MECI
23.07.21 | Sfert de finală | Anna Morgina | Anna Ureke | 6-1, 6-2 | W15 Moscow | Zgura |
STATISTICI MECI
Anna Morgina | Anna Ureke | |
Prima administrare % | 36/48 (75%) | 37/47 (79%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/36 (75%) | 15/37 (41%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/12 (33%) | 5/10 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/47 (57%) | 17/48 (35%) |
Total puncte câştigate | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Greșeli duble | 2 | 1 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Morgina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Morgina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Morgina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anna Morgina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Morgina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Anna Morgina | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Morgina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anna Morgina vs. Anna Ureke - meciuri reciproce
23.07.21 | Sfert de finală | Anna Morgina | Anna Ureke | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Moscow | Zgura |
22.09.18 | Semifinală | Anna Ureke | Anna Morgina | 1-0, Anna Ureke - retragere | detaliu meci | Cairo | Zgura |
Anna Morgina form & Anna Ureke form
Anna Morgina - ultimele meciuri
W15 Colorado - Hard | ||||
23.06.22 a 2-a rundă | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.06.22 1-a rundă | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
09.09.21 a 2-a rundă | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - retragere | detaliu meci | |
08.09.21 1-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
24.07.21 Semifinală | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.07.21 Sfert de finală | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
22.07.21 a 2-a rundă | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.07.21 1-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
W25 Wroclaw - Zgura | ||||
29.06.21 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
23.06.21 a 2-a rundă | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | detaliu meci | |
21.06.21 1-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Vilnius - Indoor Hard | ||||
08.06.21 1-a rundă | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
23.02.21 Calificare | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
22.01.21 Sfert de finală | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.01.21 a 2-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
20.01.21 1-a rundă | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
15.01.21 Sfert de finală | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.01.21 a 2-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.01.21 1-a rundă | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
06.01.21 1-a rundă | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.20 1-a rundă | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.20 Sfert de finală | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.11.20 a 2-a rundă | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
11.11.20 1-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.10.20 a 2-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.20 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.20 1-a rundă | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.20 Semifinală | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - retragere | detaliu meci | |
16.10.20 Sfert de finală | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | detaliu meci |
Anna Ureke - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Zgura | ||||
26.04.24 Sfert de finală | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
25.04.24 a 2-a rundă | vs. Ariana Gogulina | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
24.04.24 1-a rundă | vs. Antonia Aragosa | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
20.04.24 Semifinală | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - retragere | detaliu meci | |
19.04.24 Sfert de finală | vs. Irina Balus | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
18.04.24 a 2-a rundă | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
17.04.24 1-a rundă | vs. Edda Mamedova | 3-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
11.01.24 a 3-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Biarritz - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - retragere | detaliu meci | |
22.05.23 Calificare | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bujumbura - Zgura | ||||
15.04.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detaliu meci |