Rusia
14.06.00, 23 Vârsta
14.06.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Svetlana Iansitova vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie - meciuri reciproce
22.11.18 | a 2-a rundă | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Monastir | Hard |
Svetlana Iansitova form & Ylona-Georgiana Ghioroaie form
Svetlana Iansitova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.12.19 Calificare | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
04.11.19 Calificare | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
03.12.18 Calificare | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detaliu meci | |
02.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
27.11.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.11.18 Calificare | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
25.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.18 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
19.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
19.11.18 Calificare | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
15.08.18 1-a rundă | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - retragere | detaliu meci | |
14.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.18 Calificare | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
26.07.18 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detaliu meci |
Ylona-Georgiana Ghioroaie - ultimele meciuri
W35 Hammamet - Zgura | ||||
25.04.24 1-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, - Ylona-Georgiana Ghioroaie - retragere | detaliu meci | |
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
17.09.23 Finală | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detaliu meci |