MECI
08.09.19 | 1-a rundă de calif. | Karolina Jaskiewicz | Regina Husak | 6-1, 6-3 | W25 Frydek | Zgura |
STATISTICI MECI
Polonia
14.01.00, 24 Vârsta
14.01.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
18.01.90, 34 Vârsta
18.01.90, 34 Vârsta
Karolina Jaskiewicz vs. Regina Husak - meciuri reciproce
08.09.19 | 1-a rundă de calif. | Karolina Jaskiewicz | Regina Husak | 6-1, 6-3 | detaliu meci | W25 Frydek | Zgura |
Karolina Jaskiewicz form & Regina Husak form
Karolina Jaskiewicz - ultimele meciuri
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Malaga - Hard | ||||
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Stembert Krad | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.10.22 Calificare | vs. Klara Veldman | 6-4, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.22 2-a rundă de calif. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Klara Kajabova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Bydgoszcz - Zgura | ||||
17.08.22 1-a rundă | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
01.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 5-7, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.21 Calificare | vs. Wiem Boubaker | 6-78, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.21 1-a rundă | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Grodzisk - Zgura | ||||
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Wroclaw - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
25.07.20 1-a rundă | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.07.20 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.07.20 1-a rundă | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-4 | detaliu meci |
Regina Husak - ultimele meciuri
W25 Brno - Zgura | ||||
22.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Pantuckova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Jaskiewicz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Horackova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Margaux Orange | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Pokorna | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Emma Zakordoniec | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
10.12.18 Calificare | vs. Emanuela Mancuso | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
10.12.18 1-a rundă | vs. Nikola Breckova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Kayla Dean | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
04.12.18 1-a rundă | vs. Giulia Paterno | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.11.18 a 2-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.18 1-a rundă | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Nika Svetec | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
31.10.18 1-a rundă | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.10.18 Calificare | vs. Alexis Jones | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Yaroslava Gadiatska | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
23.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
10.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
03.09.18 Calificare | vs. Karolina Szmit | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Sofie Uzdina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Haren - Zgura | ||||
28.08.18 1-a rundă | vs. Yukina Saigo | 7-65, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.08.18 Calificare | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Celine Fritsch | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Bo Luttikhuis | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Sina Herrmann | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |