MECI
12.08.19 | 1-a rundă de calif. | Darya Lavrichenko | Daria Solovyeva | 6-3, 6-1 | W15 Moscow | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
05.05.03, 20 Vârsta
05.05.03, 20 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
28.05.00, 23 Vârsta
28.05.00, 23 Vârsta
Darya Lavrichenko vs. Daria Solovyeva - meciuri reciproce
12.08.19 | 1-a rundă de calif. | Darya Lavrichenko | Daria Solovyeva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | W15 Moscow | Zgura |
Darya Lavrichenko form & Daria Solovyeva form
Darya Lavrichenko - ultimele meciuri
W25 Antalya - Zgura | ||||
14.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Defne Erbakan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.11.21 Calificare | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-72, 8-10 | detaliu meci | |
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
13.10.21 1-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
20.07.21 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 5-7, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Lea Magun | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Melania Delai | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.12.20 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.12.20 Calificare | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Matasova | 2-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
09.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Cyan Sun | 6-4, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Gram | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Daria Solovyeva - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
14.01.20 Calificare | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
06.10.19 Calificare | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
30.09.19 Calificare | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.05.19 Calificare | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
09.04.19 1-a rundă | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.04.19 Calificare | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.03.19 Calificare | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Sarah Lee | - Daria Solovyeva - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.18 1-a rundă | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.18 Calificare | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci |