MECI
25.10.20 | 1-a rundă de calif. | Margaux Komano | Maria Berlanga Bandera | 6-4, 2-6, 11-9 | W15 Platja | Zgura |
STATISTICI MECI
Franta
25.12.01, 22 Vârsta
25.12.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Spania
02.01.03, 21 Vârsta
02.01.03, 21 Vârsta
Margaux Komano vs. Maria Berlanga Bandera - meciuri reciproce
25.10.20 | 1-a rundă de calif. | Margaux Komano | Maria Berlanga Bandera | 6-4, 2-6, 11-9 | detaliu meci | W15 Platja | Zgura |
Margaux Komano form & Maria Berlanga Bandera form
Margaux Komano - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
23.04.24 Calificare | vs. Yanan Hou | 1-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
22.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Guyu Xu | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.24 Calificare | vs. Gaia Parravicini | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Nao Phang Ziyi | 3-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.04.24 Calificare | vs. Camilia Samel Druz | 4-6, 6-0, 3-10 | detaliu meci | |
01.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Yuxuan Luo | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 Calificare | vs. Britney Chiu | 6-75, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Karma Yacavino | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Hina Inoue | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Jiale Zhang | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Chelsea May Samways | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Julia Ronney | 6-72, 7-5, 11-13 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Nana Kawagishi | 0-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-76, 4-10 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Tatiana Silbereisen | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Caroline Brack | 6-73, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 7-64, 5-7 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Jana Vanik | 6-4, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 2-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Conde | 3-6, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Flavie Brugnone | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Lucie Brun | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexa Volkov | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Georgia Gulin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-0 | detaliu meci |
Maria Berlanga Bandera - ultimele meciuri
W15 Norman - Indoor Hard | ||||
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ayumi Miyamoto | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.07.23 Calificare | vs. Elena Giovanna Giessler | 2-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
09.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25+H Palma - Hard | ||||
27.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-3, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
27.06.22 Calificare | vs. Beatris Spasova | 7-5, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W60 Madrid - Hard | ||||
13.06.22 Calificare | vs. Marine Szostak | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Marina Benito | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Anttila | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Mara Marty | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Palicova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Las - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 5-7, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Gatica | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Kostyuk | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
16.09.20 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.09.20 Calificare | vs. Mar Ribera Orquin | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Natividad Lopez Diaz | 4-6, 6-1, 9-11 | detaliu meci | |
Marbella - Zgura | ||||
04.09.18 Calificare | vs. Alexandra Anttila | 6-2, 4-0, Alexandra Anttila - retragere | detaliu meci | |
04.09.18 1-a rundă | vs. Julita Saner | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Eva Beyebach Munoz | 6-2, 6-4 | detaliu meci |