MECI
04.06.18 | 2-a rundă de calif. | Luminita Tutunaru | Aneta Kulhankova | 6-0, 6-0 | Banja Luka | Zgura |
STATISTICI MECI
Romania
17.07.00, 23 Vârsta
17.07.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
10.04.98, 26 Vârsta
10.04.98, 26 Vârsta
Luminita Tutunaru vs. Aneta Kulhankova - meciuri reciproce
04.06.18 | 2-a rundă de calif. | Luminita Tutunaru | Aneta Kulhankova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Banja Luka | Zgura |
Luminita Tutunaru form & Aneta Kulhankova form
Luminita Tutunaru - ultimele meciuri
Antalya - Hard | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Alise Cernecka | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
21.09.18 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
19.09.18 1-a rundă | vs. Franziska Kommer | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
20.08.18 Calificare | vs. Andreea Elena Iordachi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Ilaria Sposetti | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Linda Cagnazzo | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Damaschin | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Stella Chianello | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Focsani - Zgura | ||||
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Curtea De - Zgura | ||||
24.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
04.06.18 Calificare | vs. Sarah Nikocevic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Aneta Kulhankova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
03.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Ana Kunic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
27.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Anna Makhorkina | 6-4, 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Andriana Simovic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Gonesse - Zgura | ||||
12.03.18 Calificare | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Anna Popescu | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Julie Belgraver | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Amiens - Zgura | ||||
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Franziska Kommer | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Emily Casteleyn | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Palmanova - Zgura | ||||
25.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Chisa Hosonuma | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Mitolo | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Palmanova - Zgura | ||||
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Angela Fita Boluda | 7-5, 6-75, 6-73 | detaliu meci | |
Varna - Zgura | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Maria Victoria Negoita | 7-5, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mamaia - Zgura | ||||
28.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-4, 3-1, Yasmeen Ghaoui - retragere | detaliu meci | |
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Camelia-Elena Hristea | 4-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
28.08.17 Calificare | vs. Mia Eklund | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
24.08.17 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
23.08.17 1-a rundă | vs. Anamaria Kiszner Luca | 6-1, 6-0 | detaliu meci |
Aneta Kulhankova - ultimele meciuri
W25 Frydek - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Mascenikova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Zlata Saurasava | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Maja Bajorek | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Bydgoszcz - Zgura | ||||
15.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Grail | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Rania Music | 1-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
W25 St. - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Emily Meyer | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tucepi - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Justyna Malatinska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
08.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Zuzana Odlevakova | 3-6, 0-4, - Aneta Kulhankova - retragere | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
05.09.18 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 3-6, 7-63 | detaliu meci | |
Tarvisio - Zgura | ||||
24.06.18 Calificare | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Luminita Tutunaru | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
06.05.18 Calificare | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Ida Hasselbalch | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
11.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Fabbri | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Csilla Fodor | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Sarlota Sofie Sirotkova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Daria Walczak | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
06.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Kopsova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
19.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Adela Wasserbauerova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
05.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Skrzypczynska | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
St. Poelten - Zgura | ||||
29.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Teufl | 3-6, 1-6 | detaliu meci |