INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Eunhye Lee vs. Sofia Milatova - meciuri reciproce
16.04.19 | Calificare | Eunhye Lee | Sofia Milatova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | W15 Shymkent | Zgura |
Eunhye Lee form & Sofia Milatova form
Eunhye Lee - ultimele meciuri
W50 Wuning - Hard | ||||
24.04.24 1-a rundă | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.04.24 Calificare | vs. Chihiro Muramatsu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Chusiting Tong | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
15.04.24 Calificare | vs. Wushuang Zheng | 6-2, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - retragere | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finală | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 Semifinală | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
03.02.24 Sfert de finală | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detaliu meci |
Sofia Milatova - ultimele meciuri
W75 Split - Zgura | ||||
01.04.24 Calificare | vs. Lena Papadakis | 1-6, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
31.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Lara Seric | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.03.24 Finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - retragere | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.03.24 Finală | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | detaliu meci |