W25 Cantanhede 2023 scoruri live, rezultate live

W25 Cantanhede live, $25K

femei simplu Carpet Portugal W25 Cantanhede seturi 1 2 3 4 5
09.07.23
Finală
Kimberly Birrell 2 4 6 6
Arina Rodionova 1 6 3 1
08.07.23
Semifinală
Arina Rodionova 2 6 7
Aliona Falei 0 1 5
08.07.23
Semifinală
Kimberly Birrell 2 6 6
Tamira Paszek 0 0 4
07.07.23
Sfert de finală
Tamira Paszek 2 6 6
Yasmine Mansouri 0 1 3
07.07.23
Sfert de finală
Arina Rodionova 2 7 6
Valentina Ryser 0 65 1
07.07.23
Sfert de finală
Kimberly Birrell 2 2 6 6
Petra Hule 1 6 4 3
07.07.23
Sfert de finală
Aliona Falei 2 6 6 6
Katarzyna Kawa 1 2 73 2
06.07.23
a 2-a rundă
Tamira Paszek 2 7 7
Francisca Jorge 0 5 5
06.07.23
a 2-a rundă
Arina Rodionova 2 3 6 7
Matilde Jorge 1 6 3 64
06.07.23
a 2-a rundă
Katarzyna Kawa 2 6 6
Sarah Beth Grey 0 3 2
06.07.23
a 2-a rundă
Kimberly Birrell 2 6 6 6
Amelia Rajecki 1 2 75 1
06.07.23
a 2-a rundă
Petra Hule 2 6 4 6
Urszula Radwanska 1 2 6 0
06.07.23
a 2-a rundă
Yasmine Mansouri 2 4 6 6
Lizette Cabrera 1 6 1 1
06.07.23
a 2-a rundă
Valentina Ryser 2 6 6
Katy Dunne 0 4 2
06.07.23
a 2-a rundă
Aliona Falei 2 6 6
Elena Milovanovic 0 3 1
04.07.23
1-a rundă
Katy Dunne 2 6 6
Pemra Ozgen 0 3 4
04.07.23
1-a rundă
Sarah Beth Grey 2 6 6
Maria Garcia 0 3 3
04.07.23
1-a rundă
Kimberly Birrell 2 7 6
Holly Hutchinson 0 67 4
04.07.23
1-a rundă
Francisca Jorge 2 6 6
Matilde Agra 0 0 1
04.07.23
1-a rundă
Valentina Ryser 2 6 6
Diana Marcinkevica 0 4 2
04.07.23
1-a rundă
Amelia Rajecki 2 7 7
Michika Ozeki 0 61 5
05.07.23
1-a rundă
Tamira Paszek 2 6 6
Bojana Marinkovic 0 4 4
05.07.23
1-a rundă
Arina Rodionova 2 6 6
Maneva Rakotomalala 0 2 4
05.07.23
1-a rundă
Urszula Radwanska 2 7 6
Tenika Mcgiffin 0 5 3
05.07.23
1-a rundă
Katarzyna Kawa 2 6 6
Milla Sequeira 0 1 1
05.07.23
1-a rundă
Lizette Cabrera 2 6 6
Joana Baptista 0 0 3
05.07.23
1-a rundă
Petra Hule 2 1 6 6
Varvara Lepchenko 1 6 4 1
05.07.23
1-a rundă
Yasmine Mansouri 2 6 6
Luana Plaza Araujo 0 1 2
05.07.23
1-a rundă
Elena Milovanovic 2 4 6 6
Tilde Stromquist 1 6 1 2
05.07.23
1-a rundă
Matilde Jorge 2 6 6
Aryana Bartlett 0 2 4
05.07.23
1-a rundă
Aliona Falei 2 6 7
Talia Gibson 0 0 63
03.07.23
Calificare
Holly Hutchinson 2 6 6
Elizabet Hamaliy 0 4 0
03.07.23
Calificare
Tenika Mcgiffin 2 7 4 10
Alice Gillan 1 5 6 6
03.07.23
Calificare
Maneva Rakotomalala 2 6 6
Baylen Brown 0 1 0
03.07.23
Calificare
Amelia Rajecki 2 6 6
Elena Micic 0 1 2
03.07.23
Calificare
Luana Plaza Araujo 2 7 6
Fanny Norin 0 66 2
03.07.23
Calificare
Maria Garcia 2 6 6
Bojana Marinkovic 0 4 1
03.07.23
Calificare
Tilde Stromquist 2 6 7
Sara Lanca 0 4 64
03.07.23
Calificare
Aryana Bartlett 2 4 6 10
Maria Vittoria Viviani 1 6 4 7
02.07.23
1-a rundă de calif.
Bojana Marinkovic 2 3 6 10
Elizabeth Jurna 1 6 1 6
02.07.23
1-a rundă de calif.
Maria Vittoria Viviani 2 6 6
Victoria Lazarova 0 0 1
02.07.23
1-a rundă de calif.
Holly Hutchinson 2 6 6
Nicole Giannini 0 0 1
02.07.23
1-a rundă de calif.
Tenika Mcgiffin 2 6 6 10
Elena Giovanna Giessler 1 1 73 3
02.07.23
1-a rundă de calif.
Sara Lanca 2 6 6 10
Amalia Suciu 1 74 0 2
02.07.23
1-a rundă de calif.
Alice Gillan 2 6 7
Laura Cilekova 0 1 61
02.07.23
1-a rundă de calif.
Elizabet Hamaliy 2 6 6 10
Olga Parres Azcoitia 1 71 3 5
02.07.23
1-a rundă de calif.
Maneva Rakotomalala 2 6 7
Gabriella Da Silva Fick 0 4 5
02.07.23
1-a rundă de calif.
Fanny Norin 2 6 6
Isabella Barrera Aguirre 0 4 3
02.07.23
1-a rundă de calif.
Amelia Rajecki 2 6 6
Sana Garakani 0 3 1
02.07.23
1-a rundă de calif.
Baylen Brown 1 7 2 3
Georgia Kalamaris retragere 0 6 1
02.07.23
1-a rundă de calif.
Luana Plaza Araujo 2 6 7
Pilar Astigarraga Harper 0 0 66
02.07.23
1-a rundă de calif.
Elena Micic 2 6 6
Anna Kislyak 0 3 2
02.07.23
1-a rundă de calif.
Tilde Stromquist 2 6 6
Summer Yardley 0 4 4
02.07.23
1-a rundă de calif.
Aryana Bartlett 2 6 6
Beatrice Laura Pirtac 0 1 0
03.07.23
1-a rundă de calif.
Maria Garcia 2 7 6
Miroslava Medvedeva 0 5 3
femei dublu Carpet Portugal W25 Cantanhede seturi 1 2 3 4 5
08.07.23
Finală
Francisca Jorge/Matilde Jorge 2 6 6
Madeleine Brooks/Holly Hutchinson 0 3 3
07.07.23
Semifinală
Francisca Jorge/Matilde Jorge 2 6 6
Aliona Falei/Diana Marcinkevica 0 3 4
07.07.23
Semifinală
Madeleine Brooks/Holly Hutchinson 2 1 6 10
Tenika Mcgiffin/Amelia Rajecki 1 6 3 6
06.07.23
Sfert de finală
Francisca Jorge/Matilde Jorge 2 6 6
Victoria Lazarova/Elena Micic 0 1 1
06.07.23
Sfert de finală
Madeleine Brooks/Holly Hutchinson 2 6 3 10
Yasmine Mansouri/Elena Milovanovic 1 4 6 6
06.07.23
Sfert de finală
Aliona Falei/Diana Marcinkevica 2 6 6
Ashmitha Easwaramurthi/Michika Ozeki 0 3 2
06.07.23
Sfert de finală
Tenika Mcgiffin/Amelia Rajecki 2 6 6
Bojana Marinkovic/Valentina Ryser 0 2 2
04.07.23
1-a rundă
Yasmine Mansouri/Elena Milovanovic 2 3 6 12
Baylen Brown/Elizabet Hamaliy 1 6 4 10
04.07.23
1-a rundă
Francisca Jorge/Matilde Jorge 2 6 6
Olga Parres Azcoitia/Maria Vittoria Viviani 0 2 4
04.07.23
1-a rundă
Madeleine Brooks/Holly Hutchinson 2 6 6
Joana Baptista/Sana Garakani 0 2 1
04.07.23
1-a rundă
Victoria Lazarova/Elena Micic 2 7 6
Miroslava Medvedeva/Maneva Rakotomalala 0 60 4
04.07.23
1-a rundă
Bojana Marinkovic/Valentina Ryser 2 7 6
Laura Cilekova/Georgia Kalamaris 0 5 1
04.07.23
1-a rundă
Tenika Mcgiffin/Amelia Rajecki 2 6 6
Gabriella Da Silva Fick/Sarah Beth Grey 0 4 4
05.07.23
1-a rundă
Ashmitha Easwaramurthi/Michika Ozeki 2 6 6
Giulia Pereira De Aguiar/Javiera Verdugo 0 1 0
05.07.23
1-a rundă
Aliona Falei/Diana Marcinkevica 2 6 6
Matilde Agra/Amalia Suciu 0 2 2
<