.21
1-a rundă
Irene Lavino/Natalia Siedliska 2 6 6
Marie Lou Faoro/Ananya Vartak 0 0 0
12.10.21
1-a rundă
Polina Iatcenko/Daria Krasnova 2 6 6
Bianca Behulova/Doga Turkmen 0 4 4
12.10.21
1-a rundă
Danielle Daley/Eliz Maloney 2 6 6
Anita Husaric/Victoria Mikhaylova 0 4 3
12.10.21
1-a rundă
Jasmijn Gimbrere/Aline Thommen 2 6 6
Diletta Cherubini/Anastasia Piangerelli 0 3 2
12.10.21
1-a rundă
Romana Cisovska/Adrienn Nagy 2 6 6
Matilde Mariani/Gaia Squarcialupi 0 1 4
13.10.21
1-a rundă
Vanessa Ersoz/Melis Ayda Uyar 2 2 6 10
Ilay Yoruk/Anastasiya Zaparyniuk 1 6 3 5
13.10.21
1-a rundă
Basak Eraydin/Rosa Vicens Mas 2 6 6
Agustina Chlpac/Antonia Schmidt 0 4 1
<