Republica Koreea
23.03.96, 28 Vârsta
23.03.96, 28 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Republica Koreea
24.03.94, 30 Vârsta
24.03.94, 30 Vârsta
Jeongyun Lee vs. Han-Bit Lee - meciuri reciproce
28.08.17 | 1-a rundă de calif. | Jeongyun Lee | Han-Bit Lee | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Yeongwol | Hard |
Jeongyun Lee form & Han-Bit Lee form
Jeongyun Lee - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Eunyeong Park | 6-2, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Yidi Yang | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
18.06.19 Calificare | vs. Chisa Hosonuma | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. You-Na Sul | 3-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
11.06.19 Calificare | vs. Seon Young Um | 1-6, 7-63, 4-10 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Suzuho Oshino | 6-3, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
29.08.18 a 2-a rundă | vs. Hanna Chang | 1-6, - Jeongyun Lee - retragere | detaliu meci | |
29.08.18 1-a rundă | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-67 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
21.08.18 Calificare | vs. Dabin Oh | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Seo Yeon Park | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Mi Jin Kim | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Daegu - Hard | ||||
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Hyojung Yea | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Gyeongsan - Hard | ||||
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Satsuki Koike | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
Goyang - Hard | ||||
07.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Mi Jeong Kwon | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
07.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Min-Hwa Yu | 3-6, 1-3, - Jeongyun Lee - retragere | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
07.09.17 a 2-a rundă | vs. So-Ra Lee | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.09.17 1-a rundă | vs. Sol Hee Sim | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Ha-Young Ji | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.09.17 2-a rundă de calif. | vs. En Su Youn | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
04.09.17 Calificare | vs. Mi Jeong Kwon | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
31.08.17 a 2-a rundă | vs. Dabin Kim | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.08.17 1-a rundă | vs. Xiaoxi Zhao | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Han-Bit Lee | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Ah Song | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.17 Calificare | vs. Yexin Ma | 4-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Na-Young Lee | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Jin Ju Lee | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Iakovleva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
05.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Eunji Oh | 6-1, 7-5 | detaliu meci |
Han-Bit Lee - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Su Yeon Chun | 4-6, - Han-Bit Lee - retragere | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Shou Na Mu | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Chanel Simmonds | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Ying Zhang | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.09.18 Calificare | vs. Jiwoo Mun | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Yubean Lee | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Jin Yoo | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Daegu - Hard | ||||
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Mihoki Miyahara | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Incheon - Hard | ||||
13.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Dominique Schaefer | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Goyang - Hard | ||||
07.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Jeong Moon | 6-4, 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Jooyeon Jeong | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Qianxin Kong | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
28.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Jeongyun Lee | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Natsuho Arakawa | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
05.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Lavinia Tananta | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Dohee Lee | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Goyang - Hard | ||||
22.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Sung Hee Kim | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Incheon - Hard | ||||
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Seoin Choi | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
15.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Yeong Won Jeong | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Changwon - Hard | ||||
08.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Se-Hyun Kim | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Hyebin Kim | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
11.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Robyn Beddow | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Na-Young Lee | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.07.16 Calificare | vs. So Hee Jung | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
04.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Hae-Sung Kim | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
27.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Su San Na Sim | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sangju - Hard | ||||
20.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Rise Shimizu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Changwon - Hard | ||||
04.04.16 2-a rundă de calif. | vs. Yeong Won Jeong | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.04.16 1-a rundă de calif. | vs. Yeo Ju Kim | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Changwon - Hard | ||||
21.05.12 2-a rundă de calif. | vs. Sun-Jung Kim | 0-6, 2-6 | detaliu meci |