MECI
26.09.23 | Calificare | Yelyzaveta Kotliar | Federica Sacco | 6-4, 7-5 | W15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Yelyzaveta Kotliar | Federica Sacco | |
Prima administrare % | 72/99 (73%) | 38/64 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 41/72 (57%) | 19/38 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/27 (48%) | 11/26 (42%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 4/15 (27%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/64 (53%) | 45/99 (45%) |
Total puncte câştigate | 88/163 (54%) | 75/163 (46%) |
Greșeli duble | 5 | 1 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
Ucraina
01.02.07, 17 Vârsta
01.02.07, 17 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
20.04.02, 22 Vârsta
20.04.02, 22 Vârsta
Yelyzaveta Kotliar vs. Federica Sacco - meciuri reciproce
26.09.23 | Calificare | Yelyzaveta Kotliar | Federica Sacco | 6-4, 7-5 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Yelyzaveta Kotliar form & Federica Sacco form
Yelyzaveta Kotliar - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Anika Jaskova | 2-6, 6-0, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Australian Open - Hard | ||||
20.01.24 1-a rundă | vs. Vlada Mincheva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Julita Saner | 4-6, 1-3, - Yelyzaveta Kotliar - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.09.23 Sfert de finală | vs. Gina Feistel | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.23 Calificare | vs. Federica Sacco | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
25.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Nuova Covato | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Veronika Podrez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Maneva Rakotomalala | 4-6, 6-2, Maneva Rakotomalala - retragere | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Severine Deppner | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Perigueux - Zgura | ||||
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Petra Hule | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.06.23 Calificare | vs. Lexi Keberle | 6-4, 1-6, 10-3 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Correia | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Ruien Zhang | 6-70, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
02.12.22 Sfert de finală | vs. Clara Vlasselaer | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
23.11.22 1-a rundă | vs. Iveta Dapkute | 7-5, 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
01.11.22 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.10.22 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.10.22 Calificare | vs. Mara Guth | 3-6, 6-0, 10-5 | detaliu meci | |
24.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Baza - Hard | ||||
04.10.22 1-a rundă | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Bydgoszcz - Zgura | ||||
20.08.22 Semifinală | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.08.22 Sfert de finală | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | detaliu meci |
Federica Sacco - ultimele meciuri
W25 Solarino - Carpet | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebecca Lo Pumo | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Calificare | vs. Yelyzaveta Kotliar | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Amelia Waligora | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Shria Atturu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Meriem Ben Ezzedine Meriem | 6-3, Meriem Ben Ezzedine Meriem - retragere | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Lakshmi Gowda | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
15.08.23 Calificare | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicol Benesova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Agostina Breval | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Caserta - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
20.07.21 Calificare | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Kenzy Ramy | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Orlova | 6-4, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.20 Calificare | vs. Sophia Biolay | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Lara Escauriza | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.01.20 Calificare | vs. Vickie Trocker | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Fawzy | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Cindy Burger | 7-5, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.01.20 Calificare | vs. Mariam Hatem Ibrahim | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Louise Brunskog | 4-6, 3-6 | detaliu meci |