MECI
21.10.19 | 1-a rundă de calif. | Svetlana Iansitova | Yara Abed | 6-2, 6-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Rusia
14.06.00, 23 Vârsta
14.06.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Israel
25.05.94, 29 Vârsta
25.05.94, 29 Vârsta
Svetlana Iansitova vs. Yara Abed - meciuri reciproce
21.10.19 | 1-a rundă de calif. | Svetlana Iansitova | Yara Abed | 6-2, 6-1 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Svetlana Iansitova form & Yara Abed form
Svetlana Iansitova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.12.19 Calificare | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
04.11.19 Calificare | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
03.12.18 Calificare | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detaliu meci | |
02.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
27.11.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.11.18 Calificare | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
25.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.18 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
19.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
19.11.18 Calificare | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
15.08.18 1-a rundă | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - retragere | detaliu meci | |
14.08.18 Calificare | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
26.07.18 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detaliu meci |
Yara Abed - ultimele meciuri
W25 Akko - Hard | ||||
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 3-6, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Klara Ondrejcekova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Madelief Hageman | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Netanya - Hard | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Shira Chiche | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Vilnius - Indoor Hard | ||||
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Tia Kaukenas | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Greta Schieroni | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Adi Gavish | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Goldstein | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Kostyuk | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Kamila Kerimbayeva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.19 Calificare | vs. Paige Cline | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Tamara Bizhukova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Netanya - Hard | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Shir Azran | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Ofakim - Hard | ||||
15.10.18 Calificare | vs. Noelly Longi Nsimba | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ashkelon - Hard | ||||
06.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Herzlia - Hard | ||||
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Tel Aviv - Hard | ||||
19.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
11.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Noya Ohana | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Marinina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Tel Aviv - Hard | ||||
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Herzlia - Hard | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Neta Tamir | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
19.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Avital Kandelis | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
03.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Mika Misgav | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tiberias - Hard | ||||
27.09.16 1-a rundă | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kiryat Gat - Hard | ||||
19.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Tamar Shoshani | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Ashkelon - Hard | ||||
12.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Tamar Shoshani | 1-6, 5-7 | detaliu meci |