MECI
13.12.22 | 2-a rundă de calif. | Naroa Aranzabal | Maria Aldea Wesselly | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Spania
24.08.05, 18 Vârsta
24.08.05, 18 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
03.06.05, 18 Vârsta
03.06.05, 18 Vârsta
Naroa Aranzabal vs. Maria Aldea Wesselly - meciuri reciproce
13.12.22 | 2-a rundă de calif. | Naroa Aranzabal | Maria Aldea Wesselly | 6-3, 6-3 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Naroa Aranzabal form & Maria Aldea Wesselly form
Naroa Aranzabal - ultimele meciuri
W35 Antalya - Zgura | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Mile Cibulskyte | - | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Friederike Nolte | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
15.11.23 Calificare | vs. Anastasiia Firman | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-3, 6-75, 1-10 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Irene Vigara Ramos | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
03.04.23 Calificare | vs. Anastasiya Kuparev | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Palazon | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Giulia Tedesco | 6-70, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Naoko Eto | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
14.03.23 Calificare | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.23 Calificare | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Yara Alhogbani | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Camilla Gennaro | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 0-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.22 Calificare | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
13.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.22 Calificare | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stevanovic | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.11.22 1-a rundă | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.22 Calificare | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Andreea-Mihwela Onitoiu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Linda Salvi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.10.22 Calificare | vs. Petja Drame | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 5-7, 6-0, 10-3 | detaliu meci |
Maria Aldea Wesselly - ultimele meciuri
W25 Slobozia - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Azarko | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
01.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Nina Alibalic | 2-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.04.23 Calificare | vs. Victoria Borodulina | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Nekhaeva | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Emma Rizzetto | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Fatma Idrizovic | 1-6, 6-4, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Iva Sepa | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Naroa Aranzabal | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sysoeva | 6-3, 6-74, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.12.22 a 2-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.12.22 1-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 5-7, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.12.22 Calificare | vs. Sude Ince | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
05.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 4-6, 6-4, 10-2 | detaliu meci | |
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 7-5, 1-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
12.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Natasa Kosanin | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-1, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Brasov - Zgura | ||||
10.08.22 1-a rundă | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 7-64, 0-6 | detaliu meci | |
09.08.22 Calificare | vs. Anna Gross | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
08.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Svetlana Samardzic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
20.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Dimitrova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-73, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
W60 Brasov - Zgura | ||||
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.07.21 Calificare | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-73, 10-6 | detaliu meci | |
18.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Urszula Nebelska | 6-2, 6-4 | detaliu meci |