MECI
06.12.21 | 2-a rundă de calif. | Paula Arias Manjon | Koharu Niimi | 4-6, 6-0, 10-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Japonia
13.09.02, 21 Vârsta
13.09.02, 21 Vârsta
Paula Arias Manjon vs. Koharu Niimi - meciuri reciproce
06.12.21 | 2-a rundă de calif. | Paula Arias Manjon | Koharu Niimi | 4-6, 6-0, 10-2 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Paula Arias Manjon form & Koharu Niimi form
Paula Arias Manjon - ultimele meciuri
W15 Telde - Zgura | ||||
12.04.24 Sfert de finală | vs. Sarah Van Emst | 7-62, 0-5, - Paula Arias Manjon - retragere | detaliu meci | |
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Laura Mair | 6-0, 3-1, Laura Mair - retragere | detaliu meci | |
08.04.24 1-a rundă | vs. Sonja Zhenikhova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
05.04.24 Sfert de finală | vs. Ariana Geerlings | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Sara Dols | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
03.04.24 1-a rundă | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Terrassa - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
16.12.23 Semifinală | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.12.23 Sfert de finală | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - retragere | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
10.11.23 Semifinală | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.11.23 Sfert de finală | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W25 El - Hard | ||||
27.07.23 Sfert de finală | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | detaliu meci |
Koharu Niimi - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
21.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Zvereva | 6-0, 3-6, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.04.24 a 2-a rundă | vs. Sara Daavettila | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.04.24 1-a rundă | vs. Savanna Ly | 3-6, 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
16.04.24 Calificare | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
15.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Louane Lutringer | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Lara Russiniello | 6-4, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.23 Calificare | vs. Rada Zolotareva | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Ella Sahnis | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Nasiba Espolova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.12.23 1-a rundă | vs. Katerina Tsygourova | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Ingkar Dyussebay | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Jeong Moon | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Molly Helgesson | 3-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Dia Evtimova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Erika Bosaia | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-0, 3-0, Lucia Santos Sanchez - retragere | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Basak Akbas | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Martha Matoula | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
28.03.23 Calificare | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Masnaia | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.03.23 Calificare | vs. Nino Natsvlishvili | 6-2, 6-0 | detaliu meci |