MECI
23.09.19 | 2-a rundă de calif. | Laura Svatikova | Fanni Gecsek | 7-5, 6-3 | W25 Kaposvar | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ungaria
26.08.01, 22 Vârsta
26.08.01, 22 Vârsta
Laura Svatikova vs. Fanni Gecsek - meciuri reciproce
23.09.19 | 2-a rundă de calif. | Laura Svatikova | Fanni Gecsek | 7-5, 6-3 | detaliu meci | W25 Kaposvar | Zgura |
Laura Svatikova form & Fanni Gecsek form
Laura Svatikova - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
19.04.24 1-a rundă | vs. Natalija Senic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - retragere | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
15.08.23 Calificare | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
22.05.23 Calificare | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Zagreb - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - retragere | detaliu meci |
Fanni Gecsek - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.11.19 1-a rundă | vs. Aiko Yoshitomi | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Lola Mireille Glantz | 4-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
W100 Szekesfehervar - Zgura | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Cadantu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Julia Mikulski | 5-7, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Moni Potrc | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Silvia Njiric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
13.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Marie Benoit | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Budapest - Zgura | ||||
26.06.19 1-a rundă | vs. Dorka Drahota Szabo | 1-6, 6-71 | detaliu meci | |
Baja - Zgura | ||||
18.07.18 1-a rundă | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
08.05.18 1-a rundă | vs. Katerina Vankova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Balatonboglar - Zgura | ||||
01.05.18 1-a rundă | vs. Teliana Pereira | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
12.09.17 1-a rundă | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 1-6, 1-6 | detaliu meci |