Eline Audenaert vs. Yarden Akler 07.05.2019

Eline Audenaert vs. Yarden Akler 07.05.2019 - W15 Heraklion - comparaţie

MECI

07.05.19CalificareEline Audenaert Yarden Akler 6-3, 6-2 Greece W15 Heraklion Zgura

STATISTICI MECI

6-2

Eline Audenaert
Belgia
31.05.99, 20 Vârsta







Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Israel
22.04.99, 20 Vârsta







Yarden Akler
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Eline Audenaert vs. Yarden Akler - meciuri reciproce

07.05.19CalificareEline AudenaertYarden Akler6-3, 6-2 detaliu meciGreece W15 Heraklion Zgura

Eline Audenaert - ultimele meciuri

Greece W15 Heraklion - Zgura
10.12.19
1-a rundă
vs. Polina Leykina1-6, 5-7 pierderedetaliu meci
Greece W15 Heraklion - Zgura
03.12.19
1-a rundă
vs. Oleksandra Oliynykova3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Greece W15 Heraklion - Zgura
26.11.19
1-a rundă
vs. Dominique Schaefer7-5, 2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Italy W15 Solarino - Carpet
14.11.19
a 2-a rundă
vs. Tayisiya Morderger0-6, 0-6 pierderedetaliu meci
13.11.19
1-a rundă
vs. Sara Lanca6-4, 7-68 victoriedetaliu meci
Italy W15 Solarino - Carpet
10.11.19
Sfert de finală
vs. Maria Masini1-6, 4-6 pierderedetaliu meci
07.11.19
a 2-a rundă
vs. Sara Lanca6-4, 7-64 victoriedetaliu meci
05.11.19
1-a rundă
vs. Giulia Paterno6-1, 6-0 victoriedetaliu meci
Norway W15 Oslo - Indoor Hard
23.10.19
a 2-a rundă
vs. Olga Helmi0-6, 7-62, 0-6 pierderedetaliu meci
21.10.19
1-a rundă
vs. Matylda Burylo6-2, 6-3 victoriedetaliu meci
Tunisia W15 Tabarka - Zgura
24.09.19
1-a rundă
vs. Sophia Biolay2-6, 1-6 pierderedetaliu meci
23.09.19
Calificare
vs. Sarah Mueller7-5, 6-3 victoriedetaliu meci
Tunisia W15 Tabarka - Zgura
19.09.19
a 2-a rundă
vs. Chelsea Vanhoutte0-6, 4-6 pierderedetaliu meci
18.09.19
1-a rundă
vs. Noelia Zeballos3-6, 7-5, 7-5 victoriedetaliu meci
France W15 Dijon - Zgura
11.09.19
a 2-a rundă
vs. Karin Kennel1-6, 5-7 pierderedetaliu meci
10.09.19
1-a rundă
vs. Emmanuelle Girard3-6, 6-0, 6-2 victoriedetaliu meci
09.09.19
Calificare
vs. Natalie Proese7-5, 6-4 victoriedetaliu meci
Holland W15 Haren - Zgura
28.08.19
1-a rundă
vs. Emily Arbuthnott1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Belgium W15 Wanfercee - Zgura
22.08.19
a 2-a rundă
vs. Eliessa Vanlangendonck5-7, 1-6 pierderedetaliu meci
21.08.19
1-a rundă
vs. Pauline Demel6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
20.08.19
Calificare
vs. Gabriella Mujan6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
19.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Holly Staff6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
Belgium W25 Koksijde - Zgura
05.08.19
Calificare
vs. Marie Temin6-4, 2-6, 5-10 pierderedetaliu meci
05.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Catherine Chantraine7-5, 6-2 victoriedetaliu meci
Belgium W15 Knokke - Zgura
30.07.19
1-a rundă
vs. Rina Saigo5-7, 6-4, 6-75 pierderedetaliu meci
France W15 Dijon - Hard
15.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Ana M Becerra6-0, 6-0 victoriedetaliu meci
15.07.19
Calificare
vs. Marie Villet0-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Romania W15 Bucharest - Zgura
09.07.19
Calificare
vs. Jana Bojovic4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
08.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Maria Alexia Gandac6-4, 5-7, 10-6 victoriedetaliu meci
Holland W15 Alkmaar - Zgura
26.06.19
1-a rundă
vs. Stephanie Judith Visscher6-77, 0-6 pierderedetaliu meci

Yarden Akler - ultimele meciuri

Mexico W15 Cancun - Hard
21.11.19
a 2-a rundă
vs. Maya Pitts1-6, 4-6 pierderedetaliu meci
19.11.19
1-a rundă
vs. Sophia Hatton6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
Mexico W15 Cancun - Hard
15.11.19
1-a rundă
vs. Tiphanie Fiquet4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Portugal W15 Lousada - Indoor Hard
30.10.19
1-a rundă
vs. Sinead Lohan6-75, 4-6 pierderedetaliu meci
28.10.19
Calificare
vs. Valentina Losciale6-3, 1-6, 11-9 victoriedetaliu meci
Portugal W15 Lousada - Indoor Hard
21.10.19
Calificare
vs. Sinead Lohan6-72, 1-6 pierderedetaliu meci
Izrael W15 Sajur - Hard
03.09.19
1-a rundă
vs. Jodie Anna Burrage3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Izrael W25 Kiryat - Hard
28.08.19
1-a rundă
vs. Sarah-Rebecca Sekulic3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Mexico W15 Cancun - Hard
01.08.19
a 2-a rundă
vs. Maria Jose Portillo Ramirez1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
31.07.19
1-a rundă
vs. Eimi Friant6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
30.07.19
Calificare
vs. Muskan Mahajan6-2, 1-0, Muskan Mahajan - retragerevictoriedetaliu meci
Mexico W15 Cancun - Hard
24.07.19
1-a rundă
vs. Aiko Yoshitomi4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Kazakhstan W80 Nur - Hard
16.07.19
Calificare
vs. Ipek Oz2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
15.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Anna Ukolova7-5, 3-6, 10-8 victoriedetaliu meci
China W25 Tianjin - Hard
01.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Meiqi Guo6-74, 4-6 pierderedetaliu meci
China W25 Naiman - Hard
24.06.19
Calificare
vs. Mei Xu Wu4-6, 6-74 pierderedetaliu meci
Izrael W15 Netanya - Hard
20.06.19
a 2-a rundă
vs. Lou Adler3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
19.06.19
1-a rundă
vs. Koral Koldobski6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
Izrael W25 Akko - Hard
11.06.19
Calificare
vs. Yekaterina Dmitrichenko4-6, 5-7 pierderedetaliu meci
10.06.19
1-a rundă de calif.
vs. Shiran Arol Wiegand6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
Izrael W25 Jerusalem - Hard
22.05.19
1-a rundă
vs. Viktoria Morvayova3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
20.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Hili Kronzon6-1, 4-2, Hili Kronzon - retragerevictoriedetaliu meci
Greece W15 Heraklion - Zgura
15.05.19
1-a rundă
vs. Oleksandra Oliynykova5-7, 6-74 pierderedetaliu meci
14.05.19
Calificare
vs. Sara Gvozdenovic6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
13.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Agata Bachanek7-63, 2-6, 11-9 victoriedetaliu meci
Greece W15 Heraklion - Zgura
07.05.19
Calificare
vs. Eline Audenaert3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
06.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Maria Marnellou6-0, 6-0 victoriedetaliu meci
Izrael W15 Tel - Hard
25.03.19
1-a rundă de calif.
vs. Corinna Dentoni1-6, 2-6 pierderedetaliu meci
JAR Stellenbosch - Hard
25.11.18
1-a rundă de calif.
vs. Megan Lombardi2-5, - Yarden Akler - retragerepierderedetaliu meci
JAR Stellenbosch - Hard
20.11.18
1-a rundă
vs. Dewi Dijkman2-6, 6-76 pierderedetaliu meci
<