MECI
03.11.21 | 1-a rundă | Kateryna Diatlova | Dayeon Back | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Kateryna Diatlova | Dayeon Back | |
Prima administrare % | 38/45 (84%) | 29/45 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/38 (71%) | 12/29 (41%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 3/7 (43%) | 7/16 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/45 (58%) | 15/45 (33%) |
Total puncte câştigate | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Greșeli duble | 3 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Kateryna Diatlova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kateryna Diatlova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kateryna Diatlova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kateryna Diatlova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kateryna Diatlova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kateryna Diatlova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kateryna Diatlova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Ucraina
16.07.01, 22 Vârsta
16.07.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Kateryna Diatlova vs. Dayeon Back - meciuri reciproce
03.11.21 | 1-a rundă | Kateryna Diatlova | Dayeon Back | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Kateryna Diatlova form & Dayeon Back form
Kateryna Diatlova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ella Sahnis | 7-64, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Kozak | 6-1, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Oceanne Lopez | 4-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
12.09.23 Calificare | vs. Lavinia Morreale | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Dunja Maric | 6-1, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Tea Lukic | 2-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
05.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Gala Ilic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Marine Szostak | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.06.23 Calificare | vs. Savine Erler | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadja Straehle | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Palecek | 6-71, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.23 Calificare | vs. Vittoria Modesti | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikoletta Muller | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Carolin Raschdorf | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Noka Juric | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.02.23 Calificare | vs. Noka Juric | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikita Liebkind | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Simona Ogescu | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Alina Khvatova | 2-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Reims - Indoor Hard | ||||
05.10.22 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.10.22 Calificare | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alice Soulie | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.22 a 2-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.22 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-0 | detaliu meci |
Dayeon Back - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
25.04.24 a 2-a rundă | vs. Alice Soulie | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
23.04.24 1-a rundă | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - retragere | detaliu meci | |
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
10.09.23 Finală | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - retragere | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - retragere | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 Finală | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
02.09.23 Semifinală | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
13.08.23 Finală | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | detaliu meci |